Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Spain
Segunda División RFEF - Group 3 •
03.05.2026 — 13:00
Castellón II
Elo: 1561λ (Beklenen Gol): 2.21
4 - 2
Tamamlandı
İY: 3 - 0
Girona II
Elo: 1518λ (Beklenen Gol): 2.99
Model Güven Derecesi:
%50
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç).
Castellón II - Girona II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.21, Dep: 2.99 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Girona II %54.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %89.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %84.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %17.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %44.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Castellón II xG
2.39
Dengeli
Girona II xG
2.75
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%28.1
X (Beraberlik)
%17.7
2 (Deplasman)
%54.2
Çifte Şans 1X: %45.8
Çifte Şans X2: %71.9
Çifte Şans 12: %82.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %99.1
0.5 Alt: %0.9
1.5 Üst: %96.8
1.5 Alt: %3.2
2.5 Üst: %89.1
2.5 Alt: %10.9
3.5 Üst: %76.1
3.5 Alt: %23.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%84.8
KG Yok
%15.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-2
%6.1
2-3
%6.0
1-2
%5.5
1-3
%5.5
2-4
%4.5
3-2
%4.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %26.7
İY X: %29.9
İY 2: %43.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %89.2
İY 0.5 Alt: %10.8
İY 1.5 Üst: %68.3
İY 1.5 Alt: %31.7
İY 2.5 Üst: %40.5
İY 2.5 Alt: %59.5
İY 3.5 Üst: %19.6
İY 3.5 Alt: %80.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.52
+
Dep
8.15
=
Toplam
14.67
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %95.6
8.5 Alt: %4.4
9.5 Üst: %91.9
9.5 Alt: %8.1
10.5 Üst: %86.5
10.5 Alt: %13.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.75 Korner (Ev: 3, Dep: 3.75)
İY 4.5 Üst: %80.3
İY 4.5 Alt: %19.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %28.9 |
Eşit: %9.7 |
Dep: %61.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
37.5
Ev: 17.5 • Dep: 20
İsabetli Şut
13.6
Ev: 6.2 • Dep: 7.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.8
21.5 Alt: %0.3
23.5 Şut Üst: %99.2
23.5 Alt: %0.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %96.0
7.5 Alt: %4.0
8.5 İsabetli Üst: %92.4
8.5 Alt: %7.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiCastellón II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Girona II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Castellón II (+0.50)
@2.07
%48.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Girona II (-0.50)
@1.93
%51.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.49
%67.2 İhtimal
İade (Push): %18.8
+4.00 Gol Alt
@3.05
%32.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.85 | %14.6 | %0.0 | @1.17 | %85.4 |
| -1.25 | @6.37 | %15.7 | %0.0 | @1.19 | %84.3 |
| -1.00 | @5.88 | %17.0 | %14.2 | @1.20 | %83.0 |
| -0.75 | @4.29 | %23.3 | %0.0 | @1.30 | %76.7 |
| -0.50 | @3.48 | %28.7 | %0.0 | @1.40 | %71.3 |
| -0.25 | @3.14 | %31.9 | %0.0 | @1.47 | %68.2 |
| 0.0 | @2.80 | %35.7 | %19.6 | @1.56 | %64.3 |
| +0.25 | @2.34 | %42.7 | %0.0 | @1.75 | %57.3 |
| +0.50 Ana Hat | @2.07 | %48.3 | %0.0 | @1.93 | %51.7 |
| +0.75 | @1.87 | %53.5 | %0.0 | @2.15 | %46.5 |
| +1.00 | @1.67 | %59.8 | %19.3 | @2.49 | %40.2 |
| +1.25 | @1.56 | %64.1 | %0.0 | @2.79 | %35.9 |
| +1.50 | @1.48 | %67.6 | %0.0 | @3.08 | %32.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.04 | %96.3 | %0.0 | @27.13 | %3.7 |
| +2.00 | @1.04 | %96.1 | %8.7 | @25.90 | %3.9 |
| +2.25 | @1.09 | %91.8 | %0.0 | @12.18 | %8.2 |
| +2.50 | @1.14 | %87.8 | %0.0 | @8.21 | %12.2 |
| +2.75 | @1.15 | %86.9 | %0.0 | @7.61 | %13.1 |
| +3.00 | @1.17 | %85.8 | %14.5 | @7.02 | %14.3 |
| +3.25 | @1.26 | %79.1 | %0.0 | @4.78 | %20.9 |
| +3.50 | @1.36 | %73.3 | %0.0 | @3.75 | %26.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 0.9% | 1.5% | 2.8% | 2.8% | 2.1% | 1.2% |
| 1 Gol | 1.1% | 4.4% | 6.1% | 6.1% | 4.6% | 2.7% |
| 2 Gol | 1.5% | 4.5% | 6.7% | 6.7% | 5.0% | 3.0% |
| 3 Gol | 1.1% | 3.3% | 5.0% | 4.9% | 3.7% | 2.2% |
| 4 Gol | 0.6% | 1.8% | 2.7% | 2.7% | 2.0% | 1.2% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.8% | 1.2% | 1.2% | 0.9% | 0.5% |
Castellón II — Son 5 Maç
M
vs Girona II (D)
7 - 3
Girona II — Son 5 Maç
M
vs Espanyol II (D)
2 - 1
M
vs Espanyol II (E)
0 - 1
G
vs Castellón II (E)
7 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 14.12.2025 | Segunda División RFEF - Group 3 | Girona II | 7 - 3 | Castellón II |