Maç Listesine Dön
Indonesia I-League - 2nd Division • 02.04.2026 — 13:30

Bengaluru United

Elo: 1494
λ (Beklenen Gol): 1.49
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0

SC Bengaluru

Elo: 1520
λ (Beklenen Gol): 1.46
Model Güven Derecesi:
%70
Bengaluru United - SC Bengaluru mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.49, Dep: 1.46 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Bengaluru United %37.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %56.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %60.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %72.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Bengaluru United xG 1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
SC Bengaluru xG 1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.49 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %37.6
X (Beraberlik) %26.3
2 (Deplasman) %36.2

Çifte Şans 1X: %63.8
Çifte Şans X2: %62.5
Çifte Şans 12: %73.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.8 0.5 Alt: %6.2
1.5 Üst: %80.1 1.5 Alt: %19.9
2.5 Üst: %56.4 2.5 Alt: %43.6
3.5 Üst: %34.0 3.5 Alt: %66.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %60.2
KG Yok %39.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%12.3
2-1
%8.5
1-2
%8.3
1-0
%7.0
0-1
%6.8
2-2
%6.2

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %29.7 İY X: %41.4 İY 2: %28.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %72.5 İY 0.5 Alt: %27.5
İY 1.5 Üst: %39.0 İY 1.5 Alt: %61.0
İY 2.5 Üst: %14.7 İY 2.5 Alt: %85.3
İY 3.5 Üst: %4.4 İY 3.5 Alt: %95.6
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.07
+
Dep 4.85
=
Toplam 9.92
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %65.8 8.5 Alt: %34.2
9.5 Üst: %53.2 9.5 Alt: %46.8
10.5 Üst: %40.7 10.5 Alt: %59.3

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.56 Korner (Ev: 2.33, Dep: 2.23)
İY 4.5 Üst: %48.0 İY 4.5 Alt: %52.0
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %46.4 | Eşit: %12.8 | Dep: %40.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 25.2
Ev: 13.1 • Dep: 12.1
İsabetli Şut 8.8
Ev: 4.7 • Dep: 4.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %76.4 21.5 Alt: %23.7
23.5 Şut Üst: %62.0 23.5 Alt: %38.0

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %65.2 7.5 Alt: %34.8
8.5 İsabetli Üst: %51.8 8.5 Alt: %48.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Bengaluru United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
SC Bengaluru
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Bengaluru United (0.0)
@1.96
%50.9 İhtimal
İade (Push): %26.5
SC Bengaluru (+0.00)
@2.04
%49.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.98
%50.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.02
%49.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @5.51 %18.1 %0.0 @1.22 %81.9
-1.25 @4.98 %20.1 %0.0 @1.25 %79.9
-1.00 @4.45 %22.5 %19.3 @1.29 %77.5
-0.75 @3.25 %30.8 %0.0 @1.44 %69.2
-0.50 @2.67 %37.5 %0.0 @1.60 %62.6
-0.25 @2.32 %43.2 %0.0 @1.76 %56.8
0.0 Ana Hat @1.96 %50.9 %26.5 @2.04 %49.1
+0.25 @1.71 %58.4 %0.0 @2.41 %41.6
+0.50 @1.56 %63.9 %0.0 @2.77 %36.1
+0.75 @1.42 %70.6 %0.0 @3.40 %29.4
+1.00 @1.27 %78.8 %18.9 @4.72 %21.2
+1.25 @1.23 %81.0 %0.0 @5.27 %19.0
+1.50 @1.21 %82.8 %0.0 @5.82 %17.2
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.30 %77.2 %0.0 @4.38 %22.8
+2.00 @1.36 %73.6 %23.9 @3.79 %26.4
+2.25 @1.57 %63.6 %0.0 @2.75 %36.4
+2.50 @1.79 %56.0 %0.0 @2.27 %44.0
+2.75 Ana Hat @1.98 %50.4 %0.0 @2.02 %49.6
+3.00 @2.32 %43.2 %22.6 @1.76 %56.8
+3.25 @2.65 %37.7 %0.0 @1.60 %62.3
+3.50 @2.99 %33.4 %0.0 @1.50 %66.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 6.2% 6.9% 5.6% 2.7% 1.0% 0.3%
1 Gol 7.0% 12.4% 8.4% 4.1% 1.5% 0.4%
2 Gol 5.9% 8.6% 6.2% 3.0% 1.1% 0.3%
3 Gol 2.9% 4.2% 3.1% 1.5% 0.5% 0.2%
4 Gol 1.1% 1.6% 1.1% 0.6% 0.2% 0.1%
5 Gol 0.3% 0.5% 0.3% 0.2% 0.1% 0.0%
Bengaluru United — Son 5 Maç
B vs Diamond Harbour (D)
0 - 0
B vs Sporting Goa (E)
1 - 1
B vs Sporting Goa (D)
0 - 0
M vs SC Bengaluru (E)
0 - 1
M vs Sudeva (D)
1 - 0
SC Bengaluru — Son 5 Maç
B vs Myj-Gmsc (D)
3 - 3
B vs Sreenidi Deccan (D)
2 - 2
M vs Namdhari (D)
2 - 1
G vs Bengaluru United (D)
0 - 1
G vs Bengaluru United (E)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
2 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
27.04.2024 I-League - 2nd Division Bengaluru United 0 - 1 SC Bengaluru
04.02.2024 I-League - 2nd Division SC Bengaluru 2 - 0 Bengaluru United