Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
İngiltere
U18 Premier League - North •
02.05.2026 — 14:30
Blackburn Rovers U18
Elo: 1489λ (Beklenen Gol): 2.69
3 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Sunderland U18
Elo: 1437λ (Beklenen Gol): 2.59
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Blackburn Rovers U18 - Sunderland U18 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.69, Dep: 2.59 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Blackburn Rovers U18 %42.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %89.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %86.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %18.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %64.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Blackburn Rovers U18 xG
2.75
Dengeli
Sunderland U18 xG
2.71
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%42.5
X (Beraberlik)
%18.4
2 (Deplasman)
%39.1
Çifte Şans 1X: %60.9
Çifte Şans X2: %57.5
Çifte Şans 12: %81.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %99.1
0.5 Alt: %0.9
1.5 Üst: %97.1
1.5 Alt: %2.9
2.5 Üst: %89.7
2.5 Alt: %10.3
3.5 Üst: %77.2
3.5 Alt: %22.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%86.5
KG Yok
%13.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-2
%6.2
3-2
%5.6
2-3
%5.4
3-3
%4.8
2-1
%4.8
1-2
%4.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %36.0
İY X: %30.2
İY 2: %33.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %89.6
İY 0.5 Alt: %10.4
İY 1.5 Üst: %69.2
İY 1.5 Alt: %30.8
İY 2.5 Üst: %41.6
İY 2.5 Alt: %58.4
İY 3.5 Üst: %20.5
İY 3.5 Alt: %79.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
7.5
+
Dep
7.29
=
Toplam
14.8
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %95.8
8.5 Alt: %4.2
9.5 Üst: %92.3
9.5 Alt: %7.7
10.5 Üst: %87.1
10.5 Alt: %12.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.81 Korner (Ev: 3.45, Dep: 3.36)
İY 4.5 Üst: %80.9
İY 4.5 Alt: %19.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %46.9 |
Eşit: %10.5 |
Dep: %42.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
39.5
Ev: 20.5 • Dep: 19
İsabetli Şut
13.8
Ev: 7.3 • Dep: 6.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.9
21.5 Alt: %0.1
23.5 Şut Üst: %99.7
23.5 Alt: %0.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %96.5
7.5 Alt: %3.5
8.5 İsabetli Üst: %93.2
8.5 Alt: %6.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBlackburn Rovers U18
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Sunderland U18
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Blackburn Rovers U18 (0.0)
@1.93
%51.8 İhtimal
İade (Push): %20.3
Sunderland U18 (+0.00)
@2.08
%48.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.45
%69.0 İhtimal
İade (Push): %18.3
+4.00 Gol Alt
@3.23
%31.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.20 | %23.8 | %0.0 | @1.31 | %76.2 |
| -1.25 | @3.84 | %26.1 | %0.0 | @1.35 | %73.9 |
| -1.00 | @3.47 | %28.9 | %17.5 | @1.41 | %71.2 |
| -0.75 | @2.80 | %35.7 | %0.0 | @1.55 | %64.3 |
| -0.50 | @2.42 | %41.3 | %0.0 | @1.70 | %58.7 |
| -0.25 | @2.17 | %46.0 | %0.0 | @1.85 | %54.0 |
| 0.0 Ana Hat | @1.93 | %51.8 | %20.3 | @2.08 | %48.2 |
| +0.25 | @1.75 | %57.3 | %0.0 | @2.34 | %42.7 |
| +0.50 | @1.62 | %61.6 | %0.0 | @2.60 | %38.4 |
| +0.75 | @1.49 | %67.3 | %0.0 | @3.05 | %32.7 |
| +1.00 | @1.35 | %74.1 | %16.9 | @3.86 | %25.9 |
| +1.25 | @1.31 | %76.5 | %0.0 | @4.25 | %23.5 |
| +1.50 | @1.27 | %78.5 | %0.0 | @4.64 | %21.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.04 | %96.6 | %0.0 | @29.53 | %3.4 |
| +2.00 | @1.04 | %96.5 | %8.2 | @28.27 | %3.5 |
| +2.25 | @1.08 | %92.4 | %0.0 | @13.08 | %7.7 |
| +2.50 | @1.13 | %88.6 | %0.0 | @8.76 | %11.4 |
| +2.75 | @1.14 | %87.7 | %0.0 | @8.15 | %12.3 |
| +3.00 | @1.15 | %86.7 | %13.9 | @7.54 | %13.3 |
| +3.25 | @1.25 | %80.3 | %0.0 | @5.07 | %19.7 |
| +3.50 | @1.34 | %74.7 | %0.0 | @3.95 | %25.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 0.9% | 1.2% | 1.9% | 1.6% | 1.1% | 0.6% |
| 1 Gol | 1.2% | 4.2% | 5.1% | 4.4% | 2.9% | 1.5% |
| 2 Gol | 2.0% | 5.3% | 6.9% | 5.9% | 3.9% | 2.0% |
| 3 Gol | 1.8% | 4.8% | 6.2% | 5.3% | 3.5% | 1.8% |
| 4 Gol | 1.2% | 3.2% | 4.2% | 3.6% | 2.3% | 1.2% |
| 5 Gol | 0.7% | 1.7% | 2.2% | 1.9% | 1.3% | 0.6% |
Blackburn Rovers U18 — Son 5 Maç
M
vs Middlesbrough U18 (D)
9 - 0
G
vs Leeds United U18 (E)
4 - 1
G
vs Middlesbrough U18 (E)
6 - 2
G
vs Nottingham Forest U18 (E)
4 - 2
M
vs Leeds United U18 (D)
2 - 1
Sunderland U18 — Son 5 Maç
G
vs Stoke City U18 (D)
0 - 4
B
vs Wolves U18 (D)
1 - 1
G
vs Stoke City U18 (E)
6 - 2
M
vs Everton U18 (D)
2 - 1
M
vs Wolves U18 (D)
4 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.