Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Paraguay
Division Profesional - Apertura •
19.04.2026 — 00:15
Club Guarani
Elo: 1572λ (Beklenen Gol): 1.93
2 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Sportivo Luqueno
Elo: 1433λ (Beklenen Gol): 1.16
Model Güven Derecesi:
%79
Club Guarani - Sportivo Luqueno mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.93, Dep: 1.16 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Club Guarani %54.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %59.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %59.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %23.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %67.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Club Guarani xG
2.31
Dengeli
Sportivo Luqueno xG
1.51
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%54.5
X (Beraberlik)
%23.6
2 (Deplasman)
%21.8
Çifte Şans 1X: %78.2
Çifte Şans X2: %45.5
Çifte Şans 12: %76.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.6
0.5 Alt: %5.4
1.5 Üst: %82.1
1.5 Alt: %17.9
2.5 Üst: %59.5
2.5 Alt: %40.5
3.5 Üst: %37.2
3.5 Alt: %62.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%59.4
KG Yok
%40.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%11.0
2-1
%9.8
2-0
%8.5
1-0
%8.1
3-1
%6.3
1-2
%5.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %40.7
İY X: %39.3
İY 2: %20.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %74.1
İY 0.5 Alt: %25.9
İY 1.5 Üst: %41.1
İY 1.5 Alt: %58.9
İY 2.5 Üst: %16.2
İY 2.5 Alt: %83.8
İY 3.5 Üst: %5.0
İY 3.5 Alt: %95.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.96
+
Dep
4.21
=
Toplam
10.17
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %68.6
8.5 Alt: %31.4
9.5 Üst: %56.3
9.5 Alt: %43.7
10.5 Üst: %43.8
10.5 Alt: %56.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.68 Korner (Ev: 2.74, Dep: 1.94)
İY 4.5 Üst: %50.1
İY 4.5 Alt: %49.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %65.2 |
Eşit: %11.0 |
Dep: %23.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
26
Ev: 15.8 • Dep: 10.2
İsabetli Şut
9.1
Ev: 5.6 • Dep: 3.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %81.1
21.5 Alt: %18.9
23.5 Şut Üst: %68.2
23.5 Alt: %31.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %69.1
7.5 Alt: %30.9
8.5 İsabetli Üst: %56.1
8.5 Alt: %43.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiClub Guarani
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Sportivo Luqueno
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Club Guarani (-0.75)
@2.08
%48.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Sportivo Luqueno (+0.75)
@1.93
%51.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.14
%46.8 İhtimal
İade (Push): %22.7
+3.00 Gol Alt
@1.88
%53.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.19 | %31.3 | %0.0 | @1.46 | %68.7 |
| -1.25 | @2.83 | %35.3 | %0.0 | @1.55 | %64.7 |
| -1.00 | @2.47 | %40.5 | %22.6 | @1.68 | %59.5 |
| -0.75 Ana Hat | @2.08 | %48.1 | %0.0 | @1.93 | %51.9 |
| -0.50 | @1.85 | %54.0 | %0.0 | @2.17 | %46.0 |
| -0.25 | @1.63 | %61.3 | %0.0 | @2.58 | %38.7 |
| 0.0 | @1.41 | %71.0 | %24.0 | @3.45 | %29.0 |
| +0.25 | @1.33 | %74.9 | %0.0 | @3.99 | %25.1 |
| +0.50 | @1.28 | %78.0 | %0.0 | @4.54 | %22.1 |
| +0.75 | @1.20 | %83.5 | %0.0 | @6.06 | %16.5 |
| +1.00 | @1.11 | %89.9 | %13.3 | @9.89 | %10.1 |
| +1.25 | @1.10 | %90.6 | %0.0 | @10.65 | %9.4 |
| +1.50 | @1.10 | %91.2 | %0.0 | @11.41 | %8.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.26 | %79.4 | %0.0 | @4.86 | %20.6 |
| +2.00 | @1.31 | %76.4 | %22.9 | @4.24 | %23.6 |
| +2.25 | @1.50 | %66.5 | %0.0 | @2.99 | %33.5 |
| +2.50 | @1.70 | %58.9 | %0.0 | @2.43 | %41.1 |
| +2.75 | @1.86 | %53.6 | %0.0 | @2.16 | %46.4 |
| +3.00 Ana Hat | @2.14 | %46.8 | %22.7 | @1.88 | %53.2 |
| +3.25 | @2.45 | %40.8 | %0.0 | @1.69 | %59.2 |
| +3.50 | @2.76 | %36.2 | %0.0 | @1.57 | %63.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 5.4% | 4.6% | 3.1% | 1.2% | 0.3% | 0.1% |
| 1 Gol | 8.2% | 11.1% | 6.0% | 2.3% | 0.7% | 0.2% |
| 2 Gol | 8.6% | 10.0% | 5.8% | 2.2% | 0.6% | 0.1% |
| 3 Gol | 5.5% | 6.4% | 3.7% | 1.4% | 0.4% | 0.1% |
| 4 Gol | 2.7% | 3.1% | 1.8% | 0.7% | 0.2% | 0.0% |
| 5 Gol | 1.0% | 1.2% | 0.7% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
Club Guarani — Son 5 Maç
M
vs Club Sp. San Lorenzo (D)
1 - 0
B
vs 2 de Mayo (E)
1 - 1
M
vs Sportivo Luqueno (D)
3 - 2
G
vs Club Sp. San Lorenzo (E)
3 - 1
G
vs Sportivo Luqueno (E)
2 - 1
Sportivo Luqueno — Son 5 Maç
G
vs Club Guarani (E)
3 - 2
M
vs Club Guarani (D)
2 - 1
M
vs Club Guarani (E)
2 - 3
M
vs Club Guarani (D)
2 - 1
M
vs Club Guarani (E)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 23.02.2026 | Division Profesional - Apertura | Sportivo Luqueno | 3 - 2 | Club Guarani |
| 01.12.2025 | Division Profesional - Clausura | Club Guarani | 2 - 1 | Sportivo Luqueno |
| 06.09.2025 | Division Profesional - Clausura | Sportivo Luqueno | 2 - 3 | Club Guarani |
| 25.05.2025 | Division Profesional - Apertura | Club Guarani | 2 - 1 | Sportivo Luqueno |
| 24.03.2025 | Division Profesional - Apertura | Sportivo Luqueno | 0 - 1 | Club Guarani |
| 04.12.2024 | Copa Paraguay | Sportivo Luqueno | 0 - 0 | Club Guarani |
| 29.10.2024 | Division Profesional - Clausura | Club Guarani | 2 - 2 | Sportivo Luqueno |