Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Spain
Tercera División RFEF - Group 4 •
14.03.2026 — 19:30
Durango
Elo: 1489λ (Beklenen Gol): 0.84
4 - 0
Tamamlandı
İY: 2 - 0
Touring
Elo: 1566λ (Beklenen Gol): 1.58
Model Güven Derecesi:
%79
Durango - Touring mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.84, Dep: 1.58 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Touring %54.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %43.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %45.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %55.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Durango xG
1.20
Dengeli
Touring xG
1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%18.9
X (Beraberlik)
%27.0
2 (Deplasman)
%54.2
Çifte Şans 1X: %45.8
Çifte Şans X2: %81.1
Çifte Şans 12: %73.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.2
0.5 Alt: %9.8
1.5 Üst: %70.5
1.5 Alt: %29.5
2.5 Üst: %43.5
2.5 Alt: %56.5
3.5 Üst: %22.5
3.5 Alt: %77.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%45.9
KG Yok
%54.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-1
%13.2
1-1
%12.7
0-2
%11.2
0-0
%9.8
1-2
%9.3
1-0
%6.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %16.7
İY X: %44.7
İY 2: %38.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %65.6
İY 0.5 Alt: %34.4
İY 1.5 Üst: %30.3
İY 1.5 Alt: %69.7
İY 2.5 Üst: %9.7
İY 2.5 Alt: %90.3
İY 3.5 Üst: %2.4
İY 3.5 Alt: %97.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.76
+
Dep
5.13
=
Toplam
8.89
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %53.0
8.5 Alt: %47.0
9.5 Üst: %39.8
9.5 Alt: %60.2
10.5 Üst: %28.1
10.5 Alt: %71.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.09 Korner (Ev: 1.73, Dep: 2.36)
İY 4.5 Üst: %38.9
İY 4.5 Alt: %61.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %26.4 |
Eşit: %12.3 |
Dep: %61.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22
Ev: 9.1 • Dep: 12.9
İsabetli Şut
7.7
Ev: 3.3 • Dep: 4.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %52.8
21.5 Alt: %47.2
23.5 Şut Üst: %36.3
23.5 Alt: %63.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %49.9
7.5 Alt: %50.2
8.5 İsabetli Üst: %36.0
8.5 Alt: %64.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiDurango
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Touring
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Durango (+0.75)
@1.90
%52.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Touring (-0.75)
@2.11
%47.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.00
%50.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.00
%50.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @16.10 | %6.2 | %0.0 | @1.07 | %93.8 |
| -1.25 | @15.07 | %6.6 | %0.0 | @1.07 | %93.4 |
| -1.00 | @14.04 | %7.1 | %12.8 | @1.08 | %92.9 |
| -0.75 | @7.43 | %13.5 | %0.0 | @1.16 | %86.6 |
| -0.50 | @5.27 | %19.0 | %0.0 | @1.23 | %81.0 |
| -0.25 | @4.56 | %22.0 | %0.0 | @1.28 | %78.1 |
| 0.0 | @3.84 | %26.0 | %27.1 | @1.35 | %74.0 |
| +0.25 | @2.66 | %37.6 | %0.0 | @1.60 | %62.4 |
| +0.50 | @2.17 | %46.1 | %0.0 | @1.86 | %53.9 |
| +0.75 Ana Hat | @1.90 | %52.7 | %0.0 | @2.11 | %47.3 |
| +1.00 | @1.63 | %61.4 | %25.0 | @2.59 | %38.6 |
| +1.25 | @1.49 | %66.9 | %0.0 | @3.03 | %33.1 |
| +1.50 | @1.41 | %71.1 | %0.0 | @3.46 | %28.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.52 | %65.6 | %0.0 | @2.91 | %34.4 |
| +2.00 | @1.69 | %59.3 | %27.1 | @2.45 | %40.7 |
| +2.25 Ana Hat | @2.00 | %50.0 | %0.0 | @2.00 | %50.0 |
| +2.50 | @2.31 | %43.2 | %0.0 | @1.76 | %56.8 |
| +2.75 | @2.74 | %36.5 | %0.0 | @1.57 | %63.5 |
| +3.00 | @3.57 | %28.0 | %21.1 | @1.39 | %72.0 |
| +3.25 | @4.05 | %24.7 | %0.0 | @1.33 | %75.3 |
| +3.50 | @4.53 | %22.1 | %0.0 | @1.28 | %77.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 9.8% | 13.3% | 11.2% | 5.9% | 2.3% | 0.7% |
| 1 Gol | 6.6% | 12.7% | 9.4% | 5.0% | 2.0% | 0.6% |
| 2 Gol | 3.1% | 5.0% | 3.9% | 2.1% | 0.8% | 0.3% |
| 3 Gol | 0.9% | 1.4% | 1.1% | 0.6% | 0.2% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.2% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Durango — Son 5 Maç
M
vs Touring (D)
2 - 0
M
vs Touring (E)
0 - 1
M
vs Touring (D)
3 - 2
M
vs Touring (E)
2 - 3
G
vs Anaitasuna (D)
1 - 2
Touring — Son 5 Maç
G
vs Durango (E)
2 - 0
G
vs Durango (D)
0 - 1
G
vs Durango (E)
3 - 2
G
vs Durango (D)
2 - 3
B
vs Durango (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 02.11.2025 | Tercera División RFEF - Group 4 | Touring | 2 - 0 | Durango |
| 15.03.2025 | Tercera División RFEF - Group 4 | Durango | 0 - 1 | Touring |
| 01.11.2024 | Tercera División RFEF - Group 4 | Touring | 3 - 2 | Durango |
| 11.05.2024 | Tercera División RFEF - Group 4 | Durango | 2 - 3 | Touring |
| 20.01.2024 | Tercera División RFEF - Group 4 | Touring | 1 - 1 | Durango |
| 18.03.2023 | Tercera División RFEF - Group 4 | Durango | 0 - 2 | Touring |
| 19.11.2022 | Tercera División RFEF - Group 4 | Touring | 2 - 0 | Durango |