Maç Listesine Dön
Belçika Reserve Pro League • 08.05.2026 — 21:00

Francs Borains U21

Elo: 1450
λ (Beklenen Gol): 3.97
2 - 5
Tamamlandı
İY: 2 - 2

Sporting Charleroi II

Elo: 1477
λ (Beklenen Gol): 1.94
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Francs Borains U21 - Sporting Charleroi II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 3.97, Dep: 1.94 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Francs Borains U21 %72.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %93.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %84.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %12.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %73.8
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %58.2
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Francs Borains U21 xG 3.74
Dengeli
Sporting Charleroi II xG 2.00
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %72.9
X (Beraberlik) %12.7
2 (Deplasman) %14.4

Çifte Şans 1X: %85.6
Çifte Şans X2: %27.1
Çifte Şans 12: %87.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %99.5 0.5 Alt: %0.6
1.5 Üst: %98.2 1.5 Alt: %1.8
2.5 Üst: %93.2 2.5 Alt: %6.8
3.5 Üst: %83.7 3.5 Alt: %16.3

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %84.1
KG Yok %15.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
3-1
%5.6
4-1
%5.6
3-2
%5.4
4-2
%5.4
5-1
%4.4
5-2
%4.3

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %56.8 İY X: %25.6 İY 2: %17.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %91.9 İY 0.5 Alt: %8.1
İY 1.5 Üst: %74.2 İY 1.5 Alt: %25.8
İY 2.5 Üst: %47.6 İY 2.5 Alt: %52.4
İY 3.5 Üst: %24.8 İY 3.5 Alt: %75.2
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 10.07
+
Dep 5.88
=
Toplam 15.95
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %97.7 8.5 Alt: %2.3
9.5 Üst: %95.6 9.5 Alt: %4.4
10.5 Üst: %92.1 10.5 Alt: %7.9

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 7.34 Korner (Ev: 4.63, Dep: 2.71)
İY 4.5 Üst: %85.6 İY 4.5 Alt: %14.4
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %81.8 | Eşit: %6.0 | Dep: %12.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 39
Ev: 24 • Dep: 15
İsabetli Şut 15.1
Ev: 10 • Dep: 5.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.9 21.5 Alt: %0.1
23.5 Şut Üst: %99.6 23.5 Alt: %0.4

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %98.4 7.5 Alt: %1.7
8.5 İsabetli Üst: %96.5 8.5 Alt: %3.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Francs Borains U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Sporting Charleroi II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Francs Borains U21 (-1.50)
@2.08
%48.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Sporting Charleroi II (+1.50)
@1.93
%51.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.33
%75.0 İhtimal
İade (Push): %17.7
+4.00 Gol Alt
@4.01
%25.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 Ana Hat @2.08 %48.1 %0.0 @1.93 %51.9
-1.25 @1.88 %53.3 %0.0 @2.14 %46.7
-1.00 @1.67 %59.7 %19.4 @2.48 %40.3
-0.75 @1.56 %64.1 %0.0 @2.78 %35.9
-0.50 @1.48 %67.6 %0.0 @3.08 %32.4
-0.25 @1.36 %73.4 %0.0 @3.75 %26.6
0.0 @1.25 %80.2 %15.8 @5.06 %19.8
+0.25 @1.22 %81.9 %0.0 @5.54 %18.1
+0.50 @1.20 %83.4 %0.0 @6.01 %16.6
+0.75 @1.14 %87.5 %0.0 @7.98 %12.5
+1.00 @1.09 %92.0 %9.4 @12.50 %8.0
+1.25 @1.08 %92.4 %0.0 @13.14 %7.6
+1.50 @1.08 %92.8 %0.0 @13.79 %7.3
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.02 %97.7 %0.0 @43.69 %2.3
+2.00 @1.02 %97.6 %6.3 @42.27 %2.4
+2.25 @1.06 %94.5 %0.0 @18.03 %5.6
+2.50 @1.09 %91.5 %0.0 @11.73 %8.5
+2.75 @1.10 %90.9 %0.0 @11.03 %9.1
+3.00 @1.11 %90.3 %12.0 @10.32 %9.7
+3.25 @1.18 %84.5 %0.0 @6.47 %15.5
+3.50 @1.26 %79.5 %0.0 @4.87 %20.5
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 0.6% 0.5% 0.7% 0.4% 0.2% 0.1%
1 Gol 1.2% 2.9% 2.6% 1.7% 0.8% 0.3%
2 Gol 2.8% 5.3% 5.2% 3.3% 1.6% 0.6%
3 Gol 3.6% 7.1% 6.8% 4.4% 2.1% 0.8%
4 Gol 3.6% 7.0% 6.8% 4.4% 2.1% 0.8%
5 Gol 2.9% 5.6% 5.4% 3.5% 1.7% 0.7%
Francs Borains U21 — Son 5 Maç
M vs Waasland-Beveren U21 (D)
5 - 1
M vs RAAL La Louviere U21 (E)
2 - 3
M vs Kortrijk U21 (D)
8 - 2
G vs RFC Seraing Reserve U21 (E)
2 - 1
M vs RFC Seraing Reserve U21 (D)
2 - 0
Sporting Charleroi II — Son 5 Maç
M vs RFC Seraing Reserve U21 (D)
6 - 0
M vs RWDM U21 (E)
1 - 4
M vs Kortrijk U21 (D)
8 - 1
B vs Meux (E)
3 - 3
G vs Meux (D)
1 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.