Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
China
Segunda División •
02.05.2026 — 22:30
Yaracuyanos FC
Elo: 1546λ (Beklenen Gol): 1.23
1 - 2
Tamamlandı
İY: 1 - 1
Deportivo Lara
Elo: 1608λ (Beklenen Gol): 1.14
Model Güven Derecesi:
%79
Yaracuyanos FC - Deportivo Lara mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.23, Dep: 1.14 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Yaracuyanos FC %37.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %42.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %49.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %80.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Yaracuyanos FC xG
1.60
Dengeli
Deportivo Lara xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%37.3
X (Beraberlik)
%29.8
2 (Deplasman)
%32.9
Çifte Şans 1X: %67.1
Çifte Şans X2: %62.7
Çifte Şans 12: %70.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.6
0.5 Alt: %10.4
1.5 Üst: %69.5
1.5 Alt: %30.5
2.5 Üst: %42.2
2.5 Alt: %57.8
3.5 Üst: %21.5
3.5 Alt: %78.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%49.1
KG Yok
%50.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.1
1-0
%10.5
0-0
%10.3
0-1
%9.7
2-1
%8.1
1-2
%7.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %28.1
İY X: %46.4
İY 2: %25.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %64.8
İY 0.5 Alt: %35.2
İY 1.5 Üst: %29.6
İY 1.5 Alt: %70.4
İY 2.5 Üst: %9.3
İY 2.5 Alt: %90.8
İY 3.5 Üst: %2.3
İY 3.5 Alt: %97.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.56
+
Dep
4.17
=
Toplam
8.73
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %50.8
8.5 Alt: %49.2
9.5 Üst: %37.7
9.5 Alt: %62.3
10.5 Üst: %26.2
10.5 Alt: %73.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.01 Korner (Ev: 2.1, Dep: 1.92)
İY 4.5 Üst: %37.4
İY 4.5 Alt: %62.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %48.3 |
Eşit: %13.6 |
Dep: %38.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.7
Ev: 11.5 • Dep: 10.1
İsabetli Şut
7.6
Ev: 4.1 • Dep: 3.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %50.1
21.5 Alt: %49.9
23.5 Şut Üst: %33.7
23.5 Alt: %66.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %48.7
7.5 Alt: %51.3
8.5 İsabetli Üst: %34.9
8.5 Alt: %65.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiYaracuyanos FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Deportivo Lara
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Yaracuyanos FC (0.0)
@1.88
%53.1 İhtimal
İade (Push): %29.9
Deportivo Lara (+0.00)
@2.13
%46.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.05
%48.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.95
%51.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.07 | %16.5 | %0.0 | @1.20 | %83.5 |
| -1.25 | @5.44 | %18.4 | %0.0 | @1.23 | %81.6 |
| -1.00 | @4.81 | %20.8 | %20.8 | @1.26 | %79.2 |
| -0.75 | @3.34 | %30.0 | %0.0 | @1.43 | %70.0 |
| -0.50 | @2.69 | %37.2 | %0.0 | @1.59 | %62.8 |
| -0.25 | @2.28 | %43.8 | %0.0 | @1.78 | %56.2 |
| 0.0 Ana Hat | @1.88 | %53.1 | %29.9 | @2.13 | %46.9 |
| +0.25 | @1.63 | %61.3 | %0.0 | @2.59 | %38.7 |
| +0.50 | @1.49 | %67.1 | %0.0 | @3.04 | %32.9 |
| +0.75 | @1.35 | %74.2 | %0.0 | @3.88 | %25.8 |
| +1.00 | @1.20 | %83.0 | %19.2 | @5.89 | %17.0 |
| +1.25 | @1.18 | %84.8 | %0.0 | @6.59 | %15.2 |
| +1.50 | @1.16 | %86.3 | %0.0 | @7.29 | %13.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.55 | %64.6 | %0.0 | @2.82 | %35.5 |
| +2.00 | @1.73 | %57.9 | %27.3 | @2.37 | %42.1 |
| +2.25 Ana Hat | @2.05 | %48.7 | %0.0 | @1.95 | %51.3 |
| +2.50 | @2.38 | %42.1 | %0.0 | @1.73 | %57.9 |
| +2.75 | @2.83 | %35.4 | %0.0 | @1.55 | %64.6 |
| +3.00 | @3.72 | %26.9 | %20.8 | @1.37 | %73.1 |
| +3.25 | @4.21 | %23.8 | %0.0 | @1.31 | %76.3 |
| +3.50 | @4.70 | %21.3 | %0.0 | @1.27 | %78.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 10.4% | 9.7% | 6.1% | 2.3% | 0.7% | 0.2% |
| 1 Gol | 10.5% | 14.1% | 7.5% | 2.8% | 0.8% | 0.2% |
| 2 Gol | 7.1% | 8.1% | 4.6% | 1.8% | 0.5% | 0.1% |
| 3 Gol | 2.9% | 3.3% | 1.9% | 0.7% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.9% | 1.0% | 0.6% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.3% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Yaracuyanos FC — Son 5 Maç
B
vs Deportivo Lara (D)
1 - 1
M
vs Deportivo Lara (E)
1 - 3
B
vs Deportivo Lara (D)
1 - 1
G
vs Deportivo Lara (E)
1 - 0
G
vs Deportivo Lara (D)
1 - 2
Deportivo Lara — Son 5 Maç
M
vs Zamora FC B (D)
3 - 1
G
vs Puerto Cabello II (E)
1 - 0
G
vs Real Frontera (D)
0 - 1
B
vs Yaracuyanos FC (E)
1 - 1
G
vs Yaracuyanos FC (D)
1 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 08.03.2026 | Segunda División | Deportivo Lara | 1 - 1 | Yaracuyanos FC |
| 13.09.2021 | Primera División | Yaracuyanos FC | 1 - 3 | Deportivo Lara |
| 26.07.2021 | Primera División | Deportivo Lara | 1 - 1 | Yaracuyanos FC |
| 07.06.2021 | Primera División | Yaracuyanos FC | 1 - 0 | Deportivo Lara |
| 18.04.2021 | Primera División | Deportivo Lara | 1 - 2 | Yaracuyanos FC |
| 13.12.2020 | Primera División | Deportivo Lara | 3 - 0 | Yaracuyanos FC |
| 11.11.2020 | Primera División | Yaracuyanos FC | 1 - 1 | Deportivo Lara |