Maç Listesine Dön
World Friendlies • 30.03.2026 — 12:00

Slovakia U18

Elo: 1478
λ (Beklenen Gol): 2.28
1 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Serbia U18

Elo: 1509
λ (Beklenen Gol): 2.23
Model Güven Derecesi:
%54
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç).
Slovakia U18 - Serbia U18 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.28, Dep: 2.23 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Slovakia U18 %40.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %82.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %80.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %79
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Slovakia U18 xG 2.39
Dengeli
Serbia U18 xG 2.35
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %40.9
X (Beraberlik) %20.3
2 (Deplasman) %38.9

Çifte Şans 1X: %61.1
Çifte Şans X2: %59.1
Çifte Şans 12: %79.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.4 0.5 Alt: %1.6
1.5 Üst: %94.4 1.5 Alt: %5.6
2.5 Üst: %82.8 2.5 Alt: %17.3
3.5 Üst: %65.9 3.5 Alt: %34.1

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %80.5
KG Yok %19.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-2
%7.1
2-1
%6.4
1-2
%6.2
1-1
%6.0
3-2
%5.4
2-3
%5.3

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %34.2 İY X: %32.9 İY 2: %33.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %85.7 İY 0.5 Alt: %14.3
İY 1.5 Üst: %60.9 İY 1.5 Alt: %39.1
İY 2.5 Üst: %32.6 İY 2.5 Alt: %67.4
İY 3.5 Üst: %14.2 İY 3.5 Alt: %85.8
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 6.68
+
Dep 6.51
=
Toplam 13.19
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %90.8 8.5 Alt: %9.2
9.5 Üst: %84.6 9.5 Alt: %15.4
10.5 Üst: %76.4 10.5 Alt: %23.6

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.07 Korner (Ev: 3.07, Dep: 2.99)
İY 4.5 Üst: %72.4 İY 4.5 Alt: %27.6
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %46.2 | Eşit: %11.1 | Dep: %42.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 34.8
Ev: 18 • Dep: 16.8
İsabetli Şut 12.1
Ev: 6.4 • Dep: 5.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.2 21.5 Alt: %0.8
23.5 Şut Üst: %97.7 23.5 Alt: %2.3

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %91.7 7.5 Alt: %8.3
8.5 İsabetli Üst: %85.4 8.5 Alt: %14.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Slovakia U18
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Serbia U18
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Slovakia U18 (0.0)
@1.95
%51.2 İhtimal
İade (Push): %21.4
Serbia U18 (+0.00)
@2.05
%48.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.82
%55.0 İhtimal
İade (Push): %20.1
+4.00 Gol Alt
@2.22
%45.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.44 %22.5 %0.0 @1.29 %77.5
-1.25 @4.05 %24.7 %0.0 @1.33 %75.3
-1.00 @3.65 %27.4 %17.7 @1.38 %72.6
-0.75 @2.90 %34.4 %0.0 @1.53 %65.6
-0.50 @2.49 %40.2 %0.0 @1.67 %59.8
-0.25 @2.22 %45.1 %0.0 @1.82 %55.0
0.0 Ana Hat @1.95 %51.2 %21.4 @2.05 %48.8
+0.25 @1.75 %57.0 %0.0 @2.33 %43.0
+0.50 @1.62 %61.6 %0.0 @2.60 %38.4
+0.75 @1.48 %67.4 %0.0 @3.07 %32.6
+1.00 @1.34 %74.5 %17.3 @3.91 %25.5
+1.25 @1.30 %76.9 %0.0 @4.32 %23.1
+1.50 @1.27 %78.9 %0.0 @4.73 %21.1
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.07 %93.7 %0.0 @15.75 %6.4
+2.00 @1.07 %93.2 %12.3 @14.72 %6.8
+2.25 @1.15 %87.1 %0.0 @7.76 %12.9
+2.50 @1.22 %81.8 %0.0 @5.49 %18.2
+2.75 @1.25 %80.0 %0.0 @5.00 %20.0
+3.00 @1.28 %77.8 %17.8 @4.51 %22.2
+3.25 @1.42 %70.2 %0.0 @3.36 %29.8
+3.50 @1.56 %64.0 %0.0 @2.78 %36.0
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 1.6% 2.1% 2.9% 2.1% 1.2% 0.5%
1 Gol 2.2% 6.4% 6.6% 4.9% 2.7% 1.2%
2 Gol 3.0% 6.7% 7.5% 5.6% 3.1% 1.4%
3 Gol 2.3% 5.1% 5.7% 4.2% 2.4% 1.1%
4 Gol 1.3% 2.9% 3.3% 2.4% 1.4% 0.6%
5 Gol 0.6% 1.3% 1.5% 1.1% 0.6% 0.3%
Slovakia U18 — Son 5 Maç
B vs Serbia U18 (E)
3 - 3
M vs Hungary U18 (E)
2 - 3
G vs North Macedonia U18 (E)
1 - 0
B vs North Macedonia U18 (E)
2 - 2
M vs Czech Republic U18 (E)
2 - 3
Serbia U18 — Son 5 Maç
B vs Slovakia U18 (D)
3 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
27.03.2026 Friendlies Slovakia U18 3 - 3 Serbia U18