Maç Listesine Dön
Portekiz 1a Divisão - Women • 25.04.2026 — 20:30

Sporting Braga W

Elo: 1519
λ (Beklenen Gol): 1.24
1 - 3
Tamamlandı
İY: 0 - 2

SL Benfica W

Elo: 1604
λ (Beklenen Gol): 2.13
Model Güven Derecesi:
%62
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Sporting Braga W - SL Benfica W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.24, Dep: 2.13 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre SL Benfica W %57.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %65.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %63.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %60.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Sporting Braga W xG 1.60
Dengeli
SL Benfica W xG 2.31
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %21.0
X (Beraberlik) %22.0
2 (Deplasman) %57.0

Çifte Şans 1X: %43.0
Çifte Şans X2: %79.0
Çifte Şans 12: %78.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.8 0.5 Alt: %4.2
1.5 Üst: %85.7 1.5 Alt: %14.3
2.5 Üst: %65.6 2.5 Alt: %34.4
3.5 Üst: %43.7 3.5 Alt: %56.3

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %63.4
KG Yok %36.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%9.7
1-2
%9.7
0-2
%7.8
1-3
%6.9
0-1
%6.6
2-2
%6.0

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %19.9 İY X: %37.2 İY 2: %42.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %77.2 İY 0.5 Alt: %22.8
İY 1.5 Üst: %45.6 İY 1.5 Alt: %54.4
İY 2.5 Üst: %19.4 İY 2.5 Alt: %80.7
İY 3.5 Üst: %6.5 İY 3.5 Alt: %93.5
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.58
+
Dep 6.31
=
Toplam 10.89
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %75.8 8.5 Alt: %24.2
9.5 Üst: %64.8 9.5 Alt: %35.2
10.5 Üst: %52.7 10.5 Alt: %47.3

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.01 Korner (Ev: 2.11, Dep: 2.9)
İY 4.5 Üst: %56.1 İY 4.5 Alt: %43.9
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %24.9 | Eşit: %10.7 | Dep: %64.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 27.9
Ev: 11.6 • Dep: 16.2
İsabetli Şut 9.7
Ev: 4.1 • Dep: 5.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %88.9 21.5 Alt: %11.1
23.5 Şut Üst: %79.3 23.5 Alt: %20.7

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %75.1 7.5 Alt: %24.9
8.5 İsabetli Üst: %63.2 8.5 Alt: %36.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Sporting Braga W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
SL Benfica W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Sporting Braga W (+0.75)
@2.03
%49.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
SL Benfica W (-0.75)
@1.97
%50.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.10
%47.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.91
%52.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @11.48 %8.7 %0.0 @1.10 %91.3
-1.25 @10.75 %9.3 %0.0 @1.10 %90.7
-1.00 @10.03 %10.0 %12.6 @1.11 %90.0
-0.75 @6.24 %16.0 %0.0 @1.19 %84.0
-0.50 @4.69 %21.3 %0.0 @1.27 %78.7
-0.25 @4.16 %24.0 %0.0 @1.32 %76.0
0.0 @3.64 %27.5 %22.5 @1.38 %72.5
+0.25 @2.73 %36.7 %0.0 @1.58 %63.3
+0.50 @2.28 %43.8 %0.0 @1.78 %56.2
+0.75 Ana Hat @2.03 %49.2 %0.0 @1.97 %50.8
+1.00 @1.78 %56.2 %22.1 @2.29 %43.8
+1.25 @1.62 %61.7 %0.0 @2.61 %38.3
+1.50 @1.52 %65.9 %0.0 @2.94 %34.1
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.19 %83.7 %0.0 @6.14 %16.3
+2.00 @1.23 %81.6 %20.6 @5.44 %18.4
+2.25 @1.38 %72.2 %0.0 @3.60 %27.8
+2.50 @1.54 %64.8 %0.0 @2.84 %35.2
+2.75 @1.66 %60.3 %0.0 @2.52 %39.7
+3.00 @1.83 %54.6 %22.5 @2.20 %45.4
+3.25 Ana Hat @2.10 %47.7 %0.0 @1.91 %52.3
+3.50 @2.36 %42.3 %0.0 @1.73 %57.7
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 4.2% 6.8% 8.0% 5.7% 3.0% 1.3%
1 Gol 3.7% 10.0% 9.9% 7.0% 3.8% 1.6%
2 Gol 2.7% 5.8% 6.2% 4.4% 2.3% 1.0%
3 Gol 1.1% 2.4% 2.6% 1.8% 1.0% 0.4%
4 Gol 0.3% 0.7% 0.8% 0.6% 0.3% 0.1%
5 Gol 0.1% 0.2% 0.2% 0.1% 0.1% 0.0%
Sporting Braga W — Son 5 Maç
M vs Sporting CP W (D)
3 - 1
G vs Damaiense W (D)
0 - 3
M vs Vitoria Guimaraes W (D)
2 - 1
SL Benfica W — Son 5 Maç
G vs Damaiense W (D)
0 - 4
G vs Rio Ave W (E)
2 - 0
M vs Juventus W (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.