Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Özbekistan
Super League •
22.05.2026 — 16:00
Red Arrows
Elo: 1576λ (Beklenen Gol): 0.76
2 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Green Buffaloes
Elo: 1496λ (Beklenen Gol): 0.36
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Red Arrows - Green Buffaloes mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.76, Dep: 0.36 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Red Arrows %41.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %10.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %16.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %43.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %56.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Red Arrows xG
1.20
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Green Buffaloes xG
0.80
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.20 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.76 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%41.0
X (Beraberlik)
%43.6
2 (Deplasman)
%15.3
Çifte Şans 1X: %84.7
Çifte Şans X2: %59.0
Çifte Şans 12: %56.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %66.5
0.5 Alt: %33.5
1.5 Üst: %31.3
1.5 Alt: %68.7
2.5 Üst: %10.3
2.5 Alt: %89.7
3.5 Üst: %2.7
3.5 Alt: %97.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%16.7
KG Yok
%83.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%33.5
1-0
%24.2
0-1
%11.1
1-1
%9.6
2-0
%9.4
2-1
%3.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %25.0
İY X: %64.4
İY 2: %10.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %39.2
İY 0.5 Alt: %60.8
İY 1.5 Üst: %9.3
İY 1.5 Alt: %90.7
İY 2.5 Üst: %1.5
İY 2.5 Alt: %98.6
İY 3.5 Üst: %0.2
İY 3.5 Alt: %99.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.6
+
Dep
2.49
=
Toplam
6.09
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %16.3
8.5 Alt: %83.7
9.5 Üst: %9.1
9.5 Alt: %91.0
10.5 Üst: %4.7
10.5 Alt: %95.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 2.8 Korner (Ev: 1.66, Dep: 1.15)
İY 4.5 Üst: %15.3
İY 4.5 Alt: %84.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %59.6 |
Eşit: %15.1 |
Dep: %25.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
14.2
Ev: 8.7 • Dep: 5.5
İsabetli Şut
4.9
Ev: 3.1 • Dep: 1.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %3.2
21.5 Alt: %96.8
23.5 Şut Üst: %1.1
23.5 Alt: %98.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %12.4
7.5 Alt: %87.6
8.5 İsabetli Üst: %6.3
8.5 Alt: %93.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiRed Arrows
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Green Buffaloes
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Red Arrows (-0.25)
@1.91
%52.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Green Buffaloes (+0.25)
@2.10
%47.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@3.19
%31.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.46
%68.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.49 | %13.4 | %0.0 | @1.15 | %86.7 |
| -1.25 | @6.45 | %15.5 | %0.0 | @1.18 | %84.5 |
| -1.00 | @5.42 | %18.5 | %27.7 | @1.23 | %81.5 |
| -0.75 | @3.17 | %31.6 | %0.0 | @1.46 | %68.4 |
| -0.50 | @2.44 | %41.0 | %0.0 | @1.70 | %59.0 |
| -0.25 Ana Hat | @1.91 | %52.5 | %0.0 | @2.10 | %47.5 |
| 0.0 | @1.37 | %72.8 | %43.6 | @3.68 | %27.2 |
| +0.25 | @1.24 | %80.4 | %0.0 | @5.10 | %19.6 |
| +0.50 | @1.18 | %84.7 | %0.0 | @6.52 | %15.3 |
| +0.75 | @1.11 | %90.4 | %0.0 | @10.45 | %9.6 |
| +1.00 | @1.03 | %97.0 | %12.7 | @33.67 | %3.0 |
| +1.25 | @1.03 | %97.2 | %0.0 | @36.13 | %2.8 |
| +1.50 | @1.03 | %97.4 | %0.0 | @38.59 | %2.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @4.31 | %23.2 | %0.0 | @1.30 | %76.8 |
| +2.00 | @7.70 | %13.0 | %21.1 | @1.15 | %87.0 |
| +2.25 | @8.73 | %11.5 | %0.0 | @1.13 | %88.5 |
| +2.50 | @9.76 | %10.3 | %0.0 | @1.11 | %89.8 |
| +2.75 | @14.89 | %6.7 | %0.0 | @1.07 | %93.3 |
| +3.00 | @34.58 | %2.9 | %7.6 | @1.03 | %97.1 |
| +3.25 | @36.00 | %2.8 | %0.0 | @1.03 | %97.2 |
| +3.50 | @37.41 | %2.7 | %0.0 | @1.03 | %97.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 33.5% | 11.1% | 2.1% | 0.3% | 0.0% | 0.0% |
| 1 Gol | 24.2% | 9.6% | 1.6% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 2 Gol | 9.4% | 3.4% | 0.6% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 3 Gol | 2.4% | 0.8% | 0.2% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.4% | 0.2% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Red Arrows — Son 5 Maç
B
vs Mufulira Wanderers (D)
0 - 0
M
vs Mutondo Stars (D)
1 - 0
B
vs Nkwazi (E)
0 - 0
B
vs Nkwazi (D)
0 - 0
B
vs Nkwazi (D)
0 - 0
Green Buffaloes — Son 5 Maç
M
vs Prison Leopards (D)
1 - 0
G
vs Mufulira Wanderers (E)
1 - 0
M
vs Kansanshi Dynamos (D)
1 - 0
M
vs ZESCO United (D)
1 - 0
G
vs ZESCO United (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.