Maç Listesine Dön
Vietnam V.League 1 • 12.06.2026 — 14:00

Pho Hien

Elo: 1558
λ (Beklenen Gol): 2.49
1 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1

Bắc Ninh

Elo: 1500
λ (Beklenen Gol): 1.18
Model Güven Derecesi:
%69
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Pho Hien - Bắc Ninh mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.48, Dep: 1.18 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Pho Hien %65.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %70.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %64.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %18.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %97.5
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %58.0
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Pho Hien xG 2.71
Dengeli
Bắc Ninh xG 1.51
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %65.3
X (Beraberlik) %18.9
2 (Deplasman) %15.8

Çifte Şans 1X: %84.2
Çifte Şans X2: %34.7
Çifte Şans 12: %81.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.7 0.5 Alt: %3.3
1.5 Üst: %88.6 1.5 Alt: %11.4
2.5 Üst: %70.8 2.5 Alt: %29.2
3.5 Üst: %49.8 3.5 Alt: %50.3

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %64.0
KG Yok %36.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-1
%9.3
1-1
%8.1
2-0
%7.9
3-1
%7.7
3-0
%6.6
1-0
%5.8

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %49.0 İY X: %34.4 İY 2: %16.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %79.8 İY 0.5 Alt: %20.2
İY 1.5 Üst: %49.6 İY 1.5 Alt: %50.4
İY 2.5 Üst: %22.4 İY 2.5 Alt: %77.6
İY 3.5 Üst: %8.0 İY 3.5 Alt: %92.0
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 7.08
+
Dep 4.25
=
Toplam 11.33
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %79.6 8.5 Alt: %20.4
9.5 Üst: %69.5 9.5 Alt: %30.6
10.5 Üst: %57.9 10.5 Alt: %42.1

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.21 Korner (Ev: 3.26, Dep: 1.96)
İY 4.5 Üst: %59.6 İY 4.5 Alt: %40.4
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %75.6 | Eşit: %8.5 | Dep: %15.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 29.6
Ev: 19.2 • Dep: 10.4
İsabetli Şut 10.4
Ev: 6.8 • Dep: 3.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %93.7 21.5 Alt: %6.4
23.5 Şut Üst: %87.0 23.5 Alt: %13.0

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %81.2 7.5 Alt: %18.8
8.5 İsabetli Üst: %70.8 8.5 Alt: %29.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Pho Hien
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Bắc Ninh
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Pho Hien (-1.25)
@2.12
%47.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Bắc Ninh (+1.25)
@1.90
%52.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@2.10
%47.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@1.91
%52.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.38 %42.1 %0.0 @1.73 %57.9
-1.25 Ana Hat @2.12 %47.3 %0.0 @1.90 %52.7
-1.00 @1.86 %53.9 %21.9 @2.17 %46.1
-0.75 @1.68 %59.6 %0.0 @2.47 %40.4
-0.50 @1.56 %64.0 %0.0 @2.78 %36.0
-0.25 @1.41 %71.0 %0.0 @3.45 %29.0
0.0 @1.26 %79.7 %19.7 @4.92 %20.3
+0.25 @1.22 %81.9 %0.0 @5.52 %18.1
+0.50 @1.20 %83.7 %0.0 @6.12 %16.3
+0.75 @1.14 %88.1 %0.0 @8.41 %11.9
+1.00 @1.07 %93.0 %10.1 @14.35 %7.0
+1.25 @1.07 %93.4 %0.0 @15.15 %6.6
+1.50 @1.07 %93.7 %0.0 @15.96 %6.3
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.15 %86.9 %0.0 @7.61 %13.1
+2.00 @1.17 %85.4 %18.6 @6.84 %14.6
+2.25 @1.30 %76.6 %0.0 @4.28 %23.4
+2.50 @1.44 %69.5 %0.0 @3.28 %30.5
+2.75 @1.52 %65.8 %0.0 @2.92 %34.2
+3.00 @1.64 %61.0 %22.0 @2.56 %39.1
+3.25 @1.87 %53.4 %0.0 @2.15 %46.6
+3.50 Ana Hat @2.10 %47.6 %0.0 @1.91 %52.4
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 3.3% 2.6% 1.9% 0.7% 0.2% 0.1%
1 Gol 6.1% 8.4% 4.6% 1.8% 0.5% 0.1%
2 Gol 8.3% 9.7% 5.7% 2.3% 0.7% 0.2%
3 Gol 6.9% 8.1% 4.8% 1.9% 0.5% 0.1%
4 Gol 4.3% 5.0% 3.0% 1.2% 0.3% 0.1%
5 Gol 2.1% 2.5% 1.5% 0.6% 0.2% 0.0%
Pho Hien — Son 5 Maç
G vs Song Lam Nghe An (D)
1 - 3
G vs Hai Phong (E)
3 - 1
G vs Bóng đá Huế (E)
3 - 0
G vs Bóng đá Huế (D)
0 - 3
B vs Bóng đá Huế (D)
0 - 0
Bắc Ninh — Son 5 Maç
M vs PVF-CAND (E)
1 - 3
B vs Sanna Khanh Hoa (D)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.