Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Spain
Tercera División RFEF - Group 5 •
10.05.2026 — 13:30
Europa II
Elo: 1532λ (Beklenen Gol): 1.87
0 - 3
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Mollerussa
Elo: 1481λ (Beklenen Gol): 1.40
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç).
Europa II - Mollerussa mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.87, Dep: 1.40 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Europa II %47.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %63.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %64.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %72.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Europa II xG
2.00
Dengeli
Mollerussa xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%47.9
X (Beraberlik)
%24.0
2 (Deplasman)
%28.1
Çifte Şans 1X: %71.9
Çifte Şans X2: %52.1
Çifte Şans 12: %76.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.4
0.5 Alt: %4.6
1.5 Üst: %84.6
1.5 Alt: %15.5
2.5 Üst: %63.5
2.5 Alt: %36.5
3.5 Üst: %41.4
3.5 Alt: %58.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%64.5
KG Yok
%35.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%10.7
2-1
%9.3
1-2
%7.0
2-0
%6.6
2-2
%6.5
1-0
%6.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %36.8
İY X: %38.7
İY 2: %24.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %76.1
İY 0.5 Alt: %23.9
İY 1.5 Üst: %44.1
İY 1.5 Alt: %55.9
İY 2.5 Üst: %18.3
İY 2.5 Alt: %81.8
İY 3.5 Üst: %6.0
İY 3.5 Alt: %94.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.85
+
Dep
4.73
=
Toplam
10.58
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %72.9
8.5 Alt: %27.1
9.5 Üst: %61.2
9.5 Alt: %38.8
10.5 Üst: %48.9
10.5 Alt: %51.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.87 Korner (Ev: 2.69, Dep: 2.18)
İY 4.5 Üst: %53.6
İY 4.5 Alt: %46.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %57.4 |
Eşit: %11.7 |
Dep: %30.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
27.2
Ev: 15.5 • Dep: 11.7
İsabetli Şut
9.5
Ev: 5.5 • Dep: 4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %86.4
21.5 Alt: %13.6
23.5 Şut Üst: %75.6
23.5 Alt: %24.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %73.3
7.5 Alt: %26.7
8.5 İsabetli Üst: %61.1
8.5 Alt: %38.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiEuropa II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Mollerussa
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Europa II (-0.50)
@2.11
%47.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Mollerussa (+0.50)
@1.90
%52.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@1.92
%52.2 İhtimal
İade (Push): %22.5
+3.00 Gol Alt
@2.09
%47.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.80 | %26.3 | %0.0 | @1.36 | %73.7 |
| -1.25 | @3.40 | %29.4 | %0.0 | @1.42 | %70.6 |
| -1.00 | @3.00 | %33.4 | %21.1 | @1.50 | %66.6 |
| -0.75 | @2.43 | %41.2 | %0.0 | @1.70 | %58.8 |
| -0.50 Ana Hat | @2.11 | %47.4 | %0.0 | @1.90 | %52.6 |
| -0.25 | @1.85 | %54.0 | %0.0 | @2.17 | %46.0 |
| 0.0 | @1.60 | %62.7 | %24.4 | @2.68 | %37.4 |
| +0.25 | @1.47 | %67.8 | %0.0 | @3.11 | %32.2 |
| +0.50 | @1.39 | %71.8 | %0.0 | @3.54 | %28.3 |
| +0.75 | @1.29 | %77.8 | %0.0 | @4.50 | %22.2 |
| +1.00 | @1.18 | %85.0 | %15.6 | @6.65 | %15.0 |
| +1.25 | @1.16 | %86.2 | %0.0 | @7.27 | %13.8 |
| +1.50 | @1.15 | %87.3 | %0.0 | @7.88 | %12.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.21 | %82.4 | %0.0 | @5.69 | %17.6 |
| +2.00 | @1.25 | %80.0 | %21.4 | @5.01 | %20.0 |
| +2.25 | @1.42 | %70.5 | %0.0 | @3.39 | %29.5 |
| +2.50 | @1.59 | %62.9 | %0.0 | @2.70 | %37.1 |
| +2.75 | @1.72 | %58.2 | %0.0 | @2.39 | %41.8 |
| +3.00 Ana Hat | @1.92 | %52.2 | %22.5 | @2.09 | %47.8 |
| +3.25 | @2.19 | %45.6 | %0.0 | @1.84 | %54.4 |
| +3.50 | @2.47 | %40.4 | %0.0 | @1.68 | %59.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.6% | 4.6% | 3.8% | 1.8% | 0.6% | 0.2% |
| 1 Gol | 6.4% | 10.9% | 7.1% | 3.3% | 1.2% | 0.3% |
| 2 Gol | 6.7% | 9.4% | 6.6% | 3.1% | 1.1% | 0.3% |
| 3 Gol | 4.2% | 5.9% | 4.1% | 1.9% | 0.7% | 0.2% |
| 4 Gol | 2.0% | 2.8% | 1.9% | 0.9% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.7% | 1.0% | 0.7% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
Europa II — Son 5 Maç
B
vs Mollerussa (D)
2 - 2
G
vs Mollerussa (E)
3 - 1
G
vs Mollerussa (D)
1 - 3
Mollerussa — Son 5 Maç
G
vs Can Vidalet (D)
1 - 2
B
vs Europa II (E)
2 - 2
M
vs Europa II (D)
3 - 1
M
vs Europa II (E)
1 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 11.01.2026 | Tercera División RFEF - Group 5 | Mollerussa | 2 - 2 | Europa II |
| 06.04.2025 | Tercera División RFEF - Group 5 | Europa II | 3 - 1 | Mollerussa |
| 24.11.2024 | Tercera División RFEF - Group 5 | Mollerussa | 1 - 3 | Europa II |