Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Spain
Tercera División RFEF - Group 2 •
01.03.2026 — 19:30
L'Entregu
Elo: 1497λ (Beklenen Gol): 1.34
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Colunga
Elo: 1472λ (Beklenen Gol): 1.09
Model Güven Derecesi:
%80
L'Entregu - Colunga mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.34, Dep: 1.09 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre L'Entregu %41.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %43.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %49.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %68.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
L'Entregu xG
1.60
Dengeli
Colunga xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%41.5
X (Beraberlik)
%29.2
2 (Deplasman)
%29.4
Çifte Şans 1X: %70.6
Çifte Şans X2: %58.5
Çifte Şans 12: %70.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.2
0.5 Alt: %9.8
1.5 Üst: %70.7
1.5 Alt: %29.3
2.5 Üst: %43.7
2.5 Alt: %56.3
3.5 Üst: %22.7
3.5 Alt: %77.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%49.9
KG Yok
%50.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.8
1-0
%10.9
0-0
%9.8
0-1
%8.7
2-1
%8.6
2-0
%7.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %30.8
İY X: %45.7
İY 2: %23.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %65.7
İY 0.5 Alt: %34.3
İY 1.5 Üst: %30.5
İY 1.5 Alt: %69.5
İY 2.5 Üst: %9.8
İY 2.5 Alt: %90.3
İY 3.5 Üst: %2.5
İY 3.5 Alt: %97.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.78
+
Dep
4.06
=
Toplam
8.83
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %52.2
8.5 Alt: %47.8
9.5 Üst: %39.1
9.5 Alt: %60.9
10.5 Üst: %27.5
10.5 Alt: %72.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.06 Korner (Ev: 2.2, Dep: 1.87)
İY 4.5 Üst: %38.4
İY 4.5 Alt: %61.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %52.8 |
Eşit: %13.3 |
Dep: %34.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22
Ev: 12.2 • Dep: 9.8
İsabetli Şut
7.7
Ev: 4.3 • Dep: 3.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %53.1
21.5 Alt: %46.9
23.5 Şut Üst: %36.5
23.5 Alt: %63.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %50.6
7.5 Alt: %49.5
8.5 İsabetli Üst: %36.7
8.5 Alt: %63.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiL'Entregu
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Colunga
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
L'Entregu (-0.25)
@2.06
%48.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Colunga (+0.25)
@1.94
%51.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.99
%50.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.01
%49.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.14 | %19.5 | %0.0 | @1.24 | %80.6 |
| -1.25 | @4.58 | %21.8 | %0.0 | @1.28 | %78.2 |
| -1.00 | @4.02 | %24.9 | %21.9 | @1.33 | %75.1 |
| -0.75 | @2.93 | %34.1 | %0.0 | @1.52 | %65.9 |
| -0.50 | @2.42 | %41.4 | %0.0 | @1.71 | %58.6 |
| -0.25 Ana Hat | @2.06 | %48.4 | %0.0 | @1.94 | %51.6 |
| 0.0 | @1.71 | %58.5 | %29.2 | @2.41 | %41.6 |
| +0.25 | @1.53 | %65.6 | %0.0 | @2.90 | %34.4 |
| +0.50 | @1.42 | %70.6 | %0.0 | @3.40 | %29.4 |
| +0.75 | @1.29 | %77.4 | %0.0 | @4.43 | %22.6 |
| +1.00 | @1.17 | %85.7 | %17.6 | @6.99 | %14.3 |
| +1.25 | @1.15 | %87.1 | %0.0 | @7.74 | %12.9 |
| +1.50 | @1.13 | %88.2 | %0.0 | @8.49 | %11.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.52 | %66.0 | %0.0 | @2.94 | %34.0 |
| +2.00 | @1.68 | %59.7 | %27.1 | @2.48 | %40.3 |
| +2.25 Ana Hat | @1.99 | %50.4 | %0.0 | @2.01 | %49.7 |
| +2.50 | @2.30 | %43.5 | %0.0 | @1.77 | %56.5 |
| +2.75 | @2.71 | %36.9 | %0.0 | @1.58 | %63.1 |
| +3.00 | @3.52 | %28.4 | %21.1 | @1.40 | %71.6 |
| +3.25 | @3.99 | %25.1 | %0.0 | @1.33 | %74.9 |
| +3.50 | @4.46 | %22.4 | %0.0 | @1.29 | %77.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 9.8% | 8.7% | 5.2% | 1.9% | 0.5% | 0.1% |
| 1 Gol | 10.9% | 13.9% | 7.0% | 2.5% | 0.7% | 0.2% |
| 2 Gol | 7.9% | 8.6% | 4.7% | 1.7% | 0.5% | 0.1% |
| 3 Gol | 3.5% | 3.9% | 2.1% | 0.8% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.2% | 1.3% | 0.7% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
L'Entregu — Son 5 Maç
G
vs Praviano (E)
2 - 1
M
vs Colunga (D)
2 - 1
G
vs Colunga (E)
3 - 1
M
vs Praviano (D)
2 - 1
M
vs Colunga (D)
4 - 0
Colunga — Son 5 Maç
B
vs Gijón Industrial (E)
1 - 1
M
vs Covadonga (E)
0 - 1
B
vs Avilés Stadium (D)
0 - 0
G
vs L'Entregu (E)
2 - 1
B
vs Covadonga (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 19.10.2025 | Tercera División RFEF - Group 2 | Colunga | 2 - 1 | L'Entregu |
| 23.03.2025 | Tercera División RFEF - Group 2 | L'Entregu | 3 - 1 | Colunga |
| 10.11.2024 | Tercera División RFEF - Group 2 | Colunga | 4 - 0 | L'Entregu |
| 21.04.2024 | Tercera División RFEF - Group 2 | Colunga | 0 - 1 | L'Entregu |
| 03.12.2023 | Tercera División RFEF - Group 2 | L'Entregu | 1 - 0 | Colunga |
| 22.01.2023 | Tercera División RFEF - Group 2 | Colunga | 0 - 1 | L'Entregu |
| 18.09.2022 | Tercera División RFEF - Group 2 | L'Entregu | 0 - 3 | Colunga |
| 23.01.2022 | Tercera División RFEF - Group 2 | Colunga | 1 - 1 | L'Entregu |