Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Fransa
National 2 - Group B •
01.05.2026 — 19:00
Epinal
Elo: 1464λ (Beklenen Gol): 0.90
2 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 1
Biesheim
Elo: 1511λ (Beklenen Gol): 1.33
Model Güven Derecesi:
%77
Epinal - Biesheim mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.90, Dep: 1.33 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Biesheim %45.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %38.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %44.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %57.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Epinal xG
1.24
Dengeli
Biesheim xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%24.3
X (Beraberlik)
%30.0
2 (Deplasman)
%45.8
Çifte Şans 1X: %54.2
Çifte Şans X2: %75.7
Çifte Şans 12: %70.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %88.2
0.5 Alt: %11.8
1.5 Üst: %66.2
1.5 Alt: %33.8
2.5 Üst: %38.5
2.5 Alt: %61.5
3.5 Üst: %18.6
3.5 Alt: %81.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%44.6
KG Yok
%55.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.8
0-1
%13.4
0-0
%11.7
0-2
%9.5
1-0
%8.7
1-2
%8.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %19.7
İY X: %47.5
İY 2: %32.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %62.6
İY 0.5 Alt: %37.4
İY 1.5 Üst: %27.2
İY 1.5 Alt: %72.8
İY 2.5 Üst: %8.0
İY 2.5 Alt: %92.0
İY 3.5 Üst: %1.9
İY 3.5 Alt: %98.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.89
+
Dep
4.58
=
Toplam
8.47
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %47.3
8.5 Alt: %52.7
9.5 Üst: %34.3
9.5 Alt: %65.7
10.5 Üst: %23.3
10.5 Alt: %76.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.9 Korner (Ev: 1.79, Dep: 2.11)
İY 4.5 Üst: %35.1
İY 4.5 Alt: %64.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %33.9 |
Eşit: %13.6 |
Dep: %52.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
20.8
Ev: 9.5 • Dep: 11.3
İsabetli Şut
7.3
Ev: 3.4 • Dep: 3.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %42.7
21.5 Alt: %57.3
23.5 Şut Üst: %27.1
23.5 Alt: %72.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %44.0
7.5 Alt: %56.0
8.5 İsabetli Üst: %30.6
8.5 Alt: %69.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiEpinal
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Biesheim
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Epinal (+0.25)
@2.16
%46.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Biesheim (-0.25)
@1.86
%53.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@1.88
%53.1 İhtimal
İade (Push): %27.8
+2.00 Gol Alt
@2.13
%46.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @11.74 | %8.5 | %0.0 | @1.09 | %91.5 |
| -1.25 | @10.81 | %9.3 | %0.0 | @1.10 | %90.8 |
| -1.00 | @9.88 | %10.1 | %15.8 | @1.11 | %89.9 |
| -0.75 | @5.61 | %17.8 | %0.0 | @1.22 | %82.2 |
| -0.50 | @4.11 | %24.3 | %0.0 | @1.32 | %75.7 |
| -0.25 | @3.50 | %28.6 | %0.0 | @1.40 | %71.4 |
| 0.0 | @2.88 | %34.8 | %30.0 | @1.53 | %65.3 |
| +0.25 Ana Hat | @2.16 | %46.3 | %0.0 | @1.86 | %53.7 |
| +0.50 | @1.84 | %54.4 | %0.0 | @2.19 | %45.7 |
| +0.75 | @1.62 | %61.7 | %0.0 | @2.61 | %38.3 |
| +1.00 | @1.40 | %71.4 | %23.9 | @3.50 | %28.6 |
| +1.25 | @1.33 | %75.3 | %0.0 | @4.04 | %24.7 |
| +1.50 | @1.28 | %78.2 | %0.0 | @4.59 | %21.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.65 | %60.7 | %0.0 | @2.54 | %39.4 |
| +2.00 Ana Hat | @1.88 | %53.1 | %27.8 | @2.13 | %46.9 |
| +2.25 | @2.25 | %44.5 | %0.0 | @1.80 | %55.5 |
| +2.50 | @2.61 | %38.3 | %0.0 | @1.62 | %61.7 |
| +2.75 | @3.17 | %31.5 | %0.0 | @1.46 | %68.5 |
| +3.00 | @4.35 | %23.0 | %19.9 | @1.30 | %77.0 |
| +3.25 | @4.89 | %20.4 | %0.0 | @1.26 | %79.6 |
| +3.50 | @5.43 | %18.4 | %0.0 | @1.23 | %81.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 11.8% | 13.4% | 9.6% | 4.2% | 1.4% | 0.4% |
| 1 Gol | 8.7% | 13.9% | 8.6% | 3.8% | 1.3% | 0.3% |
| 2 Gol | 4.4% | 5.8% | 3.9% | 1.7% | 0.6% | 0.2% |
| 3 Gol | 1.3% | 1.7% | 1.2% | 0.5% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.3% | 0.4% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Epinal — Son 5 Maç
G
vs Blois (D)
0 - 1
M
vs Wasquehal (D)
2 - 1
G
vs Biesheim (D)
0 - 1
G
vs Biesheim (D)
1 - 2
M
vs Biesheim (E)
2 - 4
Biesheim — Son 5 Maç
G
vs Blois (D)
0 - 1
G
vs Wasquehal (D)
0 - 1
M
vs Epinal (E)
0 - 1
B
vs Furiani-Agliani (D)
1 - 1
B
vs Beauvais (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
4 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 31.01.2026 | National 2 - Group B | Biesheim | 0 - 1 | Epinal |
| 22.02.2025 | National 2 - Group C | Biesheim | 1 - 2 | Epinal |
| 21.09.2024 | National 2 - Group C | Epinal | 2 - 4 | Biesheim |
| 05.08.2023 | Friendlies Clubs | Epinal | 0 - 1 | Biesheim |