Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
İngiltere
Premier League •
06.05.2026 — 16:30
Sua Flamingoes
Elo: 1572λ (Beklenen Gol): 1.75
2 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Morupule Wanderers
Elo: 1508λ (Beklenen Gol): 0.64
Model Güven Derecesi:
%71
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Sua Flamingoes - Morupule Wanderers mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.75, Dep: 0.64 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Sua Flamingoes %63.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %42.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %40.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %93.5
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%58.1
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Sua Flamingoes xG
1.95
Dengeli
Morupule Wanderers xG
0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%63.4
X (Beraberlik)
%24.2
2 (Deplasman)
%12.4
Çifte Şans 1X: %87.6
Çifte Şans X2: %36.6
Çifte Şans 12: %75.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.0
0.5 Alt: %10.0
1.5 Üst: %69.9
1.5 Alt: %30.1
2.5 Üst: %42.9
2.5 Alt: %57.1
3.5 Üst: %22.1
3.5 Alt: %77.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%40.0
KG Yok
%60.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%15.2
2-0
%14.0
1-1
%11.0
0-0
%9.9
2-1
%9.0
3-0
%8.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %44.4
İY X: %43.5
İY 2: %12.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %65.4
İY 0.5 Alt: %34.6
İY 1.5 Üst: %29.8
İY 1.5 Alt: %70.2
İY 2.5 Üst: %9.4
İY 2.5 Alt: %90.6
İY 3.5 Üst: %2.3
İY 3.5 Alt: %97.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.46
+
Dep
3.02
=
Toplam
8.47
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %47.3
8.5 Alt: %52.7
9.5 Üst: %34.4
9.5 Alt: %65.6
10.5 Üst: %23.4
10.5 Alt: %76.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.9 Korner (Ev: 2.51, Dep: 1.39)
İY 4.5 Üst: %35.1
İY 4.5 Alt: %64.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %74.8 |
Eşit: %10.0 |
Dep: %15.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.1
Ev: 14.3 • Dep: 6.8
İsabetli Şut
7.4
Ev: 5.1 • Dep: 2.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %45.3
21.5 Alt: %54.7
23.5 Şut Üst: %29.3
23.5 Alt: %70.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %46.4
7.5 Alt: %53.6
8.5 İsabetli Üst: %32.8
8.5 Alt: %67.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSua Flamingoes
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Morupule Wanderers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Sua Flamingoes (-1.00)
@2.01
%49.9 İhtimal
İade (Push): %26.3
Morupule Wanderers (+1.00)
@1.99
%50.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.04
%49.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.96
%50.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.72 | %36.8 | %0.0 | @1.58 | %63.2 |
| -1.25 | @2.36 | %42.3 | %0.0 | @1.73 | %57.7 |
| -1.00 Ana Hat | @2.01 | %49.9 | %26.3 | @1.99 | %50.1 |
| -0.75 | @1.74 | %57.5 | %0.0 | @2.35 | %42.5 |
| -0.50 | @1.59 | %63.1 | %0.0 | @2.71 | %37.0 |
| -0.25 | @1.39 | %71.8 | %0.0 | @3.55 | %28.2 |
| 0.0 | @1.20 | %83.4 | %24.4 | @6.03 | %16.6 |
| +0.25 | @1.17 | %85.7 | %0.0 | @7.01 | %14.3 |
| +0.50 | @1.14 | %87.5 | %0.0 | @7.99 | %12.5 |
| +0.75 | @1.09 | %91.7 | %0.0 | @12.02 | %8.3 |
| +1.00 | @1.04 | %96.3 | %9.2 | @27.06 | %3.7 |
| +1.25 | @1.04 | %96.5 | %0.0 | @28.43 | %3.5 |
| +1.50 | @1.03 | %96.6 | %0.0 | @29.79 | %3.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.54 | %64.8 | %0.0 | @2.84 | %35.2 |
| +2.00 | @1.72 | %58.2 | %27.2 | @2.39 | %41.8 |
| +2.25 Ana Hat | @2.04 | %49.1 | %0.0 | @1.96 | %50.9 |
| +2.50 | @2.36 | %42.4 | %0.0 | @1.74 | %57.6 |
| +2.75 | @2.81 | %35.6 | %0.0 | @1.55 | %64.4 |
| +3.00 | @3.70 | %27.0 | %21.1 | @1.37 | %73.0 |
| +3.25 | @4.19 | %23.9 | %0.0 | @1.31 | %76.2 |
| +3.50 | @4.69 | %21.3 | %0.0 | @1.27 | %78.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 10.0% | 5.1% | 1.9% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 15.3% | 11.1% | 3.3% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 14.1% | 9.1% | 2.9% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 8.2% | 5.3% | 1.7% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 3.6% | 2.3% | 0.7% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 1.3% | 0.8% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Sua Flamingoes — Son 5 Maç
M
vs Calendar (D)
1 - 0
G
vs Black Lions (D)
0 - 2
G
vs Prisons XI (E)
6 - 0
Morupule Wanderers — Son 5 Maç
G
vs Calendar (D)
0 - 1
M
vs Gaborone United (D)
1 - 0
B
vs Police XI (D)
0 - 0
M
vs Gaborone United (E)
1 - 2
M
vs Gaborone United (D)
3 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.