Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Saudi-Arabia
Pro League •
22.03.2026 — 03:00
Morvant Caledonia United
Elo: 1385λ (Beklenen Gol): 0.41
0 - 5
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Club Sando
Elo: 1607λ (Beklenen Gol): 2.50
Model Güven Derecesi:
%90
Morvant Caledonia United - Club Sando mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.41, Dep: 2.50 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Club Sando %82.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %55.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %31.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %13.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %62.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Morvant Caledonia United xG
1.11
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Club Sando xG
2.39
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.11 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.41 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%3.8
X (Beraberlik)
%13.4
2 (Deplasman)
%82.8
Çifte Şans 1X: %17.2
Çifte Şans X2: %96.2
Çifte Şans 12: %86.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.9
0.5 Alt: %6.1
1.5 Üst: %79.1
1.5 Alt: %20.9
2.5 Üst: %55.6
2.5 Alt: %44.4
3.5 Üst: %33.2
3.5 Alt: %66.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%31.0
KG Yok
%69.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-2
%17.1
0-3
%14.3
0-1
%13.3
0-4
%8.9
1-2
%6.9
1-1
%6.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %5.6
İY X: %33.9
İY 2: %60.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %72.4
İY 0.5 Alt: %27.6
İY 1.5 Üst: %37.7
İY 1.5 Alt: %62.3
İY 2.5 Üst: %14.0
İY 2.5 Alt: %86.0
İY 3.5 Üst: %3.8
İY 3.5 Alt: %96.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
2.9
+
Dep
7.1
=
Toplam
10
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %66.7
8.5 Alt: %33.3
9.5 Üst: %54.2
9.5 Alt: %45.8
10.5 Üst: %41.7
10.5 Alt: %58.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.6 Korner (Ev: 1.33, Dep: 3.27)
İY 4.5 Üst: %48.7
İY 4.5 Alt: %51.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %6.3 |
Eşit: %5.3 |
Dep: %88.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
25.5
Ev: 7 • Dep: 18.5
İsabetli Şut
8.8
Ev: 2.5 • Dep: 6.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %78.2
21.5 Alt: %21.8
23.5 Şut Üst: %64.3
23.5 Alt: %35.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %65.7
7.5 Alt: %34.3
8.5 İsabetli Üst: %52.3
8.5 Alt: %47.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiMorvant Caledonia United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Club Sando
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Morvant Caledonia United (+2.00)
@1.87
%53.6 İhtimal
İade (Push): %24.7
Club Sando (-2.00)
@2.15
%46.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.10
%47.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.91
%52.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @136.05 | %0.7 | %0.0 | @1.01 | %99.3 |
| -1.25 | @133.83 | %0.8 | %0.0 | @1.01 | %99.3 |
| -1.00 | @131.62 | %0.8 | %3.3 | @1.01 | %99.2 |
| -0.75 | @41.62 | %2.4 | %0.0 | @1.02 | %97.6 |
| -0.50 | @25.05 | %4.0 | %0.0 | @1.04 | %96.0 |
| -0.25 | @23.30 | %4.3 | %0.0 | @1.04 | %95.7 |
| 0.0 | @21.55 | %4.6 | %14.0 | @1.05 | %95.4 |
| +0.25 | @8.47 | %11.8 | %0.0 | @1.13 | %88.2 |
| +0.50 | @5.57 | %18.0 | %0.0 | @1.22 | %82.0 |
| +0.75 | @4.94 | %20.2 | %0.0 | @1.25 | %79.8 |
| +1.00 | @4.32 | %23.2 | %22.4 | @1.30 | %76.9 |
| +1.25 | @3.05 | %32.8 | %0.0 | @1.49 | %67.2 |
| +1.50 | @2.48 | %40.4 | %0.0 | @1.68 | %59.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.33 | %75.1 | %0.0 | @4.02 | %24.9 |
| +2.00 | @1.41 | %71.1 | %24.5 | @3.46 | %28.9 |
| +2.25 | @1.64 | %61.2 | %0.0 | @2.57 | %38.9 |
| +2.50 | @1.86 | %53.7 | %0.0 | @2.16 | %46.4 |
| +2.75 Ana Hat | @2.10 | %47.5 | %0.0 | @1.91 | %52.5 |
| +3.00 | @2.53 | %39.5 | %23.4 | @1.65 | %60.5 |
| +3.25 | @2.92 | %34.3 | %0.0 | @1.52 | %65.7 |
| +3.50 | @3.30 | %30.3 | %0.0 | @1.43 | %69.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.1% | 13.8% | 17.9% | 14.9% | 9.3% | 4.7% |
| 1 Gol | 1.9% | 6.2% | 7.2% | 6.0% | 3.8% | 1.9% |
| 2 Gol | 0.5% | 1.2% | 1.5% | 1.2% | 0.8% | 0.4% |
| 3 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Morvant Caledonia United — Son 5 Maç
M
vs Athletic Club (E)
0 - 2
M
vs La Horquetta Rangers (E)
1 - 2
G
vs Central (D)
1 - 5
M
vs San Juan Jabloteh (E)
0 - 1
M
vs Defence Force (D)
2 - 1
Club Sando — Son 5 Maç
G
vs Defence Force (E)
2 - 1
M
vs Prison Service (E)
0 - 1
G
vs La Horquetta Rangers (D)
0 - 3
G
vs Point Fortin (D)
0 - 1
G
vs Morvant Caledonia United (D)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 02.11.2025 | Pro League | Morvant Caledonia United | 0 - 2 | Club Sando |
| 18.04.2025 | Pro League | Morvant Caledonia United | 0 - 5 | Club Sando |
| 04.01.2025 | Pro League | Club Sando | 2 - 2 | Morvant Caledonia United |
| 16.04.2024 | Pro League | Club Sando | 2 - 2 | Morvant Caledonia United |
| 20.01.2024 | Pro League | Morvant Caledonia United | 1 - 2 | Club Sando |
| 03.05.2023 | Pro League | Club Sando | 3 - 1 | Morvant Caledonia United |
| 29.04.2023 | Pro League | Morvant Caledonia United | 0 - 1 | Club Sando |
| 15.02.2020 | Pro League | Club Sando | 3 - 0 | Morvant Caledonia United |