Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
İsrail
Liga Leumit •
17.04.2026 — 15:00
Hapoel Kfar Shalem
Elo: 1562λ (Beklenen Gol): 2.47
1 - 4
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Maccabi Kabilio Jaffa
Elo: 1467λ (Beklenen Gol): 1.22
Model Güven Derecesi:
%90
Hapoel Kfar Shalem - Maccabi Kabilio Jaffa mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.47, Dep: 1.22 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Hapoel Kfar Shalem %64.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %71.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %65.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %19.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %89
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%58.7
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Hapoel Kfar Shalem xG
2.71
Dengeli
Maccabi Kabilio Jaffa xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%64.2
X (Beraberlik)
%19.1
2 (Deplasman)
%16.7
Çifte Şans 1X: %83.3
Çifte Şans X2: %35.8
Çifte Şans 12: %80.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.8
0.5 Alt: %3.2
1.5 Üst: %88.8
1.5 Alt: %11.2
2.5 Üst: %71.3
2.5 Alt: %28.8
3.5 Üst: %50.3
3.5 Alt: %49.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%65.0
KG Yok
%35.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-1
%9.3
1-1
%8.1
3-1
%7.7
2-0
%7.6
3-0
%6.3
2-2
%5.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %48.3
İY X: %34.4
İY 2: %17.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %80.0
İY 0.5 Alt: %20.0
İY 1.5 Üst: %50.0
İY 1.5 Alt: %50.0
İY 2.5 Üst: %22.8
İY 2.5 Alt: %77.2
İY 3.5 Üst: %8.2
İY 3.5 Alt: %91.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
7.06
+
Dep
4.34
=
Toplam
11.39
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %80.1
8.5 Alt: %19.9
9.5 Üst: %70.1
9.5 Alt: %29.9
10.5 Üst: %58.6
10.5 Alt: %41.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.24 Korner (Ev: 3.25, Dep: 2)
İY 4.5 Üst: %60.1
İY 4.5 Alt: %39.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %74.5 |
Eşit: %8.8 |
Dep: %16.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
29.7
Ev: 19.1 • Dep: 10.6
İsabetli Şut
10.4
Ev: 6.8 • Dep: 3.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %94.0
21.5 Alt: %6.0
23.5 Şut Üst: %87.6
23.5 Alt: %12.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %81.7
7.5 Alt: %18.3
8.5 İsabetli Üst: %71.4
8.5 Alt: %28.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiHapoel Kfar Shalem
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Maccabi Kabilio Jaffa
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Hapoel Kfar Shalem (-1.00)
@1.90
%52.5 İhtimal
İade (Push): %21.8
Maccabi Kabilio Jaffa (+1.00)
@2.11
%47.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@2.07
%48.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@1.93
%51.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.44 | %41.1 | %0.0 | @1.70 | %59.0 |
| -1.25 | @2.17 | %46.1 | %0.0 | @1.85 | %53.9 |
| -1.00 Ana Hat | @1.90 | %52.5 | %21.8 | @2.11 | %47.5 |
| -0.75 | @1.71 | %58.3 | %0.0 | @2.40 | %41.7 |
| -0.50 | @1.59 | %62.9 | %0.0 | @2.69 | %37.1 |
| -0.25 | @1.43 | %69.8 | %0.0 | @3.31 | %30.2 |
| 0.0 | @1.27 | %78.5 | %19.9 | @4.66 | %21.5 |
| +0.25 | @1.24 | %80.9 | %0.0 | @5.24 | %19.1 |
| +0.50 | @1.21 | %82.8 | %0.0 | @5.81 | %17.2 |
| +0.75 | @1.14 | %87.4 | %0.0 | @7.92 | %12.6 |
| +1.00 | @1.08 | %92.5 | %10.5 | @13.28 | %7.5 |
| +1.25 | @1.08 | %92.9 | %0.0 | @14.05 | %7.1 |
| +1.50 | @1.07 | %93.3 | %0.0 | @14.83 | %6.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.15 | %87.2 | %0.0 | @7.81 | %12.8 |
| +2.00 | @1.17 | %85.8 | %18.3 | @7.02 | %14.2 |
| +2.25 | @1.30 | %77.1 | %0.0 | @4.37 | %22.9 |
| +2.50 | @1.43 | %70.0 | %0.0 | @3.34 | %30.0 |
| +2.75 | @1.51 | %66.4 | %0.0 | @2.97 | %33.6 |
| +3.00 | @1.62 | %61.7 | %21.8 | @2.61 | %38.3 |
| +3.25 | @1.85 | %54.1 | %0.0 | @2.18 | %45.9 |
| +3.50 Ana Hat | @2.07 | %48.2 | %0.0 | @1.93 | %51.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.2% | 2.6% | 1.9% | 0.8% | 0.2% | 0.1% |
| 1 Gol | 5.9% | 8.4% | 4.8% | 1.9% | 0.6% | 0.1% |
| 2 Gol | 8.0% | 9.7% | 5.9% | 2.4% | 0.7% | 0.2% |
| 3 Gol | 6.6% | 8.0% | 4.9% | 2.0% | 0.6% | 0.1% |
| 4 Gol | 4.1% | 4.9% | 3.0% | 1.2% | 0.4% | 0.1% |
| 5 Gol | 2.0% | 2.4% | 1.5% | 0.6% | 0.2% | 0.0% |
Hapoel Kfar Shalem — Son 5 Maç
B
vs Ironi Modi'in (D)
0 - 0
G
vs Maccabi Kabilio Jaffa (D)
1 - 3
G
vs Ironi Modi'in (E)
3 - 2
M
vs Maccabi Kabilio Jaffa (D)
3 - 2
G
vs Maccabi Kabilio Jaffa (E)
4 - 1
Maccabi Kabilio Jaffa — Son 5 Maç
B
vs Hapoel Rishon LeZion (E)
1 - 1
M
vs Hapoel Kfar Shalem (E)
1 - 3
M
vs Hapoel Rishon LeZion (D)
4 - 1
G
vs Hapoel Kfar Shalem (E)
3 - 2
B
vs Hapoel Rishon LeZion (D)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 12.12.2025 | Liga Leumit | Maccabi Kabilio Jaffa | 1 - 3 | Hapoel Kfar Shalem |
| 28.02.2025 | Liga Leumit | Maccabi Kabilio Jaffa | 3 - 2 | Hapoel Kfar Shalem |
| 29.10.2024 | Liga Leumit | Hapoel Kfar Shalem | 4 - 1 | Maccabi Kabilio Jaffa |
| 25.02.2022 | Liga Alef | Hapoel Kfar Shalem | 0 - 3 | Maccabi Kabilio Jaffa |
| 29.10.2021 | Liga Alef | Maccabi Kabilio Jaffa | 0 - 4 | Hapoel Kfar Shalem |
| 21.02.2020 | Liga Alef | Hapoel Kfar Shalem | 3 - 0 | Maccabi Kabilio Jaffa |
| 18.10.2019 | Liga Alef | Maccabi Kabilio Jaffa | 1 - 0 | Hapoel Kfar Shalem |
| 12.04.2019 | Liga Alef | Hapoel Kfar Shalem | 1 - 1 | Maccabi Kabilio Jaffa |