Maç Listesine Dön
Özbekistan Super League • 08.05.2026 — 16:00

Nchanga Rangers

Elo: 1482
λ (Beklenen Gol): 1.04
1 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Kabwe Warriors

Elo: 1481
λ (Beklenen Gol): 0.98
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Nchanga Rangers - Kabwe Warriors mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.04, Dep: 0.98 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Nchanga Rangers %35.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %33.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %41.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %32.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %63.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Nchanga Rangers xG 1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Kabwe Warriors xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.04 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %35.2
X (Beraberlik) %32.6
2 (Deplasman) %32.2

Çifte Şans 1X: %67.8
Çifte Şans X2: %64.8
Çifte Şans 12: %67.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %85.8 0.5 Alt: %14.2
1.5 Üst: %61.1 1.5 Alt: %38.9
2.5 Üst: %33.0 2.5 Alt: %67.0
3.5 Üst: %14.8 3.5 Alt: %85.3

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %41.5
KG Yok %58.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%14.5
0-0
%14.2
1-0
%12.7
0-1
%12.0
2-0
%7.2
2-1
%7.0

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %25.8 İY X: %50.2 İY 2: %24.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %59.2 İY 0.5 Alt: %40.8
İY 1.5 Üst: %23.8 İY 1.5 Alt: %76.2
İY 2.5 Üst: %6.5 İY 2.5 Alt: %93.5
İY 3.5 Üst: %1.4 İY 3.5 Alt: %98.6
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.18
+
Dep 3.84
=
Toplam 8.01
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %40.9 8.5 Alt: %59.1
9.5 Üst: %28.5 9.5 Alt: %71.5
10.5 Üst: %18.5 10.5 Alt: %81.5

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.69 Korner (Ev: 1.92, Dep: 1.76)
İY 4.5 Üst: %31.0 İY 4.5 Alt: %69.0
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %47.6 | Eşit: %14.2 | Dep: %38.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 19.6
Ev: 10.4 • Dep: 9.2
İsabetli Şut 6.8
Ev: 3.7 • Dep: 3.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %32.1 21.5 Alt: %67.9
23.5 Şut Üst: %18.5 23.5 Alt: %81.5

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %37.8 7.5 Alt: %62.2
8.5 İsabetli Üst: %25.1 8.5 Alt: %74.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Nchanga Rangers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Kabwe Warriors
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Nchanga Rangers (0.0)
@1.91
%52.2 İhtimal
İade (Push): %32.7
Kabwe Warriors (+0.00)
@2.09
%47.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@2.18
%45.8 İhtimal
İade (Push): %28.1
+2.00 Gol Alt
@1.85
%54.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @7.11 %14.1 %0.0 @1.16 %85.9
-1.25 @6.36 %15.7 %0.0 @1.19 %84.3
-1.00 @5.61 %17.8 %21.1 @1.22 %82.2
-0.75 @3.63 %27.5 %0.0 @1.38 %72.5
-0.50 @2.84 %35.2 %0.0 @1.54 %64.8
-0.25 @2.38 %42.0 %0.0 @1.73 %58.0
0.0 Ana Hat @1.91 %52.2 %32.7 @2.09 %47.8
+0.25 @1.62 %61.6 %0.0 @2.60 %38.4
+0.50 @1.47 %67.8 %0.0 @3.11 %32.2
+0.75 @1.33 %75.3 %0.0 @4.05 %24.7
+1.00 @1.18 %84.7 %19.9 @6.52 %15.3
+1.25 @1.16 %86.4 %0.0 @7.33 %13.6
+1.50 @1.14 %87.7 %0.0 @8.14 %12.3
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.83 %54.7 %0.0 @2.21 %45.3
+2.00 Ana Hat @2.18 %45.8 %28.1 @1.85 %54.2
+2.25 @2.61 %38.3 %0.0 @1.62 %61.7
+2.50 @3.03 %33.0 %0.0 @1.49 %67.1
+2.75 @3.82 %26.2 %0.0 @1.35 %73.8
+3.00 @5.58 %17.9 %18.3 @1.22 %82.1
+3.25 @6.20 %16.1 %0.0 @1.19 %83.9
+3.50 @6.83 %14.7 %0.0 @1.17 %85.4
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 14.2% 12.0% 6.4% 2.1% 0.5% 0.1%
1 Gol 12.7% 14.6% 6.7% 2.2% 0.5% 0.1%
2 Gol 7.2% 7.1% 3.5% 1.1% 0.3% 0.1%
3 Gol 2.5% 2.4% 1.2% 0.4% 0.1% 0.0%
4 Gol 0.6% 0.6% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.1% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Nchanga Rangers — Son 5 Maç
G vs Nkana (D)
0 - 1
M vs Prison Leopards (D)
1 - 0
M vs Konkola Blades (D)
1 - 0
G vs Konkola Blades (D)
1 - 2
B vs Konkola Blades (E)
0 - 0
Kabwe Warriors — Son 5 Maç
G vs Mines (D)
0 - 1
M vs Zanaco (D)
3 - 2
G vs Zanaco (E)
1 - 0
G vs Zanaco (D)
0 - 2
M vs Zanaco (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.