Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Indonesia
I-League - 2nd Division •
21.04.2026 — 15:30
Karbi Anglong Morning Star FC
Elo: 1490λ (Beklenen Gol): 1.01
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Bengaluru United
Elo: 1518λ (Beklenen Gol): 0.54
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Karbi Anglong Morning Star FC - Bengaluru United mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.01, Dep: 0.54 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Karbi Anglong Morning Star FC %45.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %20.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %27.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %36.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %84.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Karbi Anglong Morning Star FC xG
1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Bengaluru United xG
0.80
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.01 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%45.1
X (Beraberlik)
%36.3
2 (Deplasman)
%18.6
Çifte Şans 1X: %81.4
Çifte Şans X2: %54.9
Çifte Şans 12: %63.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %77.9
0.5 Alt: %22.1
1.5 Üst: %46.7
1.5 Alt: %53.3
2.5 Üst: %20.3
2.5 Alt: %79.7
3.5 Üst: %7.2
3.5 Alt: %92.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%27.4
KG Yok
%72.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%22.1
1-0
%20.5
1-1
%12.5
2-0
%10.8
0-1
%10.7
2-1
%5.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %29.6
İY X: %56.3
İY 2: %14.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %49.8
İY 0.5 Alt: %50.2
İY 1.5 Üst: %15.9
İY 1.5 Alt: %84.1
İY 2.5 Üst: %3.4
İY 2.5 Alt: %96.6
İY 3.5 Üst: %0.6
İY 3.5 Alt: %99.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.1
+
Dep
2.89
=
Toplam
6.99
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %27.0
8.5 Alt: %73.0
9.5 Üst: %16.9
9.5 Alt: %83.1
10.5 Üst: %9.8
10.5 Alt: %90.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.22 Korner (Ev: 1.89, Dep: 1.33)
İY 4.5 Üst: %22.2
İY 4.5 Alt: %77.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %60.5 |
Eşit: %13.9 |
Dep: %25.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
16.7
Ev: 10.2 • Dep: 6.5
İsabetli Şut
5.8
Ev: 3.6 • Dep: 2.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %12.0
21.5 Alt: %88.0
23.5 Şut Üst: %5.3
23.5 Alt: %94.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %23.4
7.5 Alt: %76.6
8.5 İsabetli Üst: %13.7
8.5 Alt: %86.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiKarbi Anglong Morning Star FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Bengaluru United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Karbi Anglong Morning Star FC (-0.50)
@2.22
%45.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Bengaluru United (+0.50)
@1.82
%54.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.14
%46.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.88
%53.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.50 | %18.2 | %0.0 | @1.22 | %81.8 |
| -1.25 | @4.76 | %21.0 | %0.0 | @1.27 | %79.0 |
| -1.00 | @4.02 | %24.9 | %26.9 | @1.33 | %75.1 |
| -0.75 | @2.74 | %36.6 | %0.0 | @1.58 | %63.5 |
| -0.50 Ana Hat | @2.22 | %45.1 | %0.0 | @1.82 | %54.9 |
| -0.25 | @1.82 | %55.1 | %0.0 | @2.23 | %44.9 |
| 0.0 | @1.41 | %70.8 | %36.3 | @3.42 | %29.2 |
| +0.25 | @1.29 | %77.3 | %0.0 | @4.40 | %22.7 |
| +0.50 | @1.23 | %81.4 | %0.0 | @5.37 | %18.6 |
| +0.75 | @1.14 | %87.6 | %0.0 | @8.05 | %12.4 |
| +1.00 | @1.06 | %94.8 | %14.1 | @19.13 | %5.2 |
| +1.25 | @1.05 | %95.2 | %0.0 | @20.71 | %4.8 |
| +1.50 | @1.05 | %95.5 | %0.0 | @22.28 | %4.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @2.59 | %38.6 | %0.0 | @1.63 | %61.4 |
| +2.00 | @3.63 | %27.6 | %26.4 | @1.38 | %72.4 |
| +2.25 | @4.28 | %23.4 | %0.0 | @1.31 | %76.6 |
| +2.50 | @4.93 | %20.3 | %0.0 | @1.25 | %79.7 |
| +2.75 | @6.81 | %14.7 | %0.0 | @1.17 | %85.3 |
| +3.00 | @12.17 | %8.2 | %13.2 | @1.09 | %91.8 |
| +3.25 | @13.09 | %7.6 | %0.0 | @1.08 | %92.4 |
| +3.50 | @14.01 | %7.1 | %0.0 | @1.08 | %92.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 22.1% | 10.7% | 3.1% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 20.5% | 12.5% | 3.2% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 10.8% | 5.8% | 1.6% | 0.3% | 0.0% | 0.0% |
| 3 Gol | 3.6% | 2.0% | 0.5% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.9% | 0.5% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Karbi Anglong Morning Star FC — Son 5 Maç
G
vs Myj-Gmsc (E)
4 - 0
B
vs Sporting Goa (E)
1 - 1
M
vs Delhi FC (D)
2 - 1
B
vs Sudeva (E)
0 - 0
Bengaluru United — Son 5 Maç
G
vs NEROCA (E)
2 - 1
B
vs United (E)
1 - 1
B
vs SC Bengaluru (E)
0 - 0
B
vs Diamond Harbour (D)
0 - 0
B
vs Sporting Goa (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.