Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Rusya
FNL •
01.03.2026 — 16:30
Vlašim
Elo: 1502λ (Beklenen Gol): 3.04
2 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Táborsko
Elo: 1447λ (Beklenen Gol): 1.53
Model Güven Derecesi:
%89
Vlašim - Táborsko mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 3.04, Dep: 1.53 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Vlašim %67.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %83.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %74.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %16.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %98
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%59.1
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Vlašim xG
3.15
Dengeli
Táborsko xG
1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%67.5
X (Beraberlik)
%16.2
2 (Deplasman)
%16.3
Çifte Şans 1X: %83.7
Çifte Şans X2: %32.5
Çifte Şans 12: %83.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.5
0.5 Alt: %1.5
1.5 Üst: %94.6
1.5 Alt: %5.4
2.5 Üst: %83.3
2.5 Alt: %16.7
3.5 Üst: %66.8
3.5 Alt: %33.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%74.9
KG Yok
%25.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor3-1
%7.5
2-1
%7.4
3-2
%5.7
4-1
%5.7
2-2
%5.6
1-1
%5.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %51.8
İY X: %30.2
İY 2: %18.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %86.1
İY 0.5 Alt: %13.9
İY 1.5 Üst: %61.3
İY 1.5 Alt: %38.8
İY 2.5 Üst: %32.9
İY 2.5 Alt: %67.1
İY 3.5 Üst: %14.1
İY 3.5 Alt: %85.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
8.2
+
Dep
5
=
Toplam
13.2
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %90.9
8.5 Alt: %9.1
9.5 Üst: %84.7
9.5 Alt: %15.3
10.5 Üst: %76.5
10.5 Alt: %23.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.07 Korner (Ev: 3.77, Dep: 2.3)
İY 4.5 Üst: %72.5
İY 4.5 Alt: %27.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %77.1 |
Eşit: %7.6 |
Dep: %15.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
35.1
Ev: 22.6 • Dep: 12.5
İsabetli Şut
12.3
Ev: 8 • Dep: 4.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.3
21.5 Alt: %0.7
23.5 Şut Üst: %98.0
23.5 Alt: %2.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %92.4
7.5 Alt: %7.7
8.5 İsabetli Üst: %86.5
8.5 Alt: %13.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiVlašim
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Táborsko
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Vlašim (-1.25)
@2.02
%49.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Táborsko (+1.25)
@1.98
%50.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.85
%54.0 İhtimal
İade (Push): %20.8
+4.00 Gol Alt
@2.17
%46.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.25 | %44.5 | %0.0 | @1.80 | %55.5 |
| -1.25 Ana Hat | @2.02 | %49.6 | %0.0 | @1.98 | %50.4 |
| -1.00 | @1.79 | %55.9 | %20.4 | @2.27 | %44.1 |
| -0.75 | @1.64 | %60.9 | %0.0 | @2.56 | %39.1 |
| -0.50 | @1.54 | %64.9 | %0.0 | @2.85 | %35.1 |
| -0.25 | @1.40 | %71.2 | %0.0 | @3.47 | %28.8 |
| 0.0 | @1.27 | %78.8 | %17.7 | @4.73 | %21.2 |
| +0.25 | @1.24 | %80.9 | %0.0 | @5.23 | %19.1 |
| +0.50 | @1.21 | %82.6 | %0.0 | @5.74 | %17.4 |
| +0.75 | @1.15 | %87.0 | %0.0 | @7.66 | %13.1 |
| +1.00 | @1.09 | %91.8 | %10.0 | @12.19 | %8.2 |
| +1.25 | @1.08 | %92.2 | %0.0 | @12.87 | %7.8 |
| +1.50 | @1.08 | %92.6 | %0.0 | @13.55 | %7.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.07 | %93.6 | %0.0 | @15.72 | %6.4 |
| +2.00 | @1.07 | %93.2 | %12.3 | @14.69 | %6.8 |
| +2.25 | @1.15 | %87.1 | %0.0 | @7.73 | %12.9 |
| +2.50 | @1.22 | %81.7 | %0.0 | @5.46 | %18.3 |
| +2.75 | @1.25 | %79.9 | %0.0 | @4.97 | %20.1 |
| +3.00 | @1.29 | %77.6 | %18.2 | @4.47 | %22.4 |
| +3.25 | @1.43 | %69.9 | %0.0 | @3.32 | %30.1 |
| +3.50 | @1.57 | %63.5 | %0.0 | @2.74 | %36.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 1.5% | 1.3% | 1.3% | 0.7% | 0.3% | 0.1% |
| 1 Gol | 3.1% | 5.7% | 4.1% | 2.1% | 0.8% | 0.2% |
| 2 Gol | 5.3% | 8.1% | 6.2% | 3.1% | 1.2% | 0.4% |
| 3 Gol | 5.4% | 8.2% | 6.2% | 3.2% | 1.2% | 0.4% |
| 4 Gol | 4.1% | 6.2% | 4.8% | 2.4% | 0.9% | 0.3% |
| 5 Gol | 2.5% | 3.8% | 2.9% | 1.5% | 0.6% | 0.2% |
Vlašim — Son 5 Maç
G
vs Usti Nad Labem (E)
4 - 0
G
vs Usti Nad Labem (E)
7 - 2
M
vs Táborsko (D)
3 - 1
M
vs Usti Nad Labem (D)
4 - 1
G
vs Táborsko (D)
1 - 3
Táborsko — Son 5 Maç
G
vs Vlašim (E)
3 - 1
M
vs Vlašim (E)
1 - 3
M
vs Vlašim (E)
0 - 2
G
vs Vlašim (D)
1 - 2
G
vs Vlašim (D)
2 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 30.07.2025 | FNL | Táborsko | 3 - 1 | Vlašim |
| 07.05.2025 | FNL | Táborsko | 1 - 3 | Vlašim |
| 08.02.2025 | Friendlies Clubs | Táborsko | 0 - 2 | Vlašim |
| 18.10.2024 | FNL | Vlašim | 1 - 2 | Táborsko |
| 06.07.2024 | Friendlies Clubs | Vlašim | 2 - 3 | Táborsko |
| 12.05.2024 | FNL | Vlašim | 2 - 1 | Táborsko |
| 10.02.2024 | Friendlies Clubs | Vlašim | 4 - 3 | Táborsko |