Maç Listesine Dön
Canada Canadian Premier League • 18.04.2026 — 23:00

Forge

Elo: 1539
λ (Beklenen Gol): 1.18
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Cavalry FC

Elo: 1532
λ (Beklenen Gol): 1.17
Model Güven Derecesi:
%77
Forge - Cavalry FC mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.18, Dep: 1.17 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Forge %35.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %41.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %48.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %30.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %62.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Forge xG 1.55
Dengeli
Cavalry FC xG 1.51
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %35.2
X (Beraberlik) %30.0
2 (Deplasman) %34.8

Çifte Şans 1X: %65.2
Çifte Şans X2: %64.8
Çifte Şans 12: %70.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.4 0.5 Alt: %10.6
1.5 Üst: %69.0 1.5 Alt: %31.0
2.5 Üst: %41.7 2.5 Alt: %58.3
3.5 Üst: %21.1 3.5 Alt: %78.9

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %48.7
KG Yok %51.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%14.2
0-0
%10.5
1-0
%10.3
0-1
%10.2
2-1
%7.8
1-2
%7.7

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %26.8 İY X: %46.6 İY 2: %26.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %64.5 İY 0.5 Alt: %35.5
İY 1.5 Üst: %29.2 İY 1.5 Alt: %70.8
İY 2.5 Üst: %9.1 İY 2.5 Alt: %90.9
İY 3.5 Üst: %2.2 İY 3.5 Alt: %97.8
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.45
+
Dep 4.24
=
Toplam 8.69
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %50.2 8.5 Alt: %49.8
9.5 Üst: %37.1 9.5 Alt: %62.9
10.5 Üst: %25.8 10.5 Alt: %74.2

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4 Korner (Ev: 2.05, Dep: 1.95)
İY 4.5 Üst: %37.0 İY 4.5 Alt: %63.0
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %46.0 | Eşit: %13.7 | Dep: %40.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 21.5
Ev: 11.2 • Dep: 10.3
İsabetli Şut 7.5
Ev: 4 • Dep: 3.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %49.0 21.5 Alt: %51.0
23.5 Şut Üst: %32.6 23.5 Alt: %67.4

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %48.0 7.5 Alt: %52.0
8.5 İsabetli Üst: %34.2 8.5 Alt: %65.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Forge
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Cavalry FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Forge (0.0)
@1.99
%50.3 İhtimal
İade (Push): %30.1
Cavalry FC (+0.00)
@2.01
%49.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.08
%48.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.93
%51.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @6.63 %15.1 %0.0 @1.18 %84.9
-1.25 @5.97 %16.8 %0.0 @1.20 %83.2
-1.00 @5.30 %18.9 %20.1 @1.23 %81.1
-0.75 @3.58 %27.9 %0.0 @1.39 %72.1
-0.50 @2.84 %35.2 %0.0 @1.54 %64.9
-0.25 @2.42 %41.4 %0.0 @1.71 %58.6
0.0 Ana Hat @1.99 %50.3 %30.1 @2.01 %49.7
+0.25 @1.69 %59.1 %0.0 @2.44 %40.9
+0.50 @1.53 %65.2 %0.0 @2.88 %34.8
+0.75 @1.38 %72.5 %0.0 @3.63 %27.5
+1.00 @1.23 %81.5 %19.9 @5.40 %18.5
+1.25 @1.20 %83.5 %0.0 @6.07 %16.5
+1.50 @1.17 %85.2 %0.0 @6.74 %14.8
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.56 %64.0 %0.0 @2.78 %36.0
+2.00 @1.75 %57.2 %27.4 @2.34 %42.8
+2.25 Ana Hat @2.08 %48.1 %0.0 @1.93 %51.9
+2.50 @2.41 %41.5 %0.0 @1.71 %58.5
+2.75 @2.88 %34.8 %0.0 @1.53 %65.2
+3.00 @3.81 %26.3 %20.7 @1.36 %73.7
+3.25 @4.30 %23.2 %0.0 @1.30 %76.8
+3.50 @4.80 %20.8 %0.0 @1.26 %79.2
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 10.6% 10.2% 6.6% 2.6% 0.7% 0.2%
1 Gol 10.3% 14.2% 7.7% 3.0% 0.9% 0.2%
2 Gol 6.6% 7.8% 4.6% 1.8% 0.5% 0.1%
3 Gol 2.6% 3.1% 1.8% 0.7% 0.2% 0.0%
4 Gol 0.8% 0.9% 0.5% 0.2% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.2% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Forge — Son 5 Maç
M vs Cavalry FC (E)
0 - 1
B vs Cavalry FC (D)
1 - 1
M vs Cavalry FC (D)
4 - 1
B vs Cavalry FC (E)
1 - 1
G vs Cavalry FC (E)
1 - 0
Cavalry FC — Son 5 Maç
G vs Atlético Ottawa (E)
3 - 1
M vs Atlético Ottawa (D)
2 - 1
G vs Forge (D)
0 - 1
B vs Forge (E)
1 - 1
M vs Atlético Ottawa (D)
3 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
6 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
03.11.2025 Canadian Premier League Forge 0 - 1 Cavalry FC
11.10.2025 Canadian Premier League Cavalry FC 1 - 1 Forge
30.08.2025 Canadian Premier League Cavalry FC 4 - 1 Forge
01.06.2025 Canadian Premier League Forge 1 - 1 Cavalry FC
06.04.2025 Canadian Premier League Forge 1 - 0 Cavalry FC
09.11.2024 Canadian Premier League Cavalry FC 2 - 1 Forge