Maç Listesine Dön
Ireland Premier Division • 16.03.2026 — 22:45

Drogheda United

Elo: 1456
λ (Beklenen Gol): 0.99
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Shamrock Rovers

Elo: 1568
λ (Beklenen Gol): 1.33
Model Güven Derecesi:
%77
Drogheda United - Shamrock Rovers mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.98, Dep: 1.32 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Shamrock Rovers %43.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %40.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %47.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %75.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Drogheda United xG 1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Shamrock Rovers xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.98 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %26.8
X (Beraberlik) %29.7
2 (Deplasman) %43.5

Çifte Şans 1X: %56.5
Çifte Şans X2: %73.2
Çifte Şans 12: %70.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.1 0.5 Alt: %10.9
1.5 Üst: %68.1 1.5 Alt: %31.9
2.5 Üst: %40.7 2.5 Alt: %59.4
3.5 Üst: %20.3 3.5 Alt: %79.7

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %47.0
KG Yok %53.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.9
0-1
%12.2
0-0
%10.9
1-0
%8.8
0-2
%8.7
1-2
%8.6

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %21.5 İY X: %46.8 İY 2: %31.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %63.9 İY 0.5 Alt: %36.1
İY 1.5 Üst: %28.5 İY 1.5 Alt: %71.5
İY 2.5 Üst: %8.7 İY 2.5 Alt: %91.3
İY 3.5 Üst: %2.1 İY 3.5 Alt: %97.9
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.06
+
Dep 4.57
=
Toplam 8.63
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %49.5 8.5 Alt: %50.5
9.5 Üst: %36.4 9.5 Alt: %63.6
10.5 Üst: %25.1 10.5 Alt: %74.9

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.97 Korner (Ev: 1.87, Dep: 2.1)
İY 4.5 Üst: %36.5 İY 4.5 Alt: %63.5
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %36.5 | Eşit: %13.6 | Dep: %49.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 21.3
Ev: 10.1 • Dep: 11.3
İsabetli Şut 7.4
Ev: 3.6 • Dep: 3.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %47.0 21.5 Alt: %53.0
23.5 Şut Üst: %30.9 23.5 Alt: %69.1

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %46.6 7.5 Alt: %53.4
8.5 İsabetli Üst: %33.0 8.5 Alt: %67.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Drogheda United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Shamrock Rovers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Drogheda United (+0.25)
@2.04
%49.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Shamrock Rovers (-0.25)
@1.96
%51.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.13
%47.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.88
%53.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @9.96 %10.0 %0.0 @1.11 %90.0
-1.25 @9.12 %11.0 %0.0 @1.12 %89.0
-1.00 @8.29 %12.1 %16.8 @1.14 %87.9
-0.75 @4.97 %20.1 %0.0 @1.25 %79.9
-0.50 @3.73 %26.8 %0.0 @1.37 %73.2
-0.25 @3.17 %31.5 %0.0 @1.46 %68.5
0.0 @2.62 %38.2 %29.8 @1.62 %61.8
+0.25 Ana Hat @2.04 %49.0 %0.0 @1.96 %51.0
+0.50 @1.77 %56.6 %0.0 @2.31 %43.4
+0.75 @1.56 %64.0 %0.0 @2.77 %36.0
+1.00 @1.36 %73.5 %22.9 @3.77 %26.5
+1.25 @1.30 %76.9 %0.0 @4.33 %23.1
+1.50 @1.26 %79.6 %0.0 @4.89 %20.5
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.59 %62.9 %0.0 @2.70 %37.1
+2.00 @1.79 %55.9 %27.5 @2.27 %44.1
+2.25 Ana Hat @2.13 %47.0 %0.0 @1.88 %53.1
+2.50 @2.47 %40.5 %0.0 @1.68 %59.5
+2.75 @2.97 %33.7 %0.0 @1.51 %66.3
+3.00 @3.97 %25.2 %20.5 @1.34 %74.8
+3.25 @4.48 %22.3 %0.0 @1.29 %77.7
+3.50 @4.99 %20.0 %0.0 @1.25 %80.0
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 10.9% 12.2% 8.7% 3.9% 1.3% 0.3%
1 Gol 8.8% 14.0% 8.6% 3.8% 1.3% 0.3%
2 Gol 4.8% 6.4% 4.2% 1.9% 0.6% 0.2%
3 Gol 1.6% 2.1% 1.4% 0.6% 0.2% 0.1%
4 Gol 0.4% 0.5% 0.3% 0.2% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.1% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Drogheda United — Son 5 Maç
G vs Galway United (D)
0 - 1
B vs Galway United (D)
1 - 1
B vs Derry City (E)
1 - 1
B vs Shamrock Rovers (E)
1 - 1
M vs Shamrock Rovers (D)
2 - 1
Shamrock Rovers — Son 5 Maç
B vs Drogheda United (D)
1 - 1
G vs Drogheda United (E)
2 - 1
G vs Drogheda United (D)
1 - 2
G vs Drogheda United (E)
3 - 0
G vs Drogheda United (D)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
6 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
12.09.2025 FAI Cup Drogheda United 1 - 1 Shamrock Rovers
31.08.2025 Premier Division Shamrock Rovers 2 - 1 Drogheda United
16.06.2025 Premier Division Drogheda United 1 - 2 Shamrock Rovers
09.05.2025 Premier Division Shamrock Rovers 3 - 0 Drogheda United
14.03.2025 Premier Division Drogheda United 1 - 2 Shamrock Rovers
18.10.2024 Premier Division Drogheda United 0 - 1 Shamrock Rovers