Maç Listesine Dön
Belçika First Amateur Division • 28.02.2026 — 22:30

Hoogstraten

Elo: 1519
λ (Beklenen Gol): 2.00
5 - 3
Tamamlandı
İY: 2 - 1

Spouwen-Mopertingen

Elo: 1488
λ (Beklenen Gol): 0.98
Model Güven Derecesi:
%84
Hoogstraten - Spouwen-Mopertingen mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.00, Dep: 0.98 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Hoogstraten %60.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %57.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %54.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %95.1
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %54.9
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Hoogstraten xG 2.31
Dengeli
Spouwen-Mopertingen xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %60.2
X (Beraberlik) %22.6
2 (Deplasman) %17.2

Çifte Şans 1X: %82.8
Çifte Şans X2: %39.8
Çifte Şans 12: %77.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.1 0.5 Alt: %5.9
1.5 Üst: %80.6 1.5 Alt: %19.4
2.5 Üst: %57.3 2.5 Alt: %42.7
3.5 Üst: %34.9 3.5 Alt: %65.1

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %54.9
KG Yok %45.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%10.7
2-0
%10.1
2-1
%10.0
1-0
%9.4
3-0
%6.8
3-1
%6.6

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %44.1 İY X: %39.3 İY 2: %16.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %73.0 İY 0.5 Alt: %27.0
İY 1.5 Üst: %39.4 İY 1.5 Alt: %60.6
İY 2.5 Üst: %15.1 İY 2.5 Alt: %84.9
İY 3.5 Üst: %4.5 İY 3.5 Alt: %95.5
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 6.1
+
Dep 3.83
=
Toplam 9.94
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %66.0 8.5 Alt: %34.0
9.5 Üst: %53.4 9.5 Alt: %46.6
10.5 Üst: %40.9 10.5 Alt: %59.1

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.57 Korner (Ev: 2.81, Dep: 1.76)
İY 4.5 Üst: %48.1 İY 4.5 Alt: %51.9
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %71.3 | Eşit: %10.0 | Dep: %18.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 25.4
Ev: 16.2 • Dep: 9.2
İsabetli Şut 8.9
Ev: 5.8 • Dep: 3.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %77.7 21.5 Alt: %22.3
23.5 Şut Üst: %63.7 23.5 Alt: %36.3

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %66.6 7.5 Alt: %33.4
8.5 İsabetli Üst: %53.3 8.5 Alt: %46.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Hoogstraten
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Spouwen-Mopertingen
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Hoogstraten (-1.00)
@2.12
%47.1 İhtimal
İade (Push): %23.6
Spouwen-Mopertingen (+1.00)
@1.89
%52.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.96
%50.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.04
%49.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.78 %36.0 %0.0 @1.56 %64.0
-1.25 @2.45 %40.8 %0.0 @1.69 %59.2
-1.00 Ana Hat @2.12 %47.1 %23.6 @1.89 %52.9
-0.75 @1.85 %54.2 %0.0 @2.18 %45.8
-0.50 @1.68 %59.6 %0.0 @2.47 %40.4
-0.25 @1.49 %67.3 %0.0 @3.06 %32.7
0.0 @1.29 %77.4 %23.0 @4.42 %22.6
+0.25 @1.24 %80.3 %0.0 @5.08 %19.7
+0.50 @1.21 %82.6 %0.0 @5.74 %17.4
+0.75 @1.14 %87.5 %0.0 @8.00 %12.5
+1.00 @1.07 %93.0 %11.2 @14.34 %7.0
+1.25 @1.07 %93.4 %0.0 @15.24 %6.6
+1.50 @1.07 %93.8 %0.0 @16.15 %6.2
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.29 %77.6 %0.0 @4.46 %22.4
+2.00 @1.35 %74.1 %23.7 @3.86 %25.9
+2.25 @1.56 %64.1 %0.0 @2.79 %35.9
+2.50 @1.77 %56.5 %0.0 @2.30 %43.5
+2.75 Ana Hat @1.96 %50.9 %0.0 @2.04 %49.1
+3.00 @2.29 %43.7 %22.8 @1.78 %56.3
+3.25 @2.63 %38.1 %0.0 @1.62 %61.9
+3.50 @2.96 %33.7 %0.0 @1.51 %66.3
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 5.9% 4.3% 2.5% 0.8% 0.2% 0.0%
1 Gol 9.5% 10.9% 5.0% 1.6% 0.4% 0.1%
2 Gol 10.3% 10.1% 5.0% 1.6% 0.4% 0.1%
3 Gol 6.9% 6.7% 3.3% 1.1% 0.3% 0.1%
4 Gol 3.4% 3.4% 1.7% 0.5% 0.1% 0.0%
5 Gol 1.4% 1.3% 0.7% 0.2% 0.1% 0.0%
Hoogstraten — Son 5 Maç
M vs Spouwen-Mopertingen (D)
2 - 1
G vs Spouwen-Mopertingen (E)
3 - 0
M vs Spouwen-Mopertingen (D)
2 - 0
G vs Spouwen-Mopertingen (E)
3 - 2
M vs Spouwen-Mopertingen (D)
3 - 2
Spouwen-Mopertingen — Son 5 Maç
G vs Hoogstraten (E)
2 - 1
M vs Hoogstraten (D)
3 - 0
G vs Hoogstraten (E)
2 - 0
M vs Hoogstraten (D)
3 - 2
G vs Hoogstraten (E)
3 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
6 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
16.11.2025 First Amateur Division Spouwen-Mopertingen 2 - 1 Hoogstraten
05.04.2025 First Amateur Division Hoogstraten 3 - 0 Spouwen-Mopertingen
03.11.2024 First Amateur Division Spouwen-Mopertingen 2 - 0 Hoogstraten
26.08.2023 Cup Hoogstraten 3 - 2 Spouwen-Mopertingen
26.03.2022 Second Amateur Division - VFV B Spouwen-Mopertingen 3 - 2 Hoogstraten
14.11.2021 Second Amateur Division - VFV B Hoogstraten 1 - 0 Spouwen-Mopertingen