Maç Listesine Dön
Indonesia I-League - 2nd Division • 08.04.2026 — 13:30

Bengaluru United

Elo: 1518
λ (Beklenen Gol): 0.63
1 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0

United

Elo: 1567
λ (Beklenen Gol): 0.75
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Bengaluru United - United mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.63, Dep: 0.75 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre United %33.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %16.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %25.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %40.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %61.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Bengaluru United xG 1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
United xG 1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.16 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.63 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %26.4
X (Beraberlik) %40.3
2 (Deplasman) %33.4

Çifte Şans 1X: %66.6
Çifte Şans X2: %73.6
Çifte Şans 12: %59.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %74.0 0.5 Alt: %26.0
1.5 Üst: %41.2 1.5 Alt: %58.8
2.5 Üst: %16.3 2.5 Alt: %83.7
3.5 Üst: %5.2 3.5 Alt: %94.8

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %25.7
KG Yok %74.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-0
%25.9
0-1
%17.9
1-0
%15.0
1-1
%12.8
0-2
%7.1
2-0
%5.0

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %18.2 İY X: %59.7 İY 2: %22.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %46.0 İY 0.5 Alt: %54.0
İY 1.5 Üst: %13.3 İY 1.5 Alt: %86.7
İY 2.5 Üst: %2.5 İY 2.5 Alt: %97.5
İY 3.5 Üst: %0.4 İY 3.5 Alt: %99.6
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.36
+
Dep 3.33
=
Toplam 6.69
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %23.1 8.5 Alt: %76.9
9.5 Üst: %13.9 9.5 Alt: %86.1
10.5 Üst: %7.8 10.5 Alt: %92.2

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.08 Korner (Ev: 1.54, Dep: 1.53)
İY 4.5 Üst: %19.8 İY 4.5 Alt: %80.2
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %42.5 | Eşit: %15.7 | Dep: %41.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 15.7
Ev: 7.9 • Dep: 7.7
İsabetli Şut 5.5
Ev: 2.8 • Dep: 2.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %7.6 21.5 Alt: %92.5
23.5 Şut Üst: %3.0 23.5 Alt: %97.0

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %18.7 7.5 Alt: %81.3
8.5 İsabetli Üst: %10.3 8.5 Alt: %89.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Bengaluru United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Bengaluru United (0.0)
@2.27
%44.2 İhtimal
İade (Push): %40.3
United (+0.00)
@1.79
%55.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.43
%41.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.70
%58.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @13.72 %7.3 %0.0 @1.08 %92.7
-1.25 @12.41 %8.1 %0.0 @1.09 %91.9
-1.00 @11.10 %9.0 %19.1 @1.10 %91.0
-0.75 @5.37 %18.6 %0.0 @1.23 %81.4
-0.50 @3.79 %26.4 %0.0 @1.36 %73.6
-0.25 @3.03 %33.0 %0.0 @1.49 %67.0
0.0 Ana Hat @2.27 %44.2 %40.3 @1.79 %55.9
+0.25 @1.72 %58.2 %0.0 @2.39 %41.8
+0.50 @1.50 %66.6 %0.0 @3.00 %33.4
+0.75 @1.33 %75.2 %0.0 @4.03 %24.8
+1.00 @1.16 %86.2 %22.7 @7.27 %13.8
+1.25 @1.14 %88.0 %0.0 @8.34 %12.0
+1.50 @1.12 %89.4 %0.0 @9.41 %10.6
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @3.05 %32.8 %0.0 @1.49 %67.2
+2.00 @4.62 %21.6 %24.9 @1.28 %78.4
+2.25 @5.39 %18.6 %0.0 @1.23 %81.4
+2.50 @6.15 %16.3 %0.0 @1.19 %83.8
+2.75 @8.82 %11.3 %0.0 @1.13 %88.7
+3.00 @17.18 %5.8 %11.1 @1.06 %94.2
+3.25 @18.25 %5.5 %0.0 @1.06 %94.5
+3.50 @19.32 %5.2 %0.0 @1.05 %94.8
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 26.0% 17.9% 7.0% 1.8% 0.3% 0.0%
1 Gol 15.0% 12.8% 4.5% 1.1% 0.2% 0.0%
2 Gol 5.0% 3.8% 1.4% 0.4% 0.1% 0.0%
3 Gol 1.1% 0.8% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
4 Gol 0.2% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Bengaluru United — Son 5 Maç
B vs SC Bengaluru (E)
0 - 0
B vs Diamond Harbour (D)
0 - 0
B vs Sporting Goa (E)
1 - 1
B vs Sporting Goa (D)
0 - 0
M vs Sudeva (D)
1 - 0
United — Son 5 Maç
G vs Myj-Gmsc (D)
0 - 1
G vs Sporting Goa (D)
0 - 1
B vs Bhawanipore (D)
0 - 0
G vs NEROCA (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.