Spain
Tercera División RFEF - Group 18 •
09.05.2026 — 17:00
Villacañas
Elo: 1537λ (Beklenen Gol): 2.69
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Villarrobledo
Elo: 1556λ (Beklenen Gol): 1.24
Model Güven Derecesi:
%90
Villacañas - Villarrobledo mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.69, Dep: 1.24 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Villacañas %67.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %75.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %66.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %17.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %83.6
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%56.0
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Villacañas xG
2.75
Dengeli
Villarrobledo xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%67.5
X (Beraberlik)
%17.5
2 (Deplasman)
%15.0
Çifte Şans 1X: %85.1
Çifte Şans X2: %32.5
Çifte Şans 12: %82.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.4
0.5 Alt: %2.6
1.5 Üst: %90.8
1.5 Alt: %9.2
2.5 Üst: %75.1
2.5 Alt: %25.0
3.5 Üst: %55.1
3.5 Alt: %44.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%66.7
KG Yok
%33.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-1
%8.8
3-1
%7.9
2-0
%7.1
1-1
%7.1
3-0
%6.4
2-2
%5.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %50.9
İY X: %32.7
İY 2: %16.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %81.9
İY 0.5 Alt: %18.1
İY 1.5 Üst: %53.2
İY 1.5 Alt: %46.8
İY 2.5 Üst: %25.4
İY 2.5 Alt: %74.6
İY 3.5 Üst: %9.6
İY 3.5 Alt: %90.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
7.49
+
Dep
4.39
=
Toplam
11.87
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %83.7
8.5 Alt: %16.3
9.5 Üst: %74.7
9.5 Alt: %25.4
10.5 Üst: %64.0
10.5 Alt: %36.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.46 Korner (Ev: 3.44, Dep: 2.02)
İY 4.5 Üst: %63.7
İY 4.5 Alt: %36.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %77.6 |
Eşit: %7.9 |
Dep: %14.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
31.2
Ev: 20.4 • Dep: 10.7
İsabetli Şut
10.9
Ev: 7.3 • Dep: 3.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %96.5
21.5 Alt: %3.6
23.5 Şut Üst: %92.0
23.5 Alt: %8.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %85.4
7.5 Alt: %14.7
8.5 İsabetli Üst: %76.3
8.5 Alt: %23.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiVillacañas
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Villarrobledo
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Villacañas (-1.25)
@2.01
%49.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Villarrobledo (+1.25)
@1.99
%50.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@1.91
%52.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@2.10
%47.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.25 | %44.5 | %0.0 | @1.80 | %55.5 |
| -1.25 Ana Hat | @2.01 | %49.8 | %0.0 | @1.99 | %50.2 |
| -1.00 | @1.77 | %56.5 | %21.3 | @2.30 | %43.5 |
| -0.75 | @1.62 | %61.7 | %0.0 | @2.61 | %38.3 |
| -0.50 | @1.52 | %65.8 | %0.0 | @2.92 | %34.2 |
| -0.25 | @1.38 | %72.5 | %0.0 | @3.64 | %27.5 |
| 0.0 | @1.24 | %80.8 | %18.6 | @5.20 | %19.2 |
| +0.25 | @1.21 | %82.7 | %0.0 | @5.79 | %17.3 |
| +0.50 | @1.19 | %84.3 | %0.0 | @6.39 | %15.7 |
| +0.75 | @1.13 | %88.6 | %0.0 | @8.75 | %11.4 |
| +1.00 | @1.07 | %93.3 | %9.6 | @14.84 | %6.7 |
| +1.25 | @1.07 | %93.6 | %0.0 | @15.62 | %6.4 |
| +1.50 | @1.06 | %93.9 | %0.0 | @16.40 | %6.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.12 | %89.3 | %0.0 | @9.38 | %10.7 |
| +2.00 | @1.13 | %88.3 | %16.6 | @8.53 | %11.7 |
| +2.25 | @1.25 | %80.3 | %0.0 | @5.07 | %19.7 |
| +2.50 | @1.36 | %73.6 | %0.0 | @3.79 | %26.4 |
| +2.75 | @1.42 | %70.5 | %0.0 | @3.39 | %29.5 |
| +3.00 | @1.50 | %66.5 | %21.1 | @2.99 | %33.5 |
| +3.25 | @1.70 | %58.7 | %0.0 | @2.42 | %41.3 |
| +3.50 Ana Hat | @1.91 | %52.5 | %0.0 | @2.10 | %47.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.6% | 2.1% | 1.6% | 0.7% | 0.2% | 0.1% |
| 1 Gol | 5.1% | 7.5% | 4.3% | 1.8% | 0.6% | 0.1% |
| 2 Gol | 7.5% | 9.4% | 5.8% | 2.4% | 0.7% | 0.2% |
| 3 Gol | 6.8% | 8.4% | 5.2% | 2.1% | 0.7% | 0.2% |
| 4 Gol | 4.5% | 5.6% | 3.5% | 1.4% | 0.4% | 0.1% |
| 5 Gol | 2.4% | 3.0% | 1.9% | 0.8% | 0.2% | 0.1% |
Villacañas — Son 5 Maç
M
vs Villarrobledo (D)
1 - 0
G
vs Villarrobledo (E)
6 - 0
G
vs Villarrobledo (D)
1 - 2
B
vs Villarrobledo (D)
2 - 2
G
vs Villarrobledo (E)
3 - 2
Villarrobledo — Son 5 Maç
G
vs Villacañas (E)
1 - 0
M
vs Villacañas (D)
6 - 0
M
vs Villacañas (E)
1 - 2
B
vs Villacañas (E)
2 - 2
M
vs Villacañas (D)
3 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 11.01.2026 | Tercera División RFEF - Group 18 | Villarrobledo | 1 - 0 | Villacañas |
| 25.01.2025 | Tercera División RFEF - Group 18 | Villacañas | 6 - 0 | Villarrobledo |
| 15.09.2024 | Tercera División RFEF - Group 18 | Villarrobledo | 1 - 2 | Villacañas |
| 21.04.2024 | Tercera División RFEF - Group 18 | Villarrobledo | 2 - 2 | Villacañas |
| 03.12.2023 | Tercera División RFEF - Group 18 | Villacañas | 3 - 2 | Villarrobledo |
| 23.04.2023 | Tercera División RFEF - Group 18 | Villacañas | 2 - 4 | Villarrobledo |
| 08.01.2023 | Tercera División RFEF - Group 18 | Villarrobledo | 0 - 0 | Villacañas |
| 02.04.2022 | Tercera División RFEF - Group 18 | Villarrobledo | 2 - 0 | Villacañas |