Fransa
National 3 - Group F •
09.05.2026 — 19:00
Troyes II
Elo: 1546λ (Beklenen Gol): 1.80
5 - 0
Tamamlandı
Mulhouse
Elo: 1443λ (Beklenen Gol): 0.75
Model Güven Derecesi:
%87
Troyes II - Mulhouse mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.80, Dep: 0.75 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Troyes II %61.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %46.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %44.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %83.6
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%57.7
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Troyes II xG
2.00
Dengeli
Mulhouse xG
1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%61.5
X (Beraberlik)
%24.1
2 (Deplasman)
%14.4
Çifte Şans 1X: %85.7
Çifte Şans X2: %38.5
Çifte Şans 12: %75.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.3
0.5 Alt: %8.7
1.5 Üst: %73.0
1.5 Alt: %27.0
2.5 Üst: %46.9
2.5 Alt: %53.2
3.5 Üst: %25.3
3.5 Alt: %74.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%44.9
KG Yok
%55.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%13.3
2-0
%12.6
1-1
%11.4
2-1
%9.5
0-0
%8.6
3-0
%7.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %43.7
İY X: %42.4
İY 2: %13.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %67.5
İY 0.5 Alt: %32.5
İY 1.5 Üst: %32.4
İY 1.5 Alt: %67.7
İY 2.5 Üst: %10.8
İY 2.5 Alt: %89.2
İY 3.5 Üst: %2.8
İY 3.5 Alt: %97.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.7
+
Dep
3.33
=
Toplam
9.03
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %54.9
8.5 Alt: %45.2
9.5 Üst: %41.7
9.5 Alt: %58.3
10.5 Üst: %29.8
10.5 Alt: %70.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.15 Korner (Ev: 2.62, Dep: 1.53)
İY 4.5 Üst: %40.1
İY 4.5 Alt: %59.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %73.3 |
Eşit: %10.0 |
Dep: %16.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22.8
Ev: 15 • Dep: 7.7
İsabetli Şut
8
Ev: 5.3 • Dep: 2.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %59.1
21.5 Alt: %40.9
23.5 Şut Üst: %42.5
23.5 Alt: %57.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %54.6
7.5 Alt: %45.4
8.5 İsabetli Üst: %40.6
8.5 Alt: %59.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiTroyes II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Mulhouse
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Troyes II (-1.00)
@2.09
%47.9 İhtimal
İade (Push): %25.4
Mulhouse (+1.00)
@1.92
%52.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.87
%53.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.14
%46.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.80 | %35.7 | %0.0 | @1.56 | %64.3 |
| -1.25 | @2.44 | %40.9 | %0.0 | @1.69 | %59.1 |
| -1.00 Ana Hat | @2.09 | %47.9 | %25.4 | @1.92 | %52.1 |
| -0.75 | @1.80 | %55.5 | %0.0 | @2.25 | %44.5 |
| -0.50 | @1.64 | %61.1 | %0.0 | @2.57 | %38.9 |
| -0.25 | @1.44 | %69.6 | %0.0 | @3.29 | %30.4 |
| 0.0 | @1.24 | %80.8 | %24.4 | @5.22 | %19.2 |
| +0.25 | @1.20 | %83.5 | %0.0 | @6.06 | %16.5 |
| +0.50 | @1.17 | %85.5 | %0.0 | @6.90 | %14.5 |
| +0.75 | @1.11 | %90.1 | %0.0 | @10.08 | %9.9 |
| +1.00 | @1.05 | %95.2 | %10.2 | @20.71 | %4.8 |
| +1.25 | @1.05 | %95.4 | %0.0 | @21.88 | %4.6 |
| +1.50 | @1.05 | %95.7 | %0.0 | @23.05 | %4.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.46 | %68.6 | %0.0 | @3.18 | %31.4 |
| +2.00 | @1.59 | %62.9 | %26.5 | @2.70 | %37.1 |
| +2.25 Ana Hat | @1.87 | %53.3 | %0.0 | @2.14 | %46.7 |
| +2.50 | @2.16 | %46.3 | %0.0 | @1.86 | %53.7 |
| +2.75 | @2.52 | %39.7 | %0.0 | @1.66 | %60.3 |
| +3.00 | @3.19 | %31.3 | %21.8 | @1.46 | %68.7 |
| +3.25 | @3.64 | %27.5 | %0.0 | @1.38 | %72.5 |
| +3.50 | @4.08 | %24.5 | %0.0 | @1.32 | %75.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 8.7% | 5.1% | 2.2% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 13.4% | 11.5% | 4.0% | 1.0% | 0.2% | 0.0% |
| 2 Gol | 12.8% | 9.6% | 3.6% | 0.9% | 0.2% | 0.0% |
| 3 Gol | 7.6% | 5.7% | 2.2% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 3.4% | 2.6% | 1.0% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 1.2% | 0.9% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Troyes II — Son 5 Maç
B
vs Mulhouse (D)
1 - 1
G
vs Besançon (E)
4 - 1
G
vs Mulhouse (E)
4 - 2
G
vs Mulhouse (D)
0 - 2
M
vs Mulhouse (E)
2 - 4
Mulhouse — Son 5 Maç
M
vs Belfort (E)
1 - 2
B
vs Thaon (D)
0 - 0
M
vs Chalon-sur-Saône (E)
1 - 3
M
vs Ivry (D)
2 - 0
G
vs Besançon (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
5 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 17.01.2026 | National 3 - Group F | Mulhouse | 1 - 1 | Troyes II |
| 05.03.2022 | National 3 - Group F | Troyes II | 4 - 2 | Mulhouse |
| 25.09.2021 | National 3 - Group F | Mulhouse | 0 - 2 | Troyes II |
| 11.04.2015 | National 2 - Group B | Troyes II | 2 - 4 | Mulhouse |
| 22.11.2014 | National 2 - Group B | Mulhouse | 0 - 1 | Troyes II |