Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
İngiltere
Premier League •
05.05.2026 — 20:00
Smouha SC
Elo: 1435λ (Beklenen Gol): 1.50
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Zamalek SC
Elo: 1622λ (Beklenen Gol): 1.41
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Smouha SC - Zamalek SC mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.50, Dep: 1.41 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Smouha SC %38.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %55.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %59.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %91.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Smouha SC xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Zamalek SC xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.50 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%38.9
X (Beraberlik)
%26.4
2 (Deplasman)
%34.7
Çifte Şans 1X: %65.3
Çifte Şans X2: %61.2
Çifte Şans 12: %73.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.7
0.5 Alt: %6.3
1.5 Üst: %79.6
1.5 Alt: %20.4
2.5 Üst: %55.7
2.5 Alt: %44.3
3.5 Üst: %33.3
3.5 Alt: %66.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%59.6
KG Yok
%40.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.4
2-1
%8.7
1-2
%8.1
1-0
%7.3
0-1
%6.8
0-0
%6.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %30.5
İY X: %41.6
İY 2: %27.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %72.1
İY 0.5 Alt: %27.9
İY 1.5 Üst: %38.5
İY 1.5 Alt: %61.5
İY 2.5 Üst: %14.4
İY 2.5 Alt: %85.6
İY 3.5 Üst: %4.3
İY 3.5 Alt: %95.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.97
+
Dep
4.56
=
Toplam
9.54
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %61.3
8.5 Alt: %38.7
9.5 Üst: %48.3
9.5 Alt: %51.7
10.5 Üst: %35.9
10.5 Alt: %64.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.39 Korner (Ev: 2.29, Dep: 2.1)
İY 4.5 Üst: %44.6
İY 4.5 Alt: %55.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %48.8 |
Eşit: %13.0 |
Dep: %38.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
24.1
Ev: 12.8 • Dep: 11.2
İsabetli Şut
8.4
Ev: 4.6 • Dep: 3.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %69.1
21.5 Alt: %30.9
23.5 Şut Üst: %53.2
23.5 Alt: %46.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %60.3
7.5 Alt: %39.7
8.5 İsabetli Üst: %46.5
8.5 Alt: %53.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSmouha SC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Zamalek SC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Smouha SC (0.0)
@1.90
%52.8 İhtimal
İade (Push): %26.6
Zamalek SC (+0.00)
@2.12
%47.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.01
%49.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.99
%50.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.27 | %19.0 | %0.0 | @1.23 | %81.0 |
| -1.25 | @4.75 | %21.0 | %0.0 | @1.27 | %79.0 |
| -1.00 | @4.23 | %23.6 | %19.8 | @1.31 | %76.4 |
| -0.75 | @3.12 | %32.0 | %0.0 | @1.47 | %68.0 |
| -0.50 | @2.58 | %38.7 | %0.0 | @1.63 | %61.3 |
| -0.25 | @2.24 | %44.7 | %0.0 | @1.81 | %55.3 |
| 0.0 Ana Hat | @1.90 | %52.8 | %26.6 | @2.12 | %47.2 |
| +0.25 | @1.67 | %60.0 | %0.0 | @2.50 | %40.0 |
| +0.50 | @1.53 | %65.3 | %0.0 | @2.88 | %34.7 |
| +0.75 | @1.39 | %72.0 | %0.0 | @3.57 | %28.0 |
| +1.00 | @1.25 | %80.2 | %18.5 | @5.04 | %19.9 |
| +1.25 | @1.22 | %82.2 | %0.0 | @5.61 | %17.8 |
| +1.50 | @1.19 | %83.8 | %0.0 | @6.18 | %16.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.30 | %76.6 | %0.0 | @4.28 | %23.4 |
| +2.00 | @1.37 | %72.9 | %24.1 | @3.69 | %27.1 |
| +2.25 | @1.59 | %62.9 | %0.0 | @2.70 | %37.1 |
| +2.50 | @1.81 | %55.4 | %0.0 | @2.24 | %44.6 |
| +2.75 Ana Hat | @2.01 | %49.7 | %0.0 | @1.99 | %50.3 |
| +3.00 | @2.36 | %42.4 | %22.6 | @1.73 | %57.6 |
| +3.25 | @2.70 | %37.0 | %0.0 | @1.59 | %63.0 |
| +3.50 | @3.05 | %32.8 | %0.0 | @1.49 | %67.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.3% | 6.8% | 5.4% | 2.6% | 0.9% | 0.3% |
| 1 Gol | 7.4% | 12.5% | 8.2% | 3.8% | 1.4% | 0.4% |
| 2 Gol | 6.2% | 8.7% | 6.1% | 2.9% | 1.0% | 0.3% |
| 3 Gol | 3.1% | 4.4% | 3.1% | 1.4% | 0.5% | 0.1% |
| 4 Gol | 1.2% | 1.6% | 1.2% | 0.5% | 0.2% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.5% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
Smouha SC — Son 5 Maç
G
vs Pyramids FC (E)
2 - 1
M
vs Pyramids FC (E)
0 - 1
M
vs Pyramids FC (E)
2 - 3
M
vs Pyramids FC (D)
3 - 0
M
vs Pyramids FC (D)
5 - 2
Zamalek SC — Son 5 Maç
M
vs Wadi Degla (D)
2 - 1
G
vs Wadi Degla (E)
1 - 0
B
vs Wadi Degla (D)
0 - 0
B
vs Wadi Degla (E)
0 - 0
G
vs Wadi Degla (E)
4 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.