Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Fransa
National 2 - Group A •
14.03.2026 — 20:00
Saumur
Elo: 1378λ (Beklenen Gol): 0.70
0 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Saint-Malo
Elo: 1590λ (Beklenen Gol): 1.48
Model Güven Derecesi:
%89
Saumur - Saint-Malo mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.70, Dep: 1.48 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Saint-Malo %55.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %37.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %39.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %80
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 2 (Deplasman Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%53.3
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Saumur xG
1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Saint-Malo xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.16 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.70 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%16.7
X (Beraberlik)
%28.2
2 (Deplasman)
%55.1
Çifte Şans 1X: %44.9
Çifte Şans X2: %83.3
Çifte Şans 12: %71.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %87.8
0.5 Alt: %12.3
1.5 Üst: %64.9
1.5 Alt: %35.1
2.5 Üst: %37.2
2.5 Alt: %62.8
3.5 Üst: %17.7
3.5 Alt: %82.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%39.7
KG Yok
%60.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-1
%15.9
1-1
%12.6
0-2
%12.4
0-0
%12.2
1-2
%8.7
1-0
%7.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %14.7
İY X: %47.0
İY 2: %38.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %61.9
İY 0.5 Alt: %38.1
İY 1.5 Üst: %26.3
İY 1.5 Alt: %73.8
İY 2.5 Üst: %7.6
İY 2.5 Alt: %92.4
İY 3.5 Üst: %1.7
İY 3.5 Alt: %98.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.49
+
Dep
4.9
=
Toplam
8.39
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %46.2
8.5 Alt: %53.8
9.5 Üst: %33.3
9.5 Alt: %66.7
10.5 Üst: %22.5
10.5 Alt: %77.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.86 Korner (Ev: 1.6, Dep: 2.25)
İY 4.5 Üst: %34.4
İY 4.5 Alt: %65.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %25.2 |
Eşit: %12.5 |
Dep: %62.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
20.5
Ev: 8.3 • Dep: 12.2
İsabetli Şut
7.1
Ev: 3 • Dep: 4.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %40.1
21.5 Alt: %59.9
23.5 Şut Üst: %24.9
23.5 Alt: %75.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %42.3
7.5 Alt: %57.7
8.5 İsabetli Üst: %29.0
8.5 Alt: %71.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSaumur
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Saint-Malo
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Saumur (+0.75)
@1.93
%51.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Saint-Malo (-0.75)
@2.08
%48.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@1.96
%51.1 İhtimal
İade (Push): %27.9
+2.00 Gol Alt
@2.05
%48.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @20.62 | %4.9 | %0.0 | @1.05 | %95.2 |
| -1.25 | @19.39 | %5.2 | %0.0 | @1.05 | %94.8 |
| -1.00 | @18.16 | %5.5 | %11.9 | @1.06 | %94.5 |
| -0.75 | @8.69 | %11.5 | %0.0 | @1.13 | %88.5 |
| -0.50 | @5.95 | %16.8 | %0.0 | @1.20 | %83.2 |
| -0.25 | @5.11 | %19.6 | %0.0 | @1.24 | %80.4 |
| 0.0 | @4.27 | %23.4 | %28.3 | @1.31 | %76.6 |
| +0.25 | @2.77 | %36.0 | %0.0 | @1.56 | %64.0 |
| +0.50 | @2.22 | %45.1 | %0.0 | @1.82 | %54.9 |
| +0.75 Ana Hat | @1.93 | %51.9 | %0.0 | @2.08 | %48.1 |
| +1.00 | @1.64 | %61.2 | %26.3 | @2.57 | %38.8 |
| +1.25 | @1.49 | %67.0 | %0.0 | @3.03 | %33.0 |
| +1.50 | @1.40 | %71.4 | %0.0 | @3.49 | %28.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.69 | %59.1 | %0.0 | @2.44 | %41.0 |
| +2.00 Ana Hat | @1.96 | %51.1 | %27.9 | @2.05 | %48.9 |
| +2.25 | @2.33 | %42.9 | %0.0 | @1.75 | %57.1 |
| +2.50 | @2.71 | %36.9 | %0.0 | @1.58 | %63.1 |
| +2.75 | @3.33 | %30.0 | %0.0 | @1.43 | %70.0 |
| +3.00 | @4.65 | %21.5 | %19.6 | @1.27 | %78.5 |
| +3.25 | @5.21 | %19.2 | %0.0 | @1.24 | %80.8 |
| +3.50 | @5.78 | %17.3 | %0.0 | @1.21 | %82.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 12.2% | 15.9% | 12.4% | 6.1% | 2.3% | 0.7% |
| 1 Gol | 7.1% | 12.6% | 8.7% | 4.3% | 1.6% | 0.5% |
| 2 Gol | 2.8% | 4.1% | 3.0% | 1.5% | 0.6% | 0.2% |
| 3 Gol | 0.6% | 1.0% | 0.7% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Saumur — Son 5 Maç
B
vs Montlouis (D)
1 - 1
M
vs Saint-Malo (D)
3 - 0
M
vs Bayonne (E)
0 - 1
M
vs Saint-Malo (D)
2 - 0
M
vs Saint-Malo (E)
0 - 1
Saint-Malo — Son 5 Maç
B
vs Châteaubriant (E)
0 - 0
G
vs Saumur (E)
3 - 0
M
vs Châteaubriant (D)
2 - 1
B
vs Montlouis (E)
1 - 1
B
vs Châteaubriant (E)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
5 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 04.10.2025 | National 2 - Group A | Saint-Malo | 3 - 0 | Saumur |
| 19.04.2025 | National 2 - Group B | Saint-Malo | 2 - 0 | Saumur |
| 07.12.2024 | National 2 - Group B | Saumur | 0 - 1 | Saint-Malo |
| 26.01.2013 | National 2 - Group D | Saint-Malo | 3 - 0 | Saumur |
| 18.08.2012 | National 2 - Group D | Saumur | 0 - 3 | Saint-Malo |