Fransa
Ligue 1 •
27.03.2026 — 11:00
Saint Eloi Lupopo
Elo: 1572λ (Beklenen Gol): 0.81
0 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 0
CS Manika
Elo: 1555λ (Beklenen Gol): 0.60
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Saint Eloi Lupopo - CS Manika mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.81, Dep: 0.60 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Saint Eloi Lupopo %36.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %16.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %25.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %39.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %62
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Saint Eloi Lupopo xG
1.20
Dengeli
CS Manika xG
0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%36.3
X (Beraberlik)
%39.7
2 (Deplasman)
%24.1
Çifte Şans 1X: %75.9
Çifte Şans X2: %63.7
Çifte Şans 12: %60.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %74.6
0.5 Alt: %25.4
1.5 Üst: %41.9
1.5 Alt: %58.1
2.5 Üst: %16.8
2.5 Alt: %83.2
3.5 Üst: %5.5
3.5 Alt: %94.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%25.9
KG Yok
%74.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%25.4
1-0
%18.8
0-1
%13.9
1-1
%12.8
2-0
%7.9
2-1
%4.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %23.9
İY X: %59.2
İY 2: %16.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %46.5
İY 0.5 Alt: %53.5
İY 1.5 Üst: %13.7
İY 1.5 Alt: %86.3
İY 2.5 Üst: %2.7
İY 2.5 Alt: %97.4
İY 3.5 Üst: %0.4
İY 3.5 Alt: %99.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.7
+
Dep
3.01
=
Toplam
6.71
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %23.5
8.5 Alt: %76.6
9.5 Üst: %14.2
9.5 Alt: %85.8
10.5 Üst: %8.0
10.5 Alt: %92.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.09 Korner (Ev: 1.7, Dep: 1.39)
İY 4.5 Üst: %20.0
İY 4.5 Alt: %80.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %52.7 |
Eşit: %15.2 |
Dep: %32.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
15.8
Ev: 9 • Dep: 6.8
İsabetli Şut
5.5
Ev: 3.2 • Dep: 2.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %8.1
21.5 Alt: %91.9
23.5 Şut Üst: %3.3
23.5 Alt: %96.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %19.4
7.5 Alt: %80.6
8.5 İsabetli Üst: %10.8
8.5 Alt: %89.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSaint Eloi Lupopo
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
CS Manika
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Saint Eloi Lupopo (-0.25)
@2.21
%45.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
CS Manika (+0.25)
@1.83
%54.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.38
%41.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.72
%58.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @8.17 | %12.2 | %0.0 | @1.14 | %87.8 |
| -1.25 | @7.19 | %13.9 | %0.0 | @1.16 | %86.1 |
| -1.00 | @6.21 | %16.1 | %24.0 | @1.19 | %83.9 |
| -0.75 | @3.63 | %27.6 | %0.0 | @1.38 | %72.5 |
| -0.50 | @2.76 | %36.2 | %0.0 | @1.57 | %63.8 |
| -0.25 Ana Hat | @2.21 | %45.2 | %0.0 | @1.83 | %54.8 |
| 0.0 | @1.66 | %60.1 | %39.7 | @2.50 | %39.9 |
| +0.25 | @1.43 | %69.9 | %0.0 | @3.33 | %30.1 |
| +0.50 | @1.32 | %75.9 | %0.0 | @4.15 | %24.1 |
| +0.75 | @1.20 | %83.3 | %0.0 | @5.98 | %16.7 |
| +1.00 | @1.08 | %92.3 | %17.7 | @12.92 | %7.7 |
| +1.25 | @1.08 | %93.0 | %0.0 | @14.31 | %7.0 |
| +1.50 | @1.07 | %93.6 | %0.0 | @15.71 | %6.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @2.98 | %33.6 | %0.0 | @1.51 | %66.4 |
| +2.00 | @4.46 | %22.4 | %25.1 | @1.29 | %77.6 |
| +2.25 | @5.20 | %19.2 | %0.0 | @1.24 | %80.8 |
| +2.50 | @5.95 | %16.8 | %0.0 | @1.20 | %83.2 |
| +2.75 | @8.49 | %11.8 | %0.0 | @1.13 | %88.2 |
| +3.00 | @16.32 | %6.1 | %11.4 | @1.07 | %93.9 |
| +3.25 | @17.37 | %5.8 | %0.0 | @1.06 | %94.2 |
| +3.50 | @18.42 | %5.4 | %0.0 | @1.06 | %94.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 25.4% | 13.9% | 4.4% | 0.9% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 18.8% | 12.8% | 3.6% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 7.9% | 4.8% | 1.4% | 0.3% | 0.0% | 0.0% |
| 3 Gol | 2.1% | 1.3% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.4% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Saint Eloi Lupopo — Son 5 Maç
G
vs Panda B5 (D)
0 - 3
B
vs Tshinkunku (D)
0 - 0
G
vs Lubumbashi Sport (E)
1 - 0
G
vs TP Mazembe (E)
2 - 1
B
vs TP Mazembe (E)
1 - 1
CS Manika — Son 5 Maç
M
vs Saint-Luc (D)
1 - 0
B
vs FC Tshikas (D)
1 - 1
G
vs Tshinkunku (D)
0 - 2
G
vs AS New Soger (E)
2 - 0
B
vs Panda B5 (D)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.