Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Andorra
Copa Constitució •
11.01.2026 — 16:30
FC Santa Coloma
Elo: 1567λ (Beklenen Gol): 1.50
5 - 1
Tamamlandı
İY: 2 - 1
Sporting Escaldes
Elo: 1413λ (Beklenen Gol): 1.10
Model Güven Derecesi:
%54
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (0 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
FC Santa Coloma - Sporting Escaldes mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.50, Dep: 1.09 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre FC Santa Coloma %45.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %48.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %52.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %51.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
FC Santa Coloma xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Sporting Escaldes xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.50 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%45.6
X (Beraberlik)
%27.6
2 (Deplasman)
%26.8
Çifte Şans 1X: %73.2
Çifte Şans X2: %54.4
Çifte Şans 12: %72.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.6
0.5 Alt: %8.5
1.5 Üst: %74.0
1.5 Alt: %26.0
2.5 Üst: %48.0
2.5 Alt: %52.0
3.5 Üst: %26.2
3.5 Alt: %73.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%52.6
KG Yok
%47.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.2
1-0
%10.3
2-1
%9.2
0-0
%8.4
2-0
%8.4
0-1
%7.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %33.8
İY X: %44.0
İY 2: %22.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %68.1
İY 0.5 Alt: %31.9
İY 1.5 Üst: %33.3
İY 1.5 Alt: %66.7
İY 2.5 Üst: %11.3
İY 2.5 Alt: %88.7
İY 3.5 Üst: %3.0
İY 3.5 Alt: %97.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.1
+
Dep
4.07
=
Toplam
9.17
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %56.7
8.5 Alt: %43.4
9.5 Üst: %43.5
9.5 Alt: %56.5
10.5 Üst: %31.4
10.5 Alt: %68.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.22 Korner (Ev: 2.34, Dep: 1.87)
İY 4.5 Üst: %41.4
İY 4.5 Alt: %58.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %56.7 |
Eşit: %12.7 |
Dep: %30.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
23
Ev: 13.2 • Dep: 9.9
İsabetli Şut
8.1
Ev: 4.7 • Dep: 3.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %61.4
21.5 Alt: %38.6
23.5 Şut Üst: %44.8
23.5 Alt: %55.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %55.6
7.5 Alt: %44.4
8.5 İsabetli Üst: %41.7
8.5 Alt: %58.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiFC Santa Coloma
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Sporting Escaldes
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
FC Santa Coloma (-0.25)
@1.90
%52.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Sporting Escaldes (+0.25)
@2.11
%47.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.10
%47.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.91
%52.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.37 | %22.9 | %0.0 | @1.30 | %77.1 |
| -1.25 | @3.88 | %25.8 | %0.0 | @1.35 | %74.2 |
| -1.00 | @3.39 | %29.5 | %22.5 | @1.42 | %70.5 |
| -0.75 | @2.60 | %38.5 | %0.0 | @1.62 | %61.6 |
| -0.50 | @2.20 | %45.4 | %0.0 | @1.83 | %54.6 |
| -0.25 Ana Hat | @1.90 | %52.7 | %0.0 | @2.11 | %47.3 |
| 0.0 | @1.59 | %62.8 | %27.8 | @2.69 | %37.2 |
| +0.25 | @1.45 | %68.8 | %0.0 | @3.21 | %31.2 |
| +0.50 | @1.37 | %73.2 | %0.0 | @3.73 | %26.8 |
| +0.75 | @1.26 | %79.6 | %0.0 | @4.90 | %20.4 |
| +1.00 | @1.15 | %87.3 | %16.2 | @7.86 | %12.7 |
| +1.25 | @1.13 | %88.4 | %0.0 | @8.62 | %11.6 |
| +1.50 | @1.12 | %89.3 | %0.0 | @9.38 | %10.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.43 | %70.0 | %0.0 | @3.33 | %30.0 |
| +2.00 | @1.55 | %64.6 | %26.2 | @2.83 | %35.4 |
| +2.25 | @1.82 | %54.9 | %0.0 | @2.22 | %45.1 |
| +2.50 Ana Hat | @2.10 | %47.7 | %0.0 | @1.91 | %52.3 |
| +2.75 | @2.42 | %41.3 | %0.0 | @1.70 | %58.7 |
| +3.00 | @3.02 | %33.1 | %21.9 | @1.49 | %66.9 |
| +3.25 | @3.45 | %29.0 | %0.0 | @1.41 | %71.0 |
| +3.50 | @3.87 | %25.9 | %0.0 | @1.35 | %74.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 8.4% | 7.3% | 4.5% | 1.6% | 0.5% | 0.1% |
| 1 Gol | 10.3% | 13.3% | 6.8% | 2.5% | 0.7% | 0.1% |
| 2 Gol | 8.4% | 9.2% | 5.1% | 1.8% | 0.5% | 0.1% |
| 3 Gol | 4.2% | 4.6% | 2.5% | 0.9% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 1.6% | 1.7% | 0.9% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.5% | 0.5% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
FC Santa Coloma — Son 5 Maç
G
vs Ranger's (E)
2 - 0
B
vs Ranger's (D)
0 - 0
M
vs Ranger's (E)
0 - 5
B
vs Ranger's (E)
1 - 1
M
vs Ranger's (D)
1 - 0
Sporting Escaldes — Son 5 Maç
Kayıtlı geçmiş maç bulunamadı.
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.