Maç Listesine Dön
Austria Regionalliga - Ost • 20.03.2026 — 21:30

Traiskirchen

Elo: 1490
λ (Beklenen Gol): 1.04
2 - 2
Tamamlandı
İY: 1 - 0

Wiener SC

Elo: 1549
λ (Beklenen Gol): 1.19
Model Güven Derecesi:
%80
Traiskirchen - Wiener SC mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.04, Dep: 1.19 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Wiener SC %38.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %38.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %46.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %30.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %69.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Traiskirchen xG 1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Wiener SC xG 1.51
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.04 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %30.8
X (Beraberlik) %30.8
2 (Deplasman) %38.4

Çifte Şans 1X: %61.6
Çifte Şans X2: %69.2
Çifte Şans 12: %69.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %88.2 0.5 Alt: %11.8
1.5 Üst: %66.3 1.5 Alt: %33.7
2.5 Üst: %38.5 2.5 Alt: %61.5
3.5 Üst: %18.7 3.5 Alt: %81.4

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %46.0
KG Yok %54.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%14.3
0-1
%11.8
0-0
%11.8
1-0
%10.2
1-2
%7.9
0-2
%7.6

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %23.8 İY X: %47.8 İY 2: %28.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %62.6 İY 0.5 Alt: %37.4
İY 1.5 Üst: %27.2 İY 1.5 Alt: %72.8
İY 2.5 Üst: %8.1 İY 2.5 Alt: %91.9
İY 3.5 Üst: %1.9 İY 3.5 Alt: %98.1
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.17
+
Dep 4.28
=
Toplam 8.45
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %47.0 8.5 Alt: %53.0
9.5 Üst: %34.1 9.5 Alt: %65.9
10.5 Üst: %23.1 10.5 Alt: %76.9

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.89 Korner (Ev: 1.92, Dep: 1.97)
İY 4.5 Üst: %34.9 İY 4.5 Alt: %65.1
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %41.6 | Eşit: %13.9 | Dep: %44.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 20.8
Ev: 10.4 • Dep: 10.4
İsabetli Şut 7.3
Ev: 3.7 • Dep: 3.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %42.8 21.5 Alt: %57.3
23.5 Şut Üst: %27.1 23.5 Alt: %72.9

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %44.2 7.5 Alt: %55.8
8.5 İsabetli Üst: %30.7 8.5 Alt: %69.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Traiskirchen
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Wiener SC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Traiskirchen (+0.25)
@1.83
%54.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Wiener SC (-0.25)
@2.21
%45.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@1.88
%53.2 İhtimal
İade (Push): %27.8
+2.00 Gol Alt
@2.14
%46.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @8.27 %12.1 %0.0 @1.14 %87.9
-1.25 @7.50 %13.3 %0.0 @1.15 %86.7
-1.00 @6.72 %14.9 %18.7 @1.17 %85.1
-0.75 @4.23 %23.7 %0.0 @1.31 %76.3
-0.50 @3.25 %30.8 %0.0 @1.45 %69.2
-0.25 @2.75 %36.4 %0.0 @1.57 %63.6
0.0 @2.24 %44.6 %30.9 @1.80 %55.5
+0.25 Ana Hat @1.83 %54.7 %0.0 @2.21 %45.3
+0.50 @1.62 %61.7 %0.0 @2.61 %38.4
+0.75 @1.45 %69.1 %0.0 @3.24 %30.9
+1.00 @1.27 %78.6 %21.6 @4.68 %21.4
+1.25 @1.23 %81.2 %0.0 @5.32 %18.8
+1.50 @1.20 %83.3 %0.0 @5.97 %16.8
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.65 %60.7 %0.0 @2.55 %39.3
+2.00 Ana Hat @1.88 %53.2 %27.8 @2.14 %46.8
+2.25 @2.24 %44.6 %0.0 @1.80 %55.4
+2.50 @2.60 %38.4 %0.0 @1.62 %61.6
+2.75 @3.17 %31.6 %0.0 @1.46 %68.4
+3.00 @4.33 %23.1 %19.9 @1.30 %76.9
+3.25 @4.87 %20.5 %0.0 @1.26 %79.5
+3.50 @5.41 %18.5 %0.0 @1.23 %81.5
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 11.8% 11.8% 7.6% 3.0% 0.9% 0.2%
1 Gol 10.2% 14.3% 7.9% 3.2% 0.9% 0.2%
2 Gol 5.8% 6.9% 4.1% 1.6% 0.5% 0.1%
3 Gol 2.0% 2.4% 1.4% 0.6% 0.2% 0.0%
4 Gol 0.5% 0.6% 0.4% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.1% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Traiskirchen — Son 5 Maç
B vs Wiener SC (D)
2 - 2
B vs Wiener SC (D)
2 - 2
M vs Wiener SC (E)
0 - 1
M vs Wiener SC (D)
4 - 2
G vs Wiener SC (E)
1 - 0
Wiener SC — Son 5 Maç
B vs Traiskirchen (E)
2 - 2
B vs Traiskirchen (E)
2 - 2
G vs Traiskirchen (D)
0 - 1
G vs Traiskirchen (E)
4 - 2
M vs Traiskirchen (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
29.08.2025 Regionalliga - Ost Wiener SC 2 - 2 Traiskirchen
29.04.2025 Regionalliga - Ost Wiener SC 2 - 2 Traiskirchen
21.04.2025 Regionalliga - Ost Traiskirchen 0 - 1 Wiener SC
05.04.2024 Regionalliga - Ost Wiener SC 4 - 2 Traiskirchen
08.09.2023 Regionalliga - Ost Traiskirchen 1 - 0 Wiener SC
24.02.2023 Regionalliga - Ost Traiskirchen 0 - 0 Wiener SC
05.08.2022 Regionalliga - Ost Wiener SC 2 - 1 Traiskirchen
06.05.2022 Regionalliga - Ost Wiener SC 2 - 1 Traiskirchen