Maç Listesine Dön
Spain Tercera División RFEF - Group 13 • 10.05.2026 — 19:00

Águilas II

Elo: 1553
λ (Beklenen Gol): 1.37
2 - 2
Tamamlandı
İY: 1 - 2

UCAM Murcia II

Elo: 1541
λ (Beklenen Gol): 1.74
Model Güven Derecesi:
%67
Águilas II - UCAM Murcia II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.37, Dep: 1.74 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre UCAM Murcia II %45.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %60.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %62.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %52.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Águilas II xG 1.60
Dengeli
UCAM Murcia II xG 1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %29.5
X (Beraberlik) %25.0
2 (Deplasman) %45.5

Çifte Şans 1X: %54.5
Çifte Şans X2: %70.5
Çifte Şans 12: %75.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.7 0.5 Alt: %5.3
1.5 Üst: %82.5 1.5 Alt: %17.5
2.5 Üst: %60.2 2.5 Alt: %39.8
3.5 Üst: %37.9 3.5 Alt: %62.1

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %62.4
KG Yok %37.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%11.4
1-2
%9.3
2-1
%7.3
0-1
%6.9
0-2
%6.8
2-2
%6.4

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %25.1 İY X: %39.9 İY 2: %35.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %74.5 İY 0.5 Alt: %25.5
İY 1.5 Üst: %41.7 İY 1.5 Alt: %58.3
İY 2.5 Üst: %16.6 İY 2.5 Alt: %83.4
İY 3.5 Üst: %5.2 İY 3.5 Alt: %94.8
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.84
+
Dep 5.47
=
Toplam 10.31
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %70.1 8.5 Alt: %29.9
9.5 Üst: %58.0 9.5 Alt: %42.0
10.5 Üst: %45.6 10.5 Alt: %54.4

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.74 Korner (Ev: 2.23, Dep: 2.52)
İY 4.5 Üst: %51.3 İY 4.5 Alt: %48.7
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %36.2 | Eşit: %12.4 | Dep: %51.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 26.2
Ev: 12.4 • Dep: 13.8
İsabetli Şut 9.2
Ev: 4.4 • Dep: 4.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %82.2 21.5 Alt: %17.8
23.5 Şut Üst: %69.6 23.5 Alt: %30.4

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %69.4 7.5 Alt: %30.6
8.5 İsabetli Üst: %56.5 8.5 Alt: %43.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Águilas II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
UCAM Murcia II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Águilas II (+0.25)
@2.07
%48.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
UCAM Murcia II (-0.25)
@1.93
%51.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.08
%48.0 İhtimal
İade (Push): %22.6
+3.00 Gol Alt
@1.92
%52.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @7.53 %13.3 %0.0 @1.15 %86.7
-1.25 @6.91 %14.5 %0.0 @1.17 %85.5
-1.00 @6.30 %15.9 %16.3 @1.19 %84.1
-0.75 @4.28 %23.3 %0.0 @1.30 %76.7
-0.50 @3.38 %29.6 %0.0 @1.42 %70.4
-0.25 @2.95 %33.9 %0.0 @1.51 %66.1
0.0 @2.53 %39.6 %25.2 @1.66 %60.4
+0.25 Ana Hat @2.07 %48.3 %0.0 @1.93 %51.7
+0.50 @1.82 %54.8 %0.0 @2.21 %45.2
+0.75 @1.63 %61.3 %0.0 @2.58 %38.8
+1.00 @1.44 %69.4 %21.0 @3.26 %30.6
+1.25 @1.37 %73.0 %0.0 @3.70 %27.1
+1.50 @1.32 %75.8 %0.0 @4.13 %24.2
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.25 %80.1 %0.0 @5.02 %19.9
+2.00 @1.30 %77.2 %22.6 @4.38 %22.8
+2.25 @1.48 %67.4 %0.0 @3.06 %32.6
+2.50 @1.67 %59.8 %0.0 @2.48 %40.3
+2.75 @1.83 %54.6 %0.0 @2.20 %45.4
+3.00 Ana Hat @2.08 %48.0 %22.6 @1.92 %52.0
+3.25 @2.39 %41.9 %0.0 @1.72 %58.1
+3.50 @2.69 %37.1 %0.0 @1.59 %62.9
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 5.3% 7.0% 6.8% 4.0% 1.7% 0.6%
1 Gol 5.4% 11.5% 9.4% 5.4% 2.4% 0.8%
2 Gol 4.2% 7.4% 6.4% 3.7% 1.6% 0.6%
3 Gol 1.9% 3.4% 2.9% 1.7% 0.7% 0.3%
4 Gol 0.7% 1.2% 1.0% 0.6% 0.3% 0.1%
5 Gol 0.2% 0.3% 0.3% 0.2% 0.1% 0.0%
Águilas II — Son 5 Maç
G vs Mazarrón FC (D)
2 - 3
G vs El Palmar (E)
2 - 1
B vs UCAM Murcia II (D)
1 - 1
G vs UCAM Murcia II (E)
3 - 0
M vs UCAM Murcia II (D)
3 - 2
UCAM Murcia II — Son 5 Maç
B vs Muleño (E)
1 - 1
G vs El Palmar (D)
0 - 4
B vs Águilas II (E)
1 - 1
M vs Águilas II (D)
3 - 0
G vs Águilas II (E)
3 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
11.01.2026 Tercera División RFEF - Group 13 UCAM Murcia II 1 - 1 Águilas II
23.02.2025 Tercera División RFEF - Group 13 Águilas II 3 - 0 UCAM Murcia II
13.10.2024 Tercera División RFEF - Group 13 UCAM Murcia II 3 - 2 Águilas II