Maç Listesine Dön
World Friendlies • 27.03.2026 — 18:00

Slovakia U18

Elo: 1478
λ (Beklenen Gol): 1.61
3 - 3
Tamamlandı
İY: 2 - 0

Serbia U18

Elo: 1509
λ (Beklenen Gol): 1.38
Model Güven Derecesi:
%48
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (0 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Slovakia U18 - Serbia U18 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.61, Dep: 1.38 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Slovakia U18 %42.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %57.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %60.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %80.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Slovakia U18 xG 1.95
Dengeli
Serbia U18 xG 1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %42.1
X (Beraberlik) %25.8
2 (Deplasman) %32.0

Çifte Şans 1X: %68.0
Çifte Şans X2: %57.9
Çifte Şans 12: %74.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.1 0.5 Alt: %5.9
1.5 Üst: %80.8 1.5 Alt: %19.2
2.5 Üst: %57.5 2.5 Alt: %42.5
3.5 Üst: %35.1 3.5 Alt: %64.9

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %60.8
KG Yok %39.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%12.0
2-1
%9.0
1-2
%7.7
1-0
%7.2
2-0
%6.5
2-2
%6.2

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %32.7 İY X: %40.9 İY 2: %26.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %73.1 İY 0.5 Alt: %26.9
İY 1.5 Üst: %39.8 İY 1.5 Alt: %60.2
İY 2.5 Üst: %15.3 İY 2.5 Alt: %84.7
İY 3.5 Üst: %4.7 İY 3.5 Alt: %95.3
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.32
+
Dep 4.69
=
Toplam 10.02
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %66.9 8.5 Alt: %33.1
9.5 Üst: %54.4 9.5 Alt: %45.6
10.5 Üst: %41.9 10.5 Alt: %58.1

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.61 Korner (Ev: 2.45, Dep: 2.16)
İY 4.5 Üst: %48.8 İY 4.5 Alt: %51.2
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %51.6 | Eşit: %12.5 | Dep: %35.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 25.5
Ev: 13.9 • Dep: 11.6
İsabetli Şut 8.9
Ev: 4.9 • Dep: 4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %78.2 21.5 Alt: %21.8
23.5 Şut Üst: %64.3 23.5 Alt: %35.7

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %66.6 7.5 Alt: %33.4
8.5 İsabetli Üst: %53.3 8.5 Alt: %46.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Slovakia U18
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Serbia U18
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Slovakia U18 (-0.25)
@2.08
%48.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Serbia U18 (+0.25)
@1.93
%51.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.93
%51.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.07
%48.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.66 %21.5 %0.0 @1.27 %78.6
-1.25 @4.18 %23.9 %0.0 @1.31 %76.1
-1.00 @3.71 %27.0 %20.5 @1.37 %73.0
-0.75 @2.83 %35.3 %0.0 @1.55 %64.7
-0.50 @2.39 %41.9 %0.0 @1.72 %58.1
-0.25 Ana Hat @2.08 %48.2 %0.0 @1.93 %51.8
0.0 @1.76 %56.7 %26.1 @2.31 %43.3
+0.25 @1.58 %63.2 %0.0 @2.72 %36.8
+0.50 @1.47 %68.0 %0.0 @3.12 %32.0
+0.75 @1.34 %74.5 %0.0 @3.91 %25.6
+1.00 @1.22 %82.3 %17.4 @5.65 %17.7
+1.25 @1.19 %84.0 %0.0 @6.24 %16.0
+1.50 @1.17 %85.4 %0.0 @6.84 %14.6
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.28 %78.1 %0.0 @4.56 %21.9
+2.00 @1.34 %74.7 %23.5 @3.95 %25.3
+2.25 @1.54 %64.8 %0.0 @2.84 %35.2
+2.50 @1.75 %57.2 %0.0 @2.33 %42.9
+2.75 Ana Hat @1.93 %51.7 %0.0 @2.07 %48.3
+3.00 @2.24 %44.6 %22.6 @1.81 %55.4
+3.25 @2.57 %38.9 %0.0 @1.64 %61.1
+3.50 @2.90 %34.5 %0.0 @1.53 %65.5
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 5.9% 6.1% 4.8% 2.2% 0.8% 0.2%
1 Gol 7.3% 12.1% 7.8% 3.6% 1.2% 0.3%
2 Gol 6.6% 9.1% 6.3% 2.9% 1.0% 0.3%
3 Gol 3.5% 4.9% 3.4% 1.6% 0.5% 0.1%
4 Gol 1.4% 2.0% 1.4% 0.6% 0.2% 0.1%
5 Gol 0.5% 0.6% 0.4% 0.2% 0.1% 0.0%
Slovakia U18 — Son 5 Maç
M vs Hungary U18 (E)
2 - 3
G vs North Macedonia U18 (E)
1 - 0
B vs North Macedonia U18 (E)
2 - 2
M vs Czech Republic U18 (E)
2 - 3
Serbia U18 — Son 5 Maç
Kayıtlı geçmiş maç bulunamadı.
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.