Maç Listesine Dön
Macaristan NB I • 26.04.2026 — 18:00

Ferencvarosi TC

Elo: 1586
λ (Beklenen Gol): 1.43
2 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0

Paks

Elo: 1575
λ (Beklenen Gol): 1.39
Model Güven Derecesi:
%78
Ferencvarosi TC - Paks mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.43, Dep: 1.39 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Ferencvarosi TC %37.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %53.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %57.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %65.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Ferencvarosi TC xG 1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Paks xG 1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.43 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %37.6
X (Beraberlik) %27.0
2 (Deplasman) %35.5

Çifte Şans 1X: %64.5
Çifte Şans X2: %62.5
Çifte Şans 12: %73.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.1 0.5 Alt: %6.9
1.5 Üst: %78.0 1.5 Alt: %22.0
2.5 Üst: %53.4 2.5 Alt: %46.6
3.5 Üst: %31.1 3.5 Alt: %68.9

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %57.9
KG Yok %42.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%12.8
2-1
%8.5
1-2
%8.2
1-0
%7.7
0-1
%7.4
0-0
%6.9

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %29.4 İY X: %42.4 İY 2: %28.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %71.0 İY 0.5 Alt: %29.0
İY 1.5 Üst: %36.9 İY 1.5 Alt: %63.1
İY 2.5 Üst: %13.5 İY 2.5 Alt: %86.6
İY 3.5 Üst: %3.9 İY 3.5 Alt: %96.1
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.96
+
Dep 4.7
=
Toplam 9.66
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %62.7 8.5 Alt: %37.3
9.5 Üst: %49.9 9.5 Alt: %50.1
10.5 Üst: %37.4 10.5 Alt: %62.6

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.44 Korner (Ev: 2.28, Dep: 2.16)
İY 4.5 Üst: %45.7 İY 4.5 Alt: %54.3
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %46.8 | Eşit: %13.0 | Dep: %40.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 24.4
Ev: 12.8 • Dep: 11.6
İsabetli Şut 8.5
Ev: 4.5 • Dep: 4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %71.4 21.5 Alt: %28.6
23.5 Şut Üst: %56.0 23.5 Alt: %44.0

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %61.8 7.5 Alt: %38.2
8.5 İsabetli Üst: %48.1 8.5 Alt: %51.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Ferencvarosi TC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Paks
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Ferencvarosi TC (0.0)
@1.95
%51.4 İhtimal
İade (Push): %27.2
Paks (+0.00)
@2.06
%48.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.12
%47.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.89
%52.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @5.60 %17.9 %0.0 @1.22 %82.2
-1.25 @5.05 %19.8 %0.0 @1.25 %80.2
-1.00 @4.51 %22.2 %19.6 @1.29 %77.8
-0.75 @3.26 %30.7 %0.0 @1.44 %69.4
-0.50 @2.67 %37.5 %0.0 @1.60 %62.6
-0.25 @2.31 %43.3 %0.0 @1.76 %56.7
0.0 Ana Hat @1.95 %51.4 %27.2 @2.06 %48.6
+0.25 @1.69 %59.0 %0.0 @2.44 %41.0
+0.50 @1.55 %64.6 %0.0 @2.82 %35.4
+0.75 @1.40 %71.4 %0.0 @3.49 %28.7
+1.00 @1.25 %79.7 %18.9 @4.92 %20.3
+1.25 @1.22 %81.8 %0.0 @5.50 %18.2
+1.50 @1.20 %83.5 %0.0 @6.07 %16.5
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.34 %74.8 %0.0 @3.97 %25.2
+2.00 @1.42 %70.6 %24.8 @3.40 %29.4
+2.25 @1.65 %60.6 %0.0 @2.54 %39.4
+2.50 @1.88 %53.1 %0.0 @2.13 %46.9
+2.75 Ana Hat @2.12 %47.2 %0.0 @1.89 %52.8
+3.00 @2.53 %39.6 %22.4 @1.66 %60.4
+3.25 @2.89 %34.6 %0.0 @1.53 %65.4
+3.50 @3.26 %30.7 %0.0 @1.44 %69.3
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 6.9% 7.4% 5.8% 2.7% 0.9% 0.3%
1 Gol 7.7% 12.8% 8.3% 3.8% 1.3% 0.4%
2 Gol 6.2% 8.5% 5.9% 2.7% 0.9% 0.3%
3 Gol 2.9% 4.1% 2.8% 1.3% 0.5% 0.1%
4 Gol 1.1% 1.5% 1.0% 0.5% 0.2% 0.0%
5 Gol 0.3% 0.4% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
Ferencvarosi TC — Son 5 Maç
G vs Paks (D)
0 - 1
B vs Paks (E)
2 - 2
B vs Paks (E)
1 - 1
G vs Paks (D)
2 - 3
M vs Paks (E)
0 - 2
Paks — Son 5 Maç
M vs Ferencvarosi TC (E)
0 - 1
B vs Ferencvarosi TC (D)
2 - 2
B vs Ferencvarosi TC (D)
1 - 1
M vs Ferencvarosi TC (E)
2 - 3
G vs Ferencvarosi TC (D)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
01.02.2026 NB I Paks 0 - 1 Ferencvarosi TC
05.10.2025 NB I Ferencvarosi TC 2 - 2 Paks
14.05.2025 Magyar Kupa Ferencvarosi TC 1 - 1 Paks
10.05.2025 NB I Paks 2 - 3 Ferencvarosi TC
16.02.2025 NB I Ferencvarosi TC 0 - 2 Paks
06.10.2024 NB I Paks 3 - 1 Ferencvarosi TC
15.05.2024 Magyar Kupa Paks 2 - 0 Ferencvarosi TC