Maç Listesine Dön
World Premier League International Cup • 10.02.2026 — 22:00

Wolves U21

Elo: 1526
λ (Beklenen Gol): 1.21
3 - 1
Tamamlandı
İY: 3 - 0

Monaco U21

Elo: 1552
λ (Beklenen Gol): 1.46
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
Wolves U21 - Monaco U21 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.21, Dep: 1.46 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Monaco U21 %42.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %49.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %54.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %62.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Wolves U21 xG 1.55
Dengeli
Monaco U21 xG 1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %30.4
X (Beraberlik) %27.6
2 (Deplasman) %42.0

Çifte Şans 1X: %58.0
Çifte Şans X2: %69.6
Çifte Şans 12: %72.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.1 0.5 Alt: %7.9
1.5 Üst: %75.4 1.5 Alt: %24.6
2.5 Üst: %49.7 2.5 Alt: %50.3
3.5 Üst: %27.8 3.5 Alt: %72.2

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %54.7
KG Yok %45.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.2
0-1
%9.2
1-2
%8.9
0-0
%7.9
1-0
%7.5
0-2
%7.4

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %24.7 İY X: %43.6 İY 2: %31.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %69.0 İY 0.5 Alt: %31.0
İY 1.5 Üst: %34.4 İY 1.5 Alt: %65.6
İY 2.5 Üst: %11.9 İY 2.5 Alt: %88.1
İY 3.5 Üst: %3.3 İY 3.5 Alt: %96.7
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.51
+
Dep 4.85
=
Toplam 9.36
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %59.1 8.5 Alt: %41.0
9.5 Üst: %46.0 9.5 Alt: %54.0
10.5 Üst: %33.7 10.5 Alt: %66.3

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.3 Korner (Ev: 2.07, Dep: 2.23)
İY 4.5 Üst: %43.1 İY 4.5 Alt: %57.0
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %39.0 | Eşit: %13.2 | Dep: %47.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 23.5
Ev: 11.4 • Dep: 12.1
İsabetli Şut 8.2
Ev: 4.1 • Dep: 4.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %64.7 21.5 Alt: %35.3
23.5 Şut Üst: %48.4 23.5 Alt: %51.6

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %57.4 7.5 Alt: %42.7
8.5 İsabetli Üst: %43.4 8.5 Alt: %56.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Wolves U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Monaco U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Wolves U21 (+0.25)
@1.94
%51.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Monaco U21 (-0.25)
@2.06
%48.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.02
%49.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.98
%50.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @7.74 %12.9 %0.0 @1.15 %87.1
-1.25 @7.06 %14.2 %0.0 @1.16 %85.8
-1.00 @6.39 %15.7 %17.5 @1.19 %84.3
-0.75 @4.21 %23.7 %0.0 @1.31 %76.3
-0.50 @3.29 %30.4 %0.0 @1.44 %69.6
-0.25 @2.83 %35.3 %0.0 @1.55 %64.7
0.0 @2.37 %42.1 %27.8 @1.73 %57.9
+0.25 Ana Hat @1.94 %51.5 %0.0 @2.06 %48.6
+0.50 @1.72 %58.2 %0.0 @2.39 %41.8
+0.75 @1.54 %65.1 %0.0 @2.87 %34.9
+1.00 @1.35 %74.0 %21.3 @3.84 %26.0
+1.25 @1.30 %77.1 %0.0 @4.36 %22.9
+1.50 @1.26 %79.5 %0.0 @4.88 %20.5
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.40 %71.6 %0.0 @3.52 %28.5
+2.00 @1.50 %66.6 %25.8 @2.99 %33.4
+2.25 @1.76 %56.8 %0.0 @2.31 %43.3
+2.50 Ana Hat @2.02 %49.4 %0.0 @1.98 %50.6
+2.75 @2.32 %43.2 %0.0 @1.76 %56.8
+3.00 @2.85 %35.1 %22.1 @1.54 %64.9
+3.25 @3.25 %30.8 %0.0 @1.44 %69.2
+3.50 @3.65 %27.4 %0.0 @1.38 %72.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 7.9% 9.3% 7.4% 3.6% 1.3% 0.4%
1 Gol 7.5% 13.2% 9.0% 4.4% 1.6% 0.5%
2 Gol 5.1% 7.4% 5.4% 2.6% 1.0% 0.3%
3 Gol 2.1% 3.0% 2.2% 1.1% 0.4% 0.1%
4 Gol 0.6% 0.9% 0.7% 0.3% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.2% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
Wolves U21 — Son 5 Maç
B vs Monaco U21 (E)
1 - 1
B vs Scunthorpe (D)
0 - 0
Monaco U21 — Son 5 Maç
G vs Manchester City U21 (D)
1 - 3
M vs Everton U21 (D)
2 - 1
G vs Southampton U21 (D)
0 - 2
M vs Arsenal U21 (E)
0 - 2
M vs Nottingham Forest U21 (D)
3 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
27.09.2024 Premier League International Cup Wolves U21 1 - 1 Monaco U21