Maç Listesine Dön
Portekiz 1a Divisão - Women • 01.05.2026 — 21:00

SL Benfica W

Elo: 1604
λ (Beklenen Gol): 1.47
3 - 1
Tamamlandı
İY: 2 - 1

Sporting CP W

Elo: 1631
λ (Beklenen Gol): 0.88
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
SL Benfica W - Sporting CP W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.47, Dep: 0.88 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre SL Benfica W %50.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %41.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %46.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %91.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
SL Benfica W xG 1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Sporting CP W xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.47 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %50.0
X (Beraberlik) %28.3
2 (Deplasman) %21.7

Çifte Şans 1X: %78.4
Çifte Şans X2: %50.0
Çifte Şans 12: %71.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.5 0.5 Alt: %10.5
1.5 Üst: %69.0 1.5 Alt: %31.0
2.5 Üst: %41.8 2.5 Alt: %58.2
3.5 Üst: %21.2 3.5 Alt: %78.9

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %46.1
KG Yok %53.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.3
1-0
%13.1
0-0
%10.4
2-0
%10.3
2-1
%9.1
0-1
%7.5

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %35.8 İY X: %45.8 İY 2: %18.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %64.6 İY 0.5 Alt: %35.4
İY 1.5 Üst: %29.2 İY 1.5 Alt: %70.8
İY 2.5 Üst: %9.1 İY 2.5 Alt: %90.9
İY 3.5 Üst: %2.2 İY 3.5 Alt: %97.8
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.04
+
Dep 3.62
=
Toplam 8.66
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %49.8 8.5 Alt: %50.2
9.5 Üst: %36.8 9.5 Alt: %63.3
10.5 Üst: %25.4 10.5 Alt: %74.6

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.98 Korner (Ev: 2.32, Dep: 1.66)
İY 4.5 Üst: %36.8 İY 4.5 Alt: %63.2
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %62.2 | Eşit: %12.3 | Dep: %25.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 21.6
Ev: 13 • Dep: 8.6
İsabetli Şut 7.6
Ev: 4.6 • Dep: 2.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %49.2 21.5 Alt: %50.8
23.5 Şut Üst: %32.8 23.5 Alt: %67.2

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %48.4 7.5 Alt: %51.6
8.5 İsabetli Üst: %34.6 8.5 Alt: %65.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
SL Benfica W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Sporting CP W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
SL Benfica W (-0.50)
@2.01
%49.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Sporting CP W (+0.50)
@1.99
%50.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.08
%48.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.93
%51.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.94 %25.4 %0.0 @1.34 %74.6
-1.25 @3.46 %28.9 %0.0 @1.41 %71.1
-1.00 @2.97 %33.6 %24.4 @1.51 %66.4
-0.75 @2.33 %42.9 %0.0 @1.75 %57.1
-0.50 Ana Hat @2.01 %49.8 %0.0 @1.99 %50.2
-0.25 @1.72 %58.1 %0.0 @2.39 %41.9
0.0 @1.44 %69.7 %28.5 @3.29 %30.4
+0.25 @1.34 %74.7 %0.0 @3.95 %25.3
+0.50 @1.28 %78.3 %0.0 @4.60 %21.7
+0.75 @1.19 %84.3 %0.0 @6.37 %15.7
+1.00 @1.10 %91.3 %14.3 @11.52 %8.7
+1.25 @1.09 %92.0 %0.0 @12.48 %8.0
+1.50 @1.08 %92.6 %0.0 @13.44 %7.4
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.56 %64.0 %0.0 @2.78 %36.0
+2.00 @1.75 %57.2 %27.4 @2.34 %42.8
+2.25 Ana Hat @2.08 %48.1 %0.0 @1.93 %51.9
+2.50 @2.41 %41.5 %0.0 @1.71 %58.5
+2.75 @2.88 %34.8 %0.0 @1.53 %65.2
+3.00 @3.81 %26.3 %20.7 @1.36 %73.8
+3.25 @4.31 %23.2 %0.0 @1.30 %76.8
+3.50 @4.81 %20.8 %0.0 @1.26 %79.2
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 10.5% 7.5% 3.7% 1.1% 0.2% 0.0%
1 Gol 13.1% 13.3% 5.5% 1.6% 0.4% 0.1%
2 Gol 10.3% 9.1% 4.0% 1.2% 0.3% 0.0%
3 Gol 5.1% 4.5% 2.0% 0.6% 0.1% 0.0%
4 Gol 1.9% 1.6% 0.7% 0.2% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.5% 0.5% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
SL Benfica W — Son 5 Maç
G vs Sporting Braga W (D)
1 - 3
G vs Damaiense W (D)
0 - 4
G vs Rio Ave W (E)
2 - 0
M vs Juventus W (D)
2 - 1
Sporting CP W — Son 5 Maç
G vs Sporting Braga W (E)
3 - 1
M vs Torreense W (D)
2 - 0
G vs Valadares Gaia W (D)
0 - 2
G vs Damaiense W (E)
3 - 0
M vs Torreense W (E)
2 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.