Vietnam
V.League 1 •
12.06.2026 — 14:00
Pho Hien
Elo: 1558λ (Beklenen Gol): 2.49
1 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Bắc Ninh
Elo: 1500λ (Beklenen Gol): 1.18
Model Güven Derecesi:
%69
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Pho Hien - Bắc Ninh mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.48, Dep: 1.18 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Pho Hien %65.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %70.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %64.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %18.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %97.5
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%58.0
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Pho Hien xG
2.71
Dengeli
Bắc Ninh xG
1.51
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%65.3
X (Beraberlik)
%18.9
2 (Deplasman)
%15.8
Çifte Şans 1X: %84.2
Çifte Şans X2: %34.7
Çifte Şans 12: %81.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.7
0.5 Alt: %3.3
1.5 Üst: %88.6
1.5 Alt: %11.4
2.5 Üst: %70.8
2.5 Alt: %29.2
3.5 Üst: %49.8
3.5 Alt: %50.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%64.0
KG Yok
%36.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-1
%9.3
1-1
%8.1
2-0
%7.9
3-1
%7.7
3-0
%6.6
1-0
%5.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %49.0
İY X: %34.4
İY 2: %16.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %79.8
İY 0.5 Alt: %20.2
İY 1.5 Üst: %49.6
İY 1.5 Alt: %50.4
İY 2.5 Üst: %22.4
İY 2.5 Alt: %77.6
İY 3.5 Üst: %8.0
İY 3.5 Alt: %92.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
7.08
+
Dep
4.25
=
Toplam
11.33
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %79.6
8.5 Alt: %20.4
9.5 Üst: %69.5
9.5 Alt: %30.6
10.5 Üst: %57.9
10.5 Alt: %42.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.21 Korner (Ev: 3.26, Dep: 1.96)
İY 4.5 Üst: %59.6
İY 4.5 Alt: %40.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %75.6 |
Eşit: %8.5 |
Dep: %15.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
29.6
Ev: 19.2 • Dep: 10.4
İsabetli Şut
10.4
Ev: 6.8 • Dep: 3.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %93.7
21.5 Alt: %6.4
23.5 Şut Üst: %87.0
23.5 Alt: %13.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %81.2
7.5 Alt: %18.8
8.5 İsabetli Üst: %70.8
8.5 Alt: %29.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiPho Hien
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Bắc Ninh
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Pho Hien (-1.25)
@2.12
%47.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Bắc Ninh (+1.25)
@1.90
%52.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@2.10
%47.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@1.91
%52.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.38 | %42.1 | %0.0 | @1.73 | %57.9 |
| -1.25 Ana Hat | @2.12 | %47.3 | %0.0 | @1.90 | %52.7 |
| -1.00 | @1.86 | %53.9 | %21.9 | @2.17 | %46.1 |
| -0.75 | @1.68 | %59.6 | %0.0 | @2.47 | %40.4 |
| -0.50 | @1.56 | %64.0 | %0.0 | @2.78 | %36.0 |
| -0.25 | @1.41 | %71.0 | %0.0 | @3.45 | %29.0 |
| 0.0 | @1.26 | %79.7 | %19.7 | @4.92 | %20.3 |
| +0.25 | @1.22 | %81.9 | %0.0 | @5.52 | %18.1 |
| +0.50 | @1.20 | %83.7 | %0.0 | @6.12 | %16.3 |
| +0.75 | @1.14 | %88.1 | %0.0 | @8.41 | %11.9 |
| +1.00 | @1.07 | %93.0 | %10.1 | @14.35 | %7.0 |
| +1.25 | @1.07 | %93.4 | %0.0 | @15.15 | %6.6 |
| +1.50 | @1.07 | %93.7 | %0.0 | @15.96 | %6.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.15 | %86.9 | %0.0 | @7.61 | %13.1 |
| +2.00 | @1.17 | %85.4 | %18.6 | @6.84 | %14.6 |
| +2.25 | @1.30 | %76.6 | %0.0 | @4.28 | %23.4 |
| +2.50 | @1.44 | %69.5 | %0.0 | @3.28 | %30.5 |
| +2.75 | @1.52 | %65.8 | %0.0 | @2.92 | %34.2 |
| +3.00 | @1.64 | %61.0 | %22.0 | @2.56 | %39.1 |
| +3.25 | @1.87 | %53.4 | %0.0 | @2.15 | %46.6 |
| +3.50 Ana Hat | @2.10 | %47.6 | %0.0 | @1.91 | %52.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.3% | 2.6% | 1.9% | 0.7% | 0.2% | 0.1% |
| 1 Gol | 6.1% | 8.4% | 4.6% | 1.8% | 0.5% | 0.1% |
| 2 Gol | 8.3% | 9.7% | 5.7% | 2.3% | 0.7% | 0.2% |
| 3 Gol | 6.9% | 8.1% | 4.8% | 1.9% | 0.5% | 0.1% |
| 4 Gol | 4.3% | 5.0% | 3.0% | 1.2% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 2.1% | 2.5% | 1.5% | 0.6% | 0.2% | 0.0% |
Pho Hien — Son 5 Maç
G
vs Song Lam Nghe An (D)
1 - 3
G
vs Hai Phong (E)
3 - 1
G
vs Bóng đá Huế (E)
3 - 0
G
vs Bóng đá Huế (D)
0 - 3
B
vs Bóng đá Huế (D)
0 - 0
Bắc Ninh — Son 5 Maç
M
vs PVF-CAND (E)
1 - 3
B
vs Sanna Khanh Hoa (D)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.