Maç Listesine Dön
Israel Liga Alef • 11.04.2026 — 15:00

Hapoel Marmorek

Elo: 1516
λ (Beklenen Gol): 1.08
VS
Başlamadı

Kfar Saba 1928

Elo: 1440
λ (Beklenen Gol): 0.79
Model Güven Derecesi:
%50
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç).
Hapoel Marmorek - Kfar Saba 1928 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.08, Dep: 0.79 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Hapoel Marmorek %41.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %29.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %37.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %33.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %57.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Hapoel Marmorek xG 1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Kfar Saba 1928 xG 1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.08 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %41.1
X (Beraberlik) %33.6
2 (Deplasman) %25.4

Çifte Şans 1X: %74.6
Çifte Şans X2: %59.0
Çifte Şans 12: %66.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %83.7 0.5 Alt: %16.3
1.5 Üst: %56.9 1.5 Alt: %43.1
2.5 Üst: %29.0 2.5 Alt: %71.0
3.5 Üst: %12.1 3.5 Alt: %87.9

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %37.2
KG Yok %62.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-0
%16.3
1-0
%15.6
1-1
%14.1
0-1
%11.1
2-0
%9.0
2-1
%7.1

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %28.7 İY X: %51.9 İY 2: %19.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %56.4 İY 0.5 Alt: %43.6
İY 1.5 Üst: %21.3 İY 1.5 Alt: %78.7
İY 2.5 Üst: %5.4 İY 2.5 Alt: %94.6
İY 3.5 Üst: %1.1 İY 3.5 Alt: %98.9
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.26
+
Dep 3.42
=
Toplam 7.68
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %36.4 8.5 Alt: %63.7
9.5 Üst: %24.5 9.5 Alt: %75.5
10.5 Üst: %15.4 10.5 Alt: %84.6

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.54 Korner (Ev: 1.96, Dep: 1.57)
İY 4.5 Üst: %28.1 İY 4.5 Alt: %71.9
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %54.7 | Eşit: %14.0 | Dep: %31.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 18.7
Ev: 10.7 • Dep: 8
İsabetli Şut 6.5
Ev: 3.8 • Dep: 2.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %24.8 21.5 Alt: %75.2
23.5 Şut Üst: %13.3 23.5 Alt: %86.7

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %33.2 7.5 Alt: %66.8
8.5 İsabetli Üst: %21.2 8.5 Alt: %78.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Hapoel Marmorek
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Kfar Saba 1928
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Hapoel Marmorek (-0.25)
@2.03
%49.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Kfar Saba 1928 (+0.25)
@1.97
%50.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@2.01
%49.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@1.99
%50.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @5.84 %17.1 %0.0 @1.21 %82.9
-1.25 @5.14 %19.4 %0.0 @1.24 %80.6
-1.00 @4.45 %22.5 %23.9 @1.29 %77.5
-0.75 @3.03 %33.0 %0.0 @1.49 %67.0
-0.50 @2.44 %41.0 %0.0 @1.69 %59.0
-0.25 Ana Hat @2.03 %49.3 %0.0 @1.97 %50.7
0.0 @1.62 %61.7 %33.6 @2.61 %38.3
+0.25 @1.44 %69.5 %0.0 @3.27 %30.6
+0.50 @1.34 %74.6 %0.0 @3.93 %25.4
+0.75 @1.23 %81.6 %0.0 @5.43 %18.4
+1.00 @1.11 %90.1 %17.2 @10.05 %10.0
+1.25 @1.10 %91.0 %0.0 @11.09 %9.0
+1.50 @1.09 %91.8 %0.0 @12.13 %8.2
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 Ana Hat @2.01 %49.9 %0.0 @1.99 %50.1
+2.00 @2.49 %40.1 %28.0 @1.67 %59.9
+2.25 @2.98 %33.6 %0.0 @1.51 %66.4
+2.50 @3.46 %28.9 %0.0 @1.41 %71.1
+2.75 @4.47 %22.4 %0.0 @1.29 %77.7
+3.00 @6.91 %14.5 %16.9 @1.17 %85.5
+3.25 @7.61 %13.1 %0.0 @1.15 %86.9
+3.50 @8.31 %12.0 %0.0 @1.14 %88.0
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 16.3% 11.2% 4.8% 1.3% 0.3% 0.0%
1 Gol 15.6% 14.2% 5.2% 1.4% 0.3% 0.0%
2 Gol 9.0% 7.1% 2.8% 0.7% 0.1% 0.0%
3 Gol 3.3% 2.6% 1.0% 0.3% 0.1% 0.0%
4 Gol 0.9% 0.7% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.2% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Hapoel Marmorek — Son 5 Maç
G vs Kfar Saba 1928 (D)
0 - 1
Kfar Saba 1928 — Son 5 Maç
G vs Nordia Jerusalem (E)
2 - 1
M vs Hapoel Marmorek (E)
0 - 1
G vs Nordia Jerusalem (D)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
03.01.2026 Liga Alef Kfar Saba 1928 0 - 1 Hapoel Marmorek