Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Spain
Tercera División RFEF - Group 13 •
03.05.2026 — 17:00
UCAM Murcia II
Elo: 1539λ (Beklenen Gol): 1.64
1 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Muleño
Elo: 1484λ (Beklenen Gol): 1.19
Model Güven Derecesi:
%80
UCAM Murcia II - Muleño mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.64, Dep: 1.19 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre UCAM Murcia II %47.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %53.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %56.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %70.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
UCAM Murcia II xG
1.95
Dengeli
Muleño xG
1.51
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%47.2
X (Beraberlik)
%26.1
2 (Deplasman)
%26.7
Çifte Şans 1X: %73.3
Çifte Şans X2: %52.8
Çifte Şans 12: %73.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.2
0.5 Alt: %6.8
1.5 Üst: %78.2
1.5 Alt: %21.8
2.5 Üst: %53.7
2.5 Alt: %46.3
3.5 Üst: %31.4
3.5 Alt: %68.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%56.9
KG Yok
%43.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.4
2-1
%9.5
1-0
%8.9
2-0
%8.0
1-2
%6.8
0-0
%6.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %35.4
İY X: %41.9
İY 2: %22.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %71.1
İY 0.5 Alt: %28.9
İY 1.5 Üst: %37.1
İY 1.5 Alt: %62.9
İY 2.5 Üst: %13.6
İY 2.5 Alt: %86.4
İY 3.5 Üst: %3.9
İY 3.5 Alt: %96.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.39
+
Dep
4.27
=
Toplam
9.66
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %62.7
8.5 Alt: %37.3
9.5 Üst: %49.9
9.5 Alt: %50.2
10.5 Üst: %37.4
10.5 Alt: %62.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.44 Korner (Ev: 2.48, Dep: 1.96)
İY 4.5 Üst: %45.7
İY 4.5 Alt: %54.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %57.8 |
Eşit: %12.2 |
Dep: %30.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
24.5
Ev: 14.1 • Dep: 10.4
İsabetli Şut
8.6
Ev: 5 • Dep: 3.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %71.9
21.5 Alt: %28.1
23.5 Şut Üst: %56.6
23.5 Alt: %43.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %62.4
7.5 Alt: %37.6
8.5 İsabetli Üst: %48.7
8.5 Alt: %51.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiUCAM Murcia II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Muleño
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
UCAM Murcia II (-0.50)
@2.13
%46.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Muleño (+0.50)
@1.88
%53.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.11
%47.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.90
%52.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.03 | %24.8 | %0.0 | @1.33 | %75.2 |
| -1.25 | @3.59 | %27.9 | %0.0 | @1.39 | %72.1 |
| -1.00 | @3.14 | %31.9 | %22.1 | @1.47 | %68.2 |
| -0.75 | @2.48 | %40.3 | %0.0 | @1.68 | %59.7 |
| -0.50 Ana Hat | @2.13 | %46.9 | %0.0 | @1.88 | %53.1 |
| -0.25 | @1.85 | %54.0 | %0.0 | @2.18 | %46.0 |
| 0.0 | @1.57 | %63.7 | %26.3 | @2.75 | %36.3 |
| +0.25 | @1.45 | %69.2 | %0.0 | @3.25 | %30.8 |
| +0.50 | @1.37 | %73.3 | %0.0 | @3.74 | %26.8 |
| +0.75 | @1.26 | %79.5 | %0.0 | @4.88 | %20.5 |
| +1.00 | @1.15 | %86.9 | %15.7 | @7.63 | %13.1 |
| +1.25 | @1.14 | %88.0 | %0.0 | @8.34 | %12.0 |
| +1.50 | @1.12 | %89.0 | %0.0 | @9.05 | %11.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.33 | %75.0 | %0.0 | @4.00 | %25.0 |
| +2.00 | @1.41 | %70.9 | %24.7 | @3.43 | %29.1 |
| +2.25 | @1.64 | %60.9 | %0.0 | @2.56 | %39.1 |
| +2.50 | @1.87 | %53.4 | %0.0 | @2.14 | %46.6 |
| +2.75 Ana Hat | @2.11 | %47.5 | %0.0 | @1.90 | %52.6 |
| +3.00 | @2.51 | %39.8 | %22.5 | @1.66 | %60.2 |
| +3.25 | @2.87 | %34.8 | %0.0 | @1.53 | %65.2 |
| +3.50 | @3.24 | %30.9 | %0.0 | @1.45 | %69.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.8% | 6.2% | 4.2% | 1.7% | 0.5% | 0.1% |
| 1 Gol | 8.9% | 12.5% | 6.9% | 2.7% | 0.8% | 0.2% |
| 2 Gol | 8.0% | 9.5% | 5.7% | 2.2% | 0.7% | 0.2% |
| 3 Gol | 4.4% | 5.2% | 3.1% | 1.2% | 0.4% | 0.1% |
| 4 Gol | 1.8% | 2.1% | 1.3% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.6% | 0.7% | 0.4% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
UCAM Murcia II — Son 5 Maç
G
vs El Palmar (D)
0 - 4
G
vs UD Caravaca (D)
0 - 2
B
vs Águilas II (E)
1 - 1
B
vs Muleño (D)
2 - 2
B
vs Muleño (D)
1 - 1
Muleño — Son 5 Maç
G
vs Bala Azul (D)
3 - 4
B
vs Mazarrón FC (E)
1 - 1
B
vs Olímpico Totana (D)
1 - 1
B
vs El Palmar (E)
0 - 0
G
vs Cartagena LU II (D)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 04.01.2026 | Tercera División RFEF - Group 13 | Muleño | 2 - 2 | UCAM Murcia II |
| 23.03.2025 | Tercera División RFEF - Group 13 | Muleño | 1 - 1 | UCAM Murcia II |
| 10.11.2024 | Tercera División RFEF - Group 13 | UCAM Murcia II | 2 - 2 | Muleño |
| 17.03.2024 | Tercera División RFEF - Group 13 | Muleño | 2 - 1 | UCAM Murcia II |
| 29.10.2023 | Tercera División RFEF - Group 13 | UCAM Murcia II | 1 - 0 | Muleño |
| 15.01.2023 | Tercera División RFEF - Group 13 | Muleño | 2 - 2 | UCAM Murcia II |
| 18.09.2022 | Tercera División RFEF - Group 13 | UCAM Murcia II | 2 - 1 | Muleño |
| 12.01.2020 | Tercera División RFEF - Group 13 | Muleño | 2 - 1 | UCAM Murcia II |