Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
İngiltere
Premier League •
28.06.2026 — 21:30
Jwaaya FC
Elo: 1548λ (Beklenen Gol): 1.78
1 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Safa
Elo: 1594λ (Beklenen Gol): 1.64
Model Güven Derecesi:
%65
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Jwaaya FC - Safa mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.78, Dep: 1.64 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Jwaaya FC %41.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %66.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %67.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %23.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %82.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Jwaaya FC xG
1.95
Dengeli
Safa xG
1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%41.0
X (Beraberlik)
%23.9
2 (Deplasman)
%35.1
Çifte Şans 1X: %64.9
Çifte Şans X2: %59.0
Çifte Şans 12: %76.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.0
0.5 Alt: %4.0
1.5 Üst: %86.3
1.5 Alt: %13.7
2.5 Üst: %66.5
2.5 Alt: %33.5
3.5 Üst: %44.7
3.5 Alt: %55.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%67.8
KG Yok
%32.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%10.3
2-1
%8.5
1-2
%7.8
2-2
%7.0
2-0
%5.2
1-0
%5.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %32.8
İY X: %38.1
İY 2: %29.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %77.6
İY 0.5 Alt: %22.4
İY 1.5 Üst: %46.4
İY 1.5 Alt: %53.6
İY 2.5 Üst: %20.0
İY 2.5 Alt: %80.0
İY 3.5 Üst: %6.9
İY 3.5 Alt: %93.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.52
+
Dep
5.03
=
Toplam
10.54
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %72.5
8.5 Alt: %27.5
9.5 Üst: %60.8
9.5 Alt: %39.2
10.5 Üst: %48.5
10.5 Alt: %51.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.85 Korner (Ev: 2.54, Dep: 2.31)
İY 4.5 Üst: %53.3
İY 4.5 Alt: %46.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %49.8 |
Eşit: %12.3 |
Dep: %37.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
27
Ev: 14.5 • Dep: 12.6
İsabetli Şut
9.5
Ev: 5.1 • Dep: 4.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %85.8
21.5 Alt: %14.2
23.5 Şut Üst: %74.6
23.5 Alt: %25.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %72.6
7.5 Alt: %27.4
8.5 İsabetli Üst: %60.2
8.5 Alt: %39.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiJwaaya FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Safa
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Jwaaya FC (-0.25)
@2.16
%46.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Safa (+0.25)
@1.86
%53.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.03
%49.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.97
%50.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.66 | %21.5 | %0.0 | @1.27 | %78.5 |
| -1.25 | @4.21 | %23.8 | %0.0 | @1.31 | %76.3 |
| -1.00 | @3.76 | %26.6 | %19.2 | @1.36 | %73.4 |
| -0.75 | @2.91 | %34.4 | %0.0 | @1.52 | %65.6 |
| -0.50 | @2.46 | %40.7 | %0.0 | @1.69 | %59.3 |
| -0.25 Ana Hat | @2.16 | %46.3 | %0.0 | @1.86 | %53.7 |
| 0.0 | @1.86 | %53.8 | %24.3 | @2.16 | %46.2 |
| +0.25 | @1.66 | %60.2 | %0.0 | @2.51 | %39.8 |
| +0.50 | @1.54 | %65.0 | %0.0 | @2.86 | %35.0 |
| +0.75 | @1.40 | %71.3 | %0.0 | @3.48 | %28.7 |
| +1.00 | @1.27 | %78.9 | %17.6 | @4.74 | %21.1 |
| +1.25 | @1.24 | %81.0 | %0.0 | @5.25 | %19.1 |
| +1.50 | @1.21 | %82.6 | %0.0 | @5.76 | %17.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.18 | %84.5 | %0.0 | @6.46 | %15.5 |
| +2.00 | @1.21 | %82.6 | %20.1 | @5.74 | %17.4 |
| +2.25 | @1.36 | %73.3 | %0.0 | @3.75 | %26.7 |
| +2.50 | @1.52 | %65.9 | %0.0 | @2.94 | %34.1 |
| +2.75 | @1.62 | %61.7 | %0.0 | @2.61 | %38.3 |
| +3.00 | @1.78 | %56.2 | %22.2 | @2.29 | %43.8 |
| +3.25 Ana Hat | @2.03 | %49.2 | %0.0 | @1.97 | %50.8 |
| +3.50 | @2.28 | %43.8 | %0.0 | @1.78 | %56.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.0% | 4.7% | 4.5% | 2.4% | 1.0% | 0.3% |
| 1 Gol | 5.2% | 10.4% | 8.0% | 4.3% | 1.8% | 0.6% |
| 2 Gol | 5.3% | 8.6% | 7.1% | 3.9% | 1.6% | 0.5% |
| 3 Gol | 3.1% | 5.1% | 4.2% | 2.3% | 0.9% | 0.3% |
| 4 Gol | 1.4% | 2.3% | 1.9% | 1.0% | 0.4% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.5% | 0.8% | 0.7% | 0.4% | 0.2% | 0.0% |
Jwaaya FC — Son 5 Maç
B
vs Al Hikma (D)
3 - 3
G
vs Al Nejmeh (E)
2 - 1
B
vs Al Nejmeh (D)
1 - 1
B
vs Al Nejmeh (D)
1 - 1
G
vs Al Nejmeh (D)
0 - 1
Safa — Son 5 Maç
M
vs Al Ahed (D)
4 - 1
G
vs Reyady Abaseya (D)
2 - 4
G
vs Shabab Al Sahel (D)
0 - 1
G
vs Al Ahed (D)
1 - 2
G
vs Tadamon Sour (E)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.