Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Paraguay
Division Profesional - Apertura •
24.05.2026 — 23:00
Cerro Porteno
Elo: 1551λ (Beklenen Gol): 1.95
2 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Rubio NU
Elo: 1421λ (Beklenen Gol): 0.71
Model Güven Derecesi:
%89
Cerro Porteno - Rubio NU mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.95, Dep: 0.71 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Cerro Porteno %66.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %49.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %44.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %85.8
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%61.2
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Cerro Porteno xG
2.31
Dengeli
Rubio NU xG
1.11
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%66.0
X (Beraberlik)
%22.1
2 (Deplasman)
%12.0
Çifte Şans 1X: %88.0
Çifte Şans X2: %34.1
Çifte Şans 12: %77.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.1
0.5 Alt: %7.9
1.5 Üst: %75.0
1.5 Alt: %25.0
2.5 Üst: %49.5
2.5 Alt: %50.5
3.5 Üst: %27.5
3.5 Alt: %72.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%44.2
KG Yok
%55.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-0
%13.3
1-0
%13.0
1-1
%10.4
2-1
%9.4
3-0
%8.7
0-0
%7.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %47.0
İY X: %40.7
İY 2: %12.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %69.0
İY 0.5 Alt: %31.0
İY 1.5 Üst: %34.0
İY 1.5 Alt: %66.0
İY 2.5 Üst: %11.7
İY 2.5 Alt: %88.3
İY 3.5 Üst: %3.1
İY 3.5 Alt: %96.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6
+
Dep
3.24
=
Toplam
9.24
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %57.5
8.5 Alt: %42.5
9.5 Üst: %44.4
9.5 Alt: %55.6
10.5 Üst: %32.3
10.5 Alt: %67.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.25 Korner (Ev: 2.76, Dep: 1.49)
İY 4.5 Üst: %42.0
İY 4.5 Alt: %58.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %77.2 |
Eşit: %9.0 |
Dep: %13.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
23.4
Ev: 15.9 • Dep: 7.5
İsabetli Şut
8.2
Ev: 5.7 • Dep: 2.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %64.1
21.5 Alt: %35.9
23.5 Şut Üst: %47.8
23.5 Alt: %52.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %57.8
7.5 Alt: %42.2
8.5 İsabetli Üst: %43.9
8.5 Alt: %56.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiCerro Porteno
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Rubio NU
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Cerro Porteno (-1.00)
@1.86
%53.8 İhtimal
İade (Push): %25.2
Rubio NU (+1.00)
@2.16
%46.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.05
%48.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.95
%51.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.49 | %40.2 | %0.0 | @1.67 | %59.8 |
| -1.25 | @2.17 | %46.0 | %0.0 | @1.85 | %54.0 |
| -1.00 Ana Hat | @1.86 | %53.8 | %25.2 | @2.16 | %46.2 |
| -0.75 | @1.65 | %60.5 | %0.0 | @2.53 | %39.5 |
| -0.50 | @1.53 | %65.5 | %0.0 | @2.89 | %34.6 |
| -0.25 | @1.36 | %73.7 | %0.0 | @3.80 | %26.3 |
| 0.0 | @1.19 | %84.4 | %22.4 | @6.39 | %15.7 |
| +0.25 | @1.16 | %86.3 | %0.0 | @7.31 | %13.7 |
| +0.50 | @1.14 | %87.9 | %0.0 | @8.24 | %12.1 |
| +0.75 | @1.09 | %91.9 | %0.0 | @12.27 | %8.2 |
| +1.00 | @1.04 | %96.2 | %8.7 | @26.46 | %3.8 |
| +1.25 | @1.04 | %96.4 | %0.0 | @27.71 | %3.6 |
| +1.50 | @1.04 | %96.6 | %0.0 | @28.97 | %3.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.41 | %70.8 | %0.0 | @3.43 | %29.2 |
| +2.00 | @1.52 | %65.8 | %25.9 | @2.92 | %34.3 |
| +2.25 | @1.79 | %56.0 | %0.0 | @2.27 | %44.0 |
| +2.50 Ana Hat | @2.05 | %48.7 | %0.0 | @1.95 | %51.3 |
| +2.75 | @2.36 | %42.3 | %0.0 | @1.73 | %57.7 |
| +3.00 | @2.94 | %34.1 | %22.3 | @1.52 | %66.0 |
| +3.25 | @3.36 | %29.8 | %0.0 | @1.42 | %70.2 |
| +3.50 | @3.78 | %26.5 | %0.0 | @1.36 | %73.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 7.9% | 4.3% | 1.8% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 13.2% | 10.6% | 3.5% | 0.8% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 13.5% | 9.6% | 3.4% | 0.8% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 8.8% | 6.2% | 2.2% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 4.3% | 3.0% | 1.1% | 0.3% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 1.7% | 1.2% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Cerro Porteno — Son 5 Maç
M
vs Rubio NU (D)
2 - 0
M
vs Rubio NU (D)
1 - 0
G
vs Rubio NU (D)
0 - 3
G
vs Rubio NU (E)
1 - 0
G
vs Rubio NU (E)
4 - 0
Rubio NU — Son 5 Maç
M
vs Sportivo Trinidense (D)
4 - 0
G
vs Cerro Porteno (E)
2 - 0
M
vs Sportivo Trinidense (E)
0 - 1
G
vs Cerro Porteno (E)
1 - 0
M
vs Sportivo Trinidense (E)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 19.03.2026 | Division Profesional - Apertura | Rubio NU | 2 - 0 | Cerro Porteno |
| 04.08.2022 | Copa Paraguay | Rubio NU | 1 - 0 | Cerro Porteno |
| 19.11.2017 | Division Profesional - Clausura | Rubio NU | 0 - 3 | Cerro Porteno |
| 09.09.2017 | Division Profesional - Clausura | Cerro Porteno | 1 - 0 | Rubio NU |
| 16.04.2017 | Division Profesional - Apertura | Cerro Porteno | 4 - 0 | Rubio NU |
| 06.02.2017 | Division Profesional - Apertura | Rubio NU | 0 - 3 | Cerro Porteno |
| 20.11.2016 | Division Profesional - Clausura | Cerro Porteno | 1 - 0 | Rubio NU |