Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Malezya
Challenge League •
12.04.2026 — 15:00
Sirens
Elo: 1510λ (Beklenen Gol): 1.89
3 - 4
Tamamlandı
İY: 2 - 1
Pietà Hotspurs
Elo: 1479λ (Beklenen Gol): 2.03
Model Güven Derecesi:
%80
Sirens - Pietà Hotspurs mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.89, Dep: 2.03 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Pietà Hotspurs %41.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %74.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %74.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %59.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Sirens xG
2.31
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Pietà Hotspurs xG
2.04
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (2.31 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.89 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%36.2
X (Beraberlik)
%22.1
2 (Deplasman)
%41.7
Çifte Şans 1X: %58.3
Çifte Şans X2: %63.8
Çifte Şans 12: %77.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.3
0.5 Alt: %2.7
1.5 Üst: %90.7
1.5 Alt: %9.3
2.5 Üst: %74.9
2.5 Alt: %25.2
3.5 Üst: %54.9
3.5 Alt: %45.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%74.2
KG Yok
%25.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%8.2
1-2
%7.8
2-2
%7.3
2-1
%7.2
1-3
%5.2
2-3
%4.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %30.6
İY X: %35.5
İY 2: %34.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %81.7
İY 0.5 Alt: %18.3
İY 1.5 Üst: %53.3
İY 1.5 Alt: %46.7
İY 2.5 Üst: %25.6
İY 2.5 Alt: %74.5
İY 3.5 Üst: %9.9
İY 3.5 Alt: %90.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.87
+
Dep
6.08
=
Toplam
11.95
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %84.2
8.5 Alt: %15.8
9.5 Üst: %75.3
9.5 Alt: %24.7
10.5 Üst: %64.8
10.5 Alt: %35.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.5 Korner (Ev: 2.7, Dep: 2.79)
İY 4.5 Üst: %64.2
İY 4.5 Alt: %35.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %41.9 |
Eşit: %11.7 |
Dep: %46.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
31.1
Ev: 15.5 • Dep: 15.6
İsabetli Şut
10.9
Ev: 5.5 • Dep: 5.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %96.4
21.5 Alt: %3.7
23.5 Şut Üst: %91.8
23.5 Alt: %8.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %84.8
7.5 Alt: %15.2
8.5 İsabetli Üst: %75.5
8.5 Alt: %24.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSirens
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Pietà Hotspurs
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Sirens (0.0)
@2.14
%46.7 İhtimal
İade (Push): %22.7
Pietà Hotspurs (+0.00)
@1.87
%53.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@2.07
%48.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@1.93
%51.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.32 | %18.8 | %0.0 | @1.23 | %81.2 |
| -1.25 | @4.86 | %20.6 | %0.0 | @1.26 | %79.4 |
| -1.00 | @4.40 | %22.7 | %17.3 | @1.29 | %77.3 |
| -0.75 | @3.33 | %30.0 | %0.0 | @1.43 | %70.0 |
| -0.50 | @2.77 | %36.1 | %0.0 | @1.56 | %64.0 |
| -0.25 | @2.46 | %40.7 | %0.0 | @1.69 | %59.3 |
| 0.0 Ana Hat | @2.14 | %46.7 | %22.7 | @1.87 | %53.4 |
| +0.25 | @1.87 | %53.5 | %0.0 | @2.15 | %46.5 |
| +0.50 | @1.70 | %58.8 | %0.0 | @2.43 | %41.2 |
| +0.75 | @1.54 | %64.8 | %0.0 | @2.84 | %35.2 |
| +1.00 | @1.39 | %72.2 | %18.6 | @3.60 | %27.8 |
| +1.25 | @1.33 | %75.0 | %0.0 | @4.01 | %25.0 |
| +1.50 | @1.29 | %77.4 | %0.0 | @4.42 | %22.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.12 | %89.6 | %0.0 | @9.62 | %10.4 |
| +2.00 | @1.13 | %88.6 | %16.4 | @8.76 | %11.4 |
| +2.25 | @1.24 | %80.7 | %0.0 | @5.18 | %19.3 |
| +2.50 | @1.35 | %74.1 | %0.0 | @3.86 | %25.9 |
| +2.75 | @1.41 | %71.1 | %0.0 | @3.46 | %28.9 |
| +3.00 | @1.48 | %67.4 | %20.6 | @3.06 | %32.6 |
| +3.25 | @1.68 | %59.6 | %0.0 | @2.48 | %40.4 |
| +3.50 | @1.87 | %53.5 | %0.0 | @2.15 | %46.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.7% | 3.6% | 4.2% | 2.9% | 1.4% | 0.6% |
| 1 Gol | 3.3% | 8.5% | 8.0% | 5.4% | 2.7% | 1.1% |
| 2 Gol | 3.7% | 7.4% | 7.5% | 5.1% | 2.6% | 1.0% |
| 3 Gol | 2.3% | 4.7% | 4.7% | 3.2% | 1.6% | 0.7% |
| 4 Gol | 1.1% | 2.2% | 2.2% | 1.5% | 0.8% | 0.3% |
| 5 Gol | 0.4% | 0.8% | 0.8% | 0.6% | 0.3% | 0.1% |
Sirens — Son 5 Maç
M
vs Balzan FC (E)
0 - 1
G
vs Fgura United (E)
3 - 2
G
vs Mtarfa (D)
0 - 8
G
vs Pietà Hotspurs (E)
4 - 1
G
vs Pietà Hotspurs (D)
0 - 3
Pietà Hotspurs — Son 5 Maç
G
vs Fgura United (D)
0 - 4
M
vs Melita (E)
0 - 1
G
vs Mtarfa (D)
0 - 6
M
vs Sirens (D)
4 - 1
M
vs St. Andrews (E)
1 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 10.01.2026 | Challenge League | Sirens | 4 - 1 | Pietà Hotspurs |
| 30.11.2024 | Challenge League | Pietà Hotspurs | 0 - 3 | Sirens |
| 20.04.2023 | Premier League | Sirens | 0 - 0 | Pietà Hotspurs |
| 10.12.2022 | Premier League | Pietà Hotspurs | 0 - 1 | Sirens |
| 02.04.2018 | Challenge League | Pietà Hotspurs | 2 - 0 | Sirens |
| 08.12.2017 | Challenge League | Sirens | 2 - 3 | Pietà Hotspurs |
| 05.03.2017 | Challenge League | Sirens | 2 - 1 | Pietà Hotspurs |
| 04.11.2016 | Challenge League | Pietà Hotspurs | 0 - 1 | Sirens |