Maç Listesine Dön
Rusya Second League - Group 4 • 03.05.2026 — 15:00

Chelyabinsk II

Elo: 1436
λ (Beklenen Gol): 0.76
1 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Ural II

Elo: 1451
λ (Beklenen Gol): 0.79
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç).
Chelyabinsk II - Ural II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.76, Dep: 0.79 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Ural II %31.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %20.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %30.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %37.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %59.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Chelyabinsk II xG 1.20
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Ural II xG 1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.20 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.76 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %30.4
X (Beraberlik) %37.9
2 (Deplasman) %31.7

Çifte Şans 1X: %68.3
Çifte Şans X2: %69.6
Çifte Şans 12: %62.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %77.8 0.5 Alt: %22.2
1.5 Üst: %46.8 1.5 Alt: %53.2
2.5 Üst: %20.4 2.5 Alt: %79.6
3.5 Üst: %7.2 3.5 Alt: %92.8

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %30.0
KG Yok %70.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-0
%22.2
0-1
%15.7
1-0
%15.3
1-1
%13.7
0-2
%6.6
2-0
%6.2

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %21.2 İY X: %56.9 İY 2: %21.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %49.8 İY 0.5 Alt: %50.2
İY 1.5 Üst: %15.9 İY 1.5 Alt: %84.1
İY 2.5 Üst: %3.4 İY 2.5 Alt: %96.6
İY 3.5 Üst: %0.6 İY 3.5 Alt: %99.4
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.62
+
Dep 3.41
=
Toplam 7.03
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %27.5 8.5 Alt: %72.6
9.5 Üst: %17.2 9.5 Alt: %82.8
10.5 Üst: %10.1 10.5 Alt: %90.0

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.23 Korner (Ev: 1.66, Dep: 1.57)
İY 4.5 Üst: %22.5 İY 4.5 Alt: %77.5
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %45.4 | Eşit: %15.3 | Dep: %39.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 16.7
Ev: 8.7 • Dep: 8
İsabetli Şut 5.8
Ev: 3.1 • Dep: 2.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %12.1 21.5 Alt: %87.9
23.5 Şut Üst: %5.3 23.5 Alt: %94.7

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %23.3 7.5 Alt: %76.8
8.5 İsabetli Üst: %13.5 8.5 Alt: %86.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Chelyabinsk II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Ural II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Chelyabinsk II (0.0)
@2.04
%49.0 İhtimal
İade (Push): %37.9
Ural II (+0.00)
@1.96
%51.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.14
%46.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.88
%53.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @10.26 %9.8 %0.0 @1.11 %90.3
-1.25 @9.20 %10.9 %0.0 @1.12 %89.1
-1.00 @8.14 %12.3 %20.7 @1.14 %87.7
-0.75 @4.47 %22.4 %0.0 @1.29 %77.6
-0.50 @3.29 %30.4 %0.0 @1.44 %69.6
-0.25 @2.67 %37.5 %0.0 @1.60 %62.5
0.0 Ana Hat @2.04 %49.0 %37.9 @1.96 %51.0
+0.25 @1.64 %60.9 %0.0 @2.56 %39.1
+0.50 @1.46 %68.3 %0.0 @3.16 %31.7
+0.75 @1.31 %76.5 %0.0 @4.25 %23.5
+1.00 @1.15 %86.8 %21.3 @7.57 %13.2
+1.25 @1.13 %88.4 %0.0 @8.60 %11.6
+1.50 @1.12 %89.6 %0.0 @9.62 %10.4
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @2.58 %38.7 %0.0 @1.63 %61.3
+2.00 @3.61 %27.7 %26.5 @1.38 %72.3
+2.25 @4.26 %23.5 %0.0 @1.31 %76.5
+2.50 @4.91 %20.4 %0.0 @1.26 %79.6
+2.75 @6.79 %14.7 %0.0 @1.17 %85.3
+3.00 @12.09 %8.3 %13.2 @1.09 %91.7
+3.25 @13.01 %7.7 %0.0 @1.08 %92.3
+3.50 @13.93 %7.2 %0.0 @1.08 %92.8
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 22.2% 15.7% 6.6% 1.7% 0.3% 0.1%
1 Gol 15.3% 13.7% 5.0% 1.3% 0.3% 0.0%
2 Gol 6.2% 4.9% 1.9% 0.5% 0.1% 0.0%
3 Gol 1.6% 1.2% 0.5% 0.1% 0.0% 0.0%
4 Gol 0.3% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Chelyabinsk II — Son 5 Maç
M vs Orenburg II (E)
0 - 1
B vs Ural II (E)
0 - 0
G vs Nosta (D)
0 - 1
B vs Orenburg II (D)
0 - 0
B vs Nosta (E)
1 - 1
Ural II — Son 5 Maç
B vs Chelyabinsk II (D)
0 - 0
B vs Chelyabinsk II (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
2 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
19.10.2025 Second League - Group 4 Chelyabinsk II 0 - 0 Ural II
13.04.2025 Second League - Group 4 Ural II 1 - 1 Chelyabinsk II