Estonya
Meistriliiga •
21.04.2026 — 18:45
Kuressaare
Elo: 1379λ (Beklenen Gol): 1.03
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Vaprus
Elo: 1461λ (Beklenen Gol): 2.11
Model Güven Derecesi:
%87
Kuressaare - Vaprus mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.03, Dep: 2.11 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Vaprus %61.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %60.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %57.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %54
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Kuressaare xG
1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Vaprus xG
2.31
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.03 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%16.9
X (Beraberlik)
%21.6
2 (Deplasman)
%61.5
Çifte Şans 1X: %38.5
Çifte Şans X2: %83.1
Çifte Şans 12: %78.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.9
0.5 Alt: %5.1
1.5 Üst: %82.9
1.5 Alt: %17.1
2.5 Üst: %60.9
2.5 Alt: %39.1
3.5 Üst: %38.5
3.5 Alt: %61.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%57.3
KG Yok
%42.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%10.1
1-2
%9.9
0-2
%9.6
0-1
%8.4
1-3
%7.0
0-3
%6.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %16.7
İY X: %38.0
İY 2: %45.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %74.8
İY 0.5 Alt: %25.2
İY 1.5 Üst: %42.0
İY 1.5 Alt: %58.0
İY 2.5 Üst: %16.8
İY 2.5 Alt: %83.2
İY 3.5 Üst: %5.3
İY 3.5 Alt: %94.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.16
+
Dep
6.27
=
Toplam
10.42
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %71.3
8.5 Alt: %28.7
9.5 Üst: %59.4
9.5 Alt: %40.6
10.5 Üst: %47.0
10.5 Alt: %53.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.79 Korner (Ev: 1.91, Dep: 2.88)
İY 4.5 Üst: %52.3
İY 4.5 Alt: %47.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %20.8 |
Eşit: %10.2 |
Dep: %69.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
26.4
Ev: 10.3 • Dep: 16.1
İsabetli Şut
9.2
Ev: 3.7 • Dep: 5.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %83.1
21.5 Alt: %16.9
23.5 Şut Üst: %70.9
23.5 Alt: %29.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %69.9
7.5 Alt: %30.1
8.5 İsabetli Üst: %57.0
8.5 Alt: %43.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiKuressaare
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Vaprus
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Kuressaare (+1.00)
@1.95
%51.2 İhtimal
İade (Push): %23.2
Vaprus (-1.00)
@2.05
%48.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.08
%48.2 İhtimal
İade (Push): %22.8
+3.00 Gol Alt
@1.93
%51.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @15.98 | %6.3 | %0.0 | @1.07 | %93.7 |
| -1.25 | @15.10 | %6.6 | %0.0 | @1.07 | %93.4 |
| -1.00 | @14.23 | %7.0 | %10.9 | @1.08 | %93.0 |
| -0.75 | @8.06 | %12.4 | %0.0 | @1.14 | %87.6 |
| -0.50 | @5.82 | %17.2 | %0.0 | @1.21 | %82.8 |
| -0.25 | @5.17 | %19.3 | %0.0 | @1.24 | %80.7 |
| 0.0 | @4.53 | %22.1 | %22.1 | @1.28 | %77.9 |
| +0.25 | @3.15 | %31.8 | %0.0 | @1.47 | %68.2 |
| +0.50 | @2.54 | %39.3 | %0.0 | @1.65 | %60.7 |
| +0.75 | @2.25 | %44.5 | %0.0 | @1.80 | %55.5 |
| +1.00 Ana Hat | @1.95 | %51.2 | %23.2 | @2.05 | %48.8 |
| +1.25 | @1.74 | %57.6 | %0.0 | @2.36 | %42.5 |
| +1.50 | @1.60 | %62.5 | %0.0 | @2.66 | %37.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.25 | %80.3 | %0.0 | @5.07 | %19.7 |
| +2.00 | @1.29 | %77.4 | %22.5 | @4.43 | %22.6 |
| +2.25 | @1.48 | %67.6 | %0.0 | @3.09 | %32.4 |
| +2.50 | @1.67 | %60.0 | %0.0 | @2.50 | %40.0 |
| +2.75 | @1.82 | %54.9 | %0.0 | @2.21 | %45.2 |
| +3.00 Ana Hat | @2.08 | %48.2 | %22.8 | @1.93 | %51.8 |
| +3.25 | @2.38 | %42.0 | %0.0 | @1.72 | %58.0 |
| +3.50 | @2.69 | %37.2 | %0.0 | @1.59 | %62.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 5.1% | 8.6% | 9.8% | 6.9% | 3.7% | 1.5% |
| 1 Gol | 3.8% | 10.3% | 10.1% | 7.1% | 3.8% | 1.6% |
| 2 Gol | 2.3% | 5.0% | 5.2% | 3.7% | 1.9% | 0.8% |
| 3 Gol | 0.8% | 1.7% | 1.8% | 1.3% | 0.7% | 0.3% |
| 4 Gol | 0.2% | 0.4% | 0.5% | 0.3% | 0.2% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Kuressaare — Son 5 Maç
M
vs Kalju Nomme (D)
4 - 0
M
vs Vaprus (D)
9 - 2
M
vs Kalju Nomme (E)
0 - 1
G
vs Vaprus (D)
0 - 1
M
vs Kalju Nomme (D)
2 - 0
Vaprus — Son 5 Maç
G
vs Kuressaare (E)
9 - 2
M
vs Kuressaare (E)
0 - 1
M
vs Kuressaare (D)
2 - 1
G
vs Kuressaare (E)
2 - 1
M
vs Kuressaare (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
6 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 31.01.2026 | Friendlies Clubs | Vaprus | 9 - 2 | Kuressaare |
| 21.10.2025 | Meistriliiga | Vaprus | 0 - 1 | Kuressaare |
| 20.07.2025 | Meistriliiga | Kuressaare | 2 - 1 | Vaprus |
| 01.06.2025 | Meistriliiga | Vaprus | 2 - 1 | Kuressaare |
| 18.04.2025 | Meistriliiga | Kuressaare | 1 - 0 | Vaprus |
| 01.02.2025 | Friendlies Clubs | Kuressaare | 0 - 2 | Vaprus |