Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group F • 09.05.2026 — 19:00

Troyes II

Elo: 1547
λ (Beklenen Gol): 1.75
5 - 0
Tamamlandı

Mulhouse

Elo: 1443
λ (Beklenen Gol): 0.75
Model Güven Derecesi:
%89
Troyes II - Mulhouse mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.75, Dep: 0.75 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Troyes II %60.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %45.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %44.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %82
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %57.3
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Troyes II xG 2.00
Dengeli
Mulhouse xG 1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %60.6
X (Beraberlik) %24.7
2 (Deplasman) %14.8

Çifte Şans 1X: %85.2
Çifte Şans X2: %39.4
Çifte Şans 12: %75.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.9 0.5 Alt: %9.1
1.5 Üst: %72.1 1.5 Alt: %27.9
2.5 Üst: %45.7 2.5 Alt: %54.4
3.5 Üst: %24.3 3.5 Alt: %75.7

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %44.4
KG Yok %55.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-0
%13.6
2-0
%12.6
1-1
%11.6
2-1
%9.4
0-0
%9.0
3-0
%7.4

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %42.9 İY X: %43.0 İY 2: %14.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %66.9 İY 0.5 Alt: %33.1
İY 1.5 Üst: %31.6 İY 1.5 Alt: %68.4
İY 2.5 Üst: %10.4 İY 2.5 Alt: %89.7
İY 3.5 Üst: %2.6 İY 3.5 Alt: %97.4
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.61
+
Dep 3.33
=
Toplam 8.94
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %53.6 8.5 Alt: %46.4
9.5 Üst: %40.4 9.5 Alt: %59.6
10.5 Üst: %28.7 10.5 Alt: %71.4

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.11 Korner (Ev: 2.58, Dep: 1.53)
İY 4.5 Üst: %39.3 İY 4.5 Alt: %60.7
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %72.5 | Eşit: %10.3 | Dep: %17.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 22.5
Ev: 14.7 • Dep: 7.7
İsabetli Şut 7.9
Ev: 5.2 • Dep: 2.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %56.8 21.5 Alt: %43.2
23.5 Şut Üst: %40.1 23.5 Alt: %59.9

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %53.2 7.5 Alt: %46.8
8.5 İsabetli Üst: %39.2 8.5 Alt: %60.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Troyes II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Mulhouse
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Troyes II (-1.00)
@2.15
%46.6 İhtimal
İade (Push): %25.5
Mulhouse (+1.00)
@1.87
%53.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.92
%52.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.09
%47.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.88 %34.7 %0.0 @1.53 %65.3
-1.25 @2.51 %39.8 %0.0 @1.66 %60.2
-1.00 Ana Hat @2.15 %46.6 %25.5 @1.87 %53.4
-0.75 @1.84 %54.4 %0.0 @2.19 %45.6
-0.50 @1.66 %60.2 %0.0 @2.52 %39.8
-0.25 @1.45 %68.8 %0.0 @3.20 %31.2
0.0 @1.25 %80.2 %24.9 @5.05 %19.8
+0.25 @1.20 %83.0 %0.0 @5.88 %17.0
+0.50 @1.17 %85.1 %0.0 @6.72 %14.9
+0.75 @1.11 %89.8 %0.0 @9.81 %10.2
+1.00 @1.05 %95.0 %10.4 @20.12 %5.0
+1.25 @1.05 %95.3 %0.0 @21.29 %4.7
+1.50 @1.05 %95.6 %0.0 @22.46 %4.5
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.48 %67.5 %0.0 @3.08 %32.5
+2.00 @1.62 %61.6 %26.7 @2.60 %38.4
+2.25 Ana Hat @1.92 %52.1 %0.0 @2.09 %47.9
+2.50 @2.22 %45.1 %0.0 @1.82 %54.9
+2.75 @2.60 %38.5 %0.0 @1.63 %61.5
+3.00 @3.33 %30.0 %21.6 @1.43 %70.0
+3.25 @3.79 %26.4 %0.0 @1.36 %73.6
+3.50 @4.25 %23.6 %0.0 @1.31 %76.5
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 9.1% 5.4% 2.3% 0.6% 0.1% 0.0%
1 Gol 13.7% 11.7% 4.1% 1.0% 0.2% 0.0%
2 Gol 12.7% 9.5% 3.6% 0.9% 0.2% 0.0%
3 Gol 7.4% 5.6% 2.1% 0.5% 0.1% 0.0%
4 Gol 3.3% 2.4% 0.9% 0.2% 0.0% 0.0%
5 Gol 1.1% 0.9% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
Troyes II — Son 5 Maç
B vs Belfort (D)
1 - 1
B vs Mulhouse (D)
1 - 1
G vs Besançon (E)
4 - 1
G vs Mulhouse (E)
4 - 2
G vs Mulhouse (D)
0 - 2
Mulhouse — Son 5 Maç
M vs Belfort (E)
1 - 2
B vs Thaon (D)
0 - 0
M vs Chalon-sur-Saône (E)
1 - 3
M vs Ivry (D)
2 - 0
G vs Besançon (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
5 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
17.01.2026 National 3 - Group F Mulhouse 1 - 1 Troyes II
05.03.2022 National 3 - Group F Troyes II 4 - 2 Mulhouse
25.09.2021 National 3 - Group F Mulhouse 0 - 2 Troyes II
11.04.2015 National 2 - Group B Troyes II 2 - 4 Mulhouse
22.11.2014 National 2 - Group B Mulhouse 0 - 1 Troyes II