Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Fransa
Ligue 2 •
01.05.2026 — 18:00
WA Mostaganem
Elo: 1483λ (Beklenen Gol): 1.01
1 - 2
Tamamlandı
İY: 1 - 1
MC Saida
Elo: 1544λ (Beklenen Gol): 1.19
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç).
WA Mostaganem - MC Saida mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.01, Dep: 1.19 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre MC Saida %39.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %37.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %45.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %30.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %69.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
WA Mostaganem xG
1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
MC Saida xG
1.51
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.01 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%30.0
X (Beraberlik)
%30.9
2 (Deplasman)
%39.1
Çifte Şans 1X: %60.9
Çifte Şans X2: %70.0
Çifte Şans 12: %69.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %88.0
0.5 Alt: %12.1
1.5 Üst: %65.7
1.5 Alt: %34.3
2.5 Üst: %37.9
2.5 Alt: %62.1
3.5 Üst: %18.2
3.5 Alt: %81.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%45.4
KG Yok
%54.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.3
0-1
%12.2
0-0
%12.0
1-0
%10.2
1-2
%7.9
0-2
%7.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %23.2
İY X: %48.1
İY 2: %28.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %62.2
İY 0.5 Alt: %37.8
İY 1.5 Üst: %26.8
İY 1.5 Alt: %73.2
İY 2.5 Üst: %7.9
İY 2.5 Alt: %92.1
İY 3.5 Üst: %1.8
İY 3.5 Alt: %98.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.12
+
Dep
4.28
=
Toplam
8.4
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %46.3
8.5 Alt: %53.7
9.5 Üst: %33.4
9.5 Alt: %66.6
10.5 Üst: %22.6
10.5 Alt: %77.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.86 Korner (Ev: 1.89, Dep: 1.97)
İY 4.5 Üst: %34.5
İY 4.5 Alt: %65.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %40.7 |
Eşit: %14.0 |
Dep: %45.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
20.7
Ev: 10.2 • Dep: 10.5
İsabetli Şut
7.2
Ev: 3.6 • Dep: 3.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %41.4
21.5 Alt: %58.6
23.5 Şut Üst: %26.0
23.5 Alt: %74.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %43.4
7.5 Alt: %56.6
8.5 İsabetli Üst: %30.0
8.5 Alt: %70.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiWA Mostaganem
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
MC Saida
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
WA Mostaganem (+0.25)
@1.86
%53.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
MC Saida (-0.25)
@2.17
%46.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@1.91
%52.3 İhtimal
İade (Push): %27.9
+2.00 Gol Alt
@2.10
%47.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @8.65 | %11.6 | %0.0 | @1.13 | %88.4 |
| -1.25 | @7.86 | %12.7 | %0.0 | @1.15 | %87.3 |
| -1.00 | @7.06 | %14.2 | %18.4 | @1.17 | %85.8 |
| -0.75 | @4.37 | %22.9 | %0.0 | @1.30 | %77.1 |
| -0.50 | @3.33 | %30.0 | %0.0 | @1.43 | %70.0 |
| -0.25 | @2.82 | %35.5 | %0.0 | @1.55 | %64.5 |
| 0.0 | @2.30 | %43.5 | %31.0 | @1.77 | %56.5 |
| +0.25 Ana Hat | @1.86 | %53.8 | %0.0 | @2.17 | %46.2 |
| +0.50 | @1.64 | %61.0 | %0.0 | @2.56 | %39.0 |
| +0.75 | @1.46 | %68.5 | %0.0 | @3.17 | %31.5 |
| +1.00 | @1.28 | %78.1 | %21.9 | @4.57 | %21.9 |
| +1.25 | @1.24 | %80.8 | %0.0 | @5.21 | %19.2 |
| +1.50 | @1.21 | %82.9 | %0.0 | @5.85 | %17.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.67 | %60.0 | %0.0 | @2.50 | %40.0 |
| +2.00 Ana Hat | @1.91 | %52.3 | %27.9 | @2.10 | %47.7 |
| +2.25 | @2.28 | %43.8 | %0.0 | @1.78 | %56.2 |
| +2.50 | @2.65 | %37.7 | %0.0 | @1.61 | %62.3 |
| +2.75 | @3.23 | %30.9 | %0.0 | @1.45 | %69.1 |
| +3.00 | @4.46 | %22.4 | %19.7 | @1.29 | %77.6 |
| +3.25 | @5.01 | %20.0 | %0.0 | @1.25 | %80.0 |
| +3.50 | @5.56 | %18.0 | %0.0 | @1.22 | %82.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 12.0% | 12.2% | 7.9% | 3.1% | 0.9% | 0.2% |
| 1 Gol | 10.2% | 14.3% | 8.0% | 3.2% | 0.9% | 0.2% |
| 2 Gol | 5.7% | 6.7% | 4.0% | 1.6% | 0.5% | 0.1% |
| 3 Gol | 1.9% | 2.3% | 1.4% | 0.5% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.5% | 0.6% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
WA Mostaganem — Son 5 Maç
G
vs ASM Oran (E)
1 - 0
M
vs JS Tixeraine (D)
2 - 0
M
vs MC Saida (D)
2 - 0
B
vs ASM Oran (D)
0 - 0
G
vs ASM Oran (E)
1 - 0
MC Saida — Son 5 Maç
G
vs Béchar Djedid (D)
1 - 3
G
vs WA Mostaganem (E)
2 - 0
B
vs WA Mostaganem (E)
2 - 2
B
vs WA Mostaganem (D)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 27.12.2025 | Ligue 2 | MC Saida | 2 - 0 | WA Mostaganem |
| 27.02.2025 | Ligue 2 | MC Saida | 2 - 2 | WA Mostaganem |
| 23.10.2024 | Ligue 2 | WA Mostaganem | 1 - 1 | MC Saida |