Maç Listesine Dön
Luxembourg National Division • 03.05.2026 — 17:00

Racing FC Union Luxembourg

Elo: 1507
λ (Beklenen Gol): 1.29
0 - 5
Tamamlandı
İY: 0 - 3

Atert Bissen

Elo: 1604
λ (Beklenen Gol): 1.96
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç).
Racing FC Union Luxembourg - Atert Bissen mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.29, Dep: 1.96 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Atert Bissen %52.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %63.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %63.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %23.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %68.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Racing FC Union Luxembourg xG 1.60
Dengeli
Atert Bissen xG 2.00
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %24.4
X (Beraberlik) %23.4
2 (Deplasman) %52.3

Çifte Şans 1X: %47.7
Çifte Şans X2: %75.6
Çifte Şans 12: %76.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.3 0.5 Alt: %4.7
1.5 Üst: %84.3 1.5 Alt: %15.7
2.5 Üst: %63.2 2.5 Alt: %36.9
3.5 Üst: %41.0 3.5 Alt: %59.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %63.1
KG Yok %36.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%10.5
1-2
%9.6
0-2
%7.4
0-1
%6.8
2-1
%6.3
1-3
%6.3

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %22.0 İY X: %38.5 İY 2: %39.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %75.9 İY 0.5 Alt: %24.1
İY 1.5 Üst: %43.8 İY 1.5 Alt: %56.2
İY 2.5 Üst: %18.0 İY 2.5 Alt: %82.0
İY 3.5 Üst: %5.9 İY 3.5 Alt: %94.1
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.68
+
Dep 5.94
=
Toplam 10.62
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %73.3 8.5 Alt: %26.7
9.5 Üst: %61.7 9.5 Alt: %38.3
10.5 Üst: %49.4 10.5 Alt: %50.6

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.89 Korner (Ev: 2.15, Dep: 2.73)
İY 4.5 Üst: %53.9 İY 4.5 Alt: %46.1
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %29.4 | Eşit: %11.6 | Dep: %59.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 27.1
Ev: 11.9 • Dep: 15.2
İsabetli Şut 9.4
Ev: 4.2 • Dep: 5.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %86.1 21.5 Alt: %13.9
23.5 Şut Üst: %75.0 23.5 Alt: %25.0

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %72.5 7.5 Alt: %27.5
8.5 İsabetli Üst: %60.1 8.5 Alt: %39.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Racing FC Union Luxembourg
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Atert Bissen
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Racing FC Union Luxembourg (+0.50)
@2.07
%48.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Atert Bissen (-0.50)
@1.94
%51.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@1.94
%51.6 İhtimal
İade (Push): %22.6
+3.00 Gol Alt
@2.06
%48.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @9.58 %10.4 %0.0 @1.12 %89.6
-1.25 @8.91 %11.2 %0.0 @1.13 %88.8
-1.00 @8.23 %12.2 %14.1 @1.14 %87.9
-0.75 @5.31 %18.8 %0.0 @1.23 %81.2
-0.50 @4.07 %24.6 %0.0 @1.33 %75.4
-0.25 @3.59 %27.9 %0.0 @1.39 %72.1
0.0 @3.10 %32.2 %23.8 @1.48 %67.8
+0.25 @2.42 %41.4 %0.0 @1.71 %58.6
+0.50 Ana Hat @2.07 %48.4 %0.0 @1.94 %51.6
+0.75 @1.84 %54.3 %0.0 @2.19 %45.7
+1.00 @1.62 %61.9 %21.8 @2.62 %38.1
+1.25 @1.50 %66.6 %0.0 @2.99 %33.5
+1.50 @1.42 %70.2 %0.0 @3.36 %29.8
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.22 %82.1 %0.0 @5.59 %17.9
+2.00 @1.26 %79.7 %21.6 @4.92 %20.3
+2.25 @1.43 %70.0 %0.0 @3.34 %30.0
+2.50 @1.60 %62.5 %0.0 @2.67 %37.5
+2.75 @1.73 %57.7 %0.0 @2.37 %42.3
+3.00 Ana Hat @1.94 %51.6 %22.6 @2.06 %48.4
+3.25 @2.22 %45.0 %0.0 @1.82 %55.0
+3.50 @2.50 %39.9 %0.0 @1.66 %60.1
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 4.7% 7.0% 7.6% 4.9% 2.4% 1.0%
1 Gol 4.3% 10.7% 9.8% 6.4% 3.1% 1.2%
2 Gol 3.3% 6.4% 6.3% 4.1% 2.0% 0.8%
3 Gol 1.4% 2.8% 2.7% 1.8% 0.9% 0.3%
4 Gol 0.5% 0.9% 0.9% 0.6% 0.3% 0.1%
5 Gol 0.1% 0.2% 0.2% 0.1% 0.1% 0.0%
Racing FC Union Luxembourg — Son 5 Maç
M vs Atert Bissen (D)
3 - 0
M vs US Rumelange (D)
2 - 1
B vs US Rumelange (E)
2 - 2
B vs US Rumelange (D)
1 - 1
B vs US Rumelange (E)
1 - 1
Atert Bissen — Son 5 Maç
G vs Racing FC Union Luxembourg (E)
3 - 0
G vs Pratzerthal-Redange (D)
2 - 4
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
22.11.2025 National Division Atert Bissen 3 - 0 Racing FC Union Luxembourg