Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Spain
Tercera División RFEF - Group 18 •
10.05.2026 — 19:00
San Clemente
Elo: 1455λ (Beklenen Gol): 0.77
0 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Albacete II
Elo: 1514λ (Beklenen Gol): 1.42
Model Güven Derecesi:
%65
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
San Clemente - Albacete II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.77, Dep: 1.42 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Albacete II %51.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %37.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %41.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %52.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
San Clemente xG
1.20
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Albacete II xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.20 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.77 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%19.3
X (Beraberlik)
%29.0
2 (Deplasman)
%51.7
Çifte Şans 1X: %48.3
Çifte Şans X2: %80.7
Çifte Şans 12: %71.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %87.8
0.5 Alt: %12.2
1.5 Üst: %65.2
1.5 Alt: %34.8
2.5 Üst: %37.4
2.5 Alt: %62.6
3.5 Üst: %17.9
3.5 Alt: %82.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%41.6
KG Yok
%58.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-1
%15.0
1-1
%13.1
0-0
%12.1
0-2
%11.3
1-2
%8.7
1-0
%7.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %16.4
İY X: %47.3
İY 2: %36.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %62.0
İY 0.5 Alt: %38.0
İY 1.5 Üst: %26.5
İY 1.5 Alt: %73.6
İY 2.5 Üst: %7.7
İY 2.5 Alt: %92.3
İY 3.5 Üst: %1.8
İY 3.5 Alt: %98.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.62
+
Dep
4.78
=
Toplam
8.4
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %46.3
8.5 Alt: %53.7
9.5 Üst: %33.4
9.5 Alt: %66.6
10.5 Üst: %22.6
10.5 Alt: %77.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.86 Korner (Ev: 1.67, Dep: 2.2)
İY 4.5 Üst: %34.5
İY 4.5 Alt: %65.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %28.2 |
Eşit: %13.0 |
Dep: %58.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
20.6
Ev: 8.7 • Dep: 11.9
İsabetli Şut
7.2
Ev: 3.1 • Dep: 4.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %40.7
21.5 Alt: %59.4
23.5 Şut Üst: %25.3
23.5 Alt: %74.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %42.6
7.5 Alt: %57.4
8.5 İsabetli Üst: %29.3
8.5 Alt: %70.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSan Clemente
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Albacete II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
San Clemente (+0.50)
@2.06
%48.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Albacete II (-0.50)
@1.94
%51.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@1.94
%51.6 İhtimal
İade (Push): %27.9
+2.00 Gol Alt
@2.07
%48.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @16.64 | %6.0 | %0.0 | @1.06 | %94.0 |
| -1.25 | @15.53 | %6.4 | %0.0 | @1.07 | %93.6 |
| -1.00 | @14.42 | %6.9 | %13.3 | @1.07 | %93.1 |
| -0.75 | @7.36 | %13.6 | %0.0 | @1.16 | %86.4 |
| -0.50 | @5.17 | %19.4 | %0.0 | @1.24 | %80.7 |
| -0.25 | @4.41 | %22.7 | %0.0 | @1.29 | %77.4 |
| 0.0 | @3.66 | %27.3 | %29.1 | @1.38 | %72.7 |
| +0.25 | @2.52 | %39.7 | %0.0 | @1.66 | %60.3 |
| +0.50 Ana Hat | @2.06 | %48.5 | %0.0 | @1.94 | %51.5 |
| +0.75 | @1.80 | %55.6 | %0.0 | @2.25 | %44.4 |
| +1.00 | @1.54 | %65.1 | %25.5 | @2.86 | %34.9 |
| +1.25 | @1.42 | %70.2 | %0.0 | @3.36 | %29.8 |
| +1.50 | @1.35 | %74.0 | %0.0 | @3.85 | %26.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.68 | %59.4 | %0.0 | @2.46 | %40.6 |
| +2.00 Ana Hat | @1.94 | %51.6 | %27.9 | @2.07 | %48.4 |
| +2.25 | @2.31 | %43.2 | %0.0 | @1.76 | %56.8 |
| +2.50 | @2.69 | %37.2 | %0.0 | @1.59 | %62.8 |
| +2.75 | @3.29 | %30.4 | %0.0 | @1.44 | %69.6 |
| +3.00 | @4.58 | %21.9 | %19.7 | @1.28 | %78.2 |
| +3.25 | @5.14 | %19.5 | %0.0 | @1.24 | %80.5 |
| +3.50 | @5.70 | %17.6 | %0.0 | @1.21 | %82.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 12.2% | 15.1% | 11.4% | 5.4% | 1.9% | 0.5% |
| 1 Gol | 7.7% | 13.2% | 8.7% | 4.1% | 1.5% | 0.4% |
| 2 Gol | 3.3% | 4.7% | 3.3% | 1.6% | 0.6% | 0.2% |
| 3 Gol | 0.8% | 1.2% | 0.9% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.2% | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
San Clemente — Son 5 Maç
M
vs Toledo (E)
0 - 4
M
vs Toledo (D)
2 - 0
M
vs Torrijos (D)
3 - 0
G
vs Toledo (E)
3 - 0
M
vs Toledo (D)
4 - 1
Albacete II — Son 5 Maç
B
vs Toledo (D)
0 - 0
B
vs Toledo (E)
0 - 0
G
vs Toledo (E)
1 - 0
B
vs Toledo (D)
1 - 1
B
vs Toledo (D)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.