Maç Listesine Dön
Indonesia I-League - 2nd Division • 15.04.2026 — 13:30

Bengaluru United

Elo: 1518
λ (Beklenen Gol): 1.19
2 - 1
Tamamlandı
İY: 2 - 0

NEROCA

Elo: 1455
λ (Beklenen Gol): 0.77
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Bengaluru United - NEROCA mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.19, Dep: 0.77 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Bengaluru United %45.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %31.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %38.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %32.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %66.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Bengaluru United xG 1.55
Dengeli
NEROCA xG 1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %45.1
X (Beraberlik) %32.2
2 (Deplasman) %22.7

Çifte Şans 1X: %77.3
Çifte Şans X2: %54.9
Çifte Şans 12: %67.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %84.9 0.5 Alt: %15.1
1.5 Üst: %59.3 1.5 Alt: %40.7
2.5 Üst: %31.3 2.5 Alt: %68.8
3.5 Üst: %13.6 3.5 Alt: %86.4

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %38.3
KG Yok %61.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-0
%15.9
0-0
%15.1
1-1
%13.9
2-0
%10.1
0-1
%9.8
2-1
%7.7

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %31.4 İY X: %50.6 İY 2: %18.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %58.0 İY 0.5 Alt: %42.0
İY 1.5 Üst: %22.7 İY 1.5 Alt: %77.4
İY 2.5 Üst: %6.0 İY 2.5 Alt: %94.0
İY 3.5 Üst: %1.2 İY 3.5 Alt: %98.8
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.48
+
Dep 3.37
=
Toplam 7.85
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %38.7 8.5 Alt: %61.3
9.5 Üst: %26.5 9.5 Alt: %73.5
10.5 Üst: %17.0 10.5 Alt: %83.1

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.61 Korner (Ev: 2.06, Dep: 1.55)
İY 4.5 Üst: %29.6 İY 4.5 Alt: %70.4
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %58.6 | Eşit: %13.4 | Dep: %28.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 19.2
Ev: 11.3 • Dep: 7.8
İsabetli Şut 6.7
Ev: 4 • Dep: 2.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %28.8 21.5 Alt: %71.2
23.5 Şut Üst: %16.1 23.5 Alt: %83.9

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %35.9 7.5 Alt: %64.1
8.5 İsabetli Üst: %23.5 8.5 Alt: %76.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Bengaluru United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
NEROCA
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Bengaluru United (-0.25)
@1.86
%53.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
NEROCA (+0.25)
@2.16
%46.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@1.90
%52.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@2.11
%47.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.95 %20.2 %0.0 @1.25 %79.8
-1.25 @4.34 %23.1 %0.0 @1.30 %76.9
-1.00 @3.72 %26.9 %24.9 @1.37 %73.1
-0.75 @2.68 %37.3 %0.0 @1.59 %62.8
-0.50 @2.22 %45.0 %0.0 @1.82 %55.0
-0.25 Ana Hat @1.86 %53.7 %0.0 @2.16 %46.3
0.0 @1.50 %66.5 %32.2 @2.98 %33.6
+0.25 @1.37 %72.9 %0.0 @3.69 %27.1
+0.50 @1.29 %77.3 %0.0 @4.40 %22.7
+0.75 @1.19 %83.8 %0.0 @6.17 %16.2
+1.00 @1.09 %91.5 %15.6 @11.81 %8.5
+1.25 @1.08 %92.3 %0.0 @12.90 %7.8
+1.50 @1.08 %92.9 %0.0 @14.00 %7.2
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 Ana Hat @1.90 %52.6 %0.0 @2.11 %47.5
+2.00 @2.31 %43.3 %28.1 @1.76 %56.7
+2.25 @2.76 %36.2 %0.0 @1.57 %63.8
+2.50 @3.21 %31.1 %0.0 @1.45 %68.9
+2.75 @4.09 %24.5 %0.0 @1.32 %75.6
+3.00 @6.13 %16.3 %17.7 @1.20 %83.7
+3.25 @6.78 %14.7 %0.0 @1.17 %85.3
+3.50 @7.44 %13.4 %0.0 @1.16 %86.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 15.1% 9.8% 4.1% 1.1% 0.2% 0.0%
1 Gol 15.9% 13.9% 4.9% 1.3% 0.2% 0.0%
2 Gol 10.1% 7.7% 3.0% 0.8% 0.1% 0.0%
3 Gol 4.0% 3.1% 1.2% 0.3% 0.1% 0.0%
4 Gol 1.2% 0.9% 0.4% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.3% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Bengaluru United — Son 5 Maç
B vs United (E)
1 - 1
B vs SC Bengaluru (E)
0 - 0
B vs Diamond Harbour (D)
0 - 0
B vs Sporting Goa (E)
1 - 1
B vs Sporting Goa (D)
0 - 0
NEROCA — Son 5 Maç
M vs Myj-Gmsc (D)
2 - 1
M vs Sporting Goa (E)
0 - 1
B vs Delhi FC (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.