Maç Listesine Dön
Belçika Reserve Pro League • 08.05.2026 — 21:30

RAAL La Louviere U21

Elo: 1489
λ (Beklenen Gol): 1.26
3 - 0
Tamamlandı
İY: 2 - 0

K. Beerschot V.A. Reserve U21

Elo: 1445
λ (Beklenen Gol): 2.02
Model Güven Derecesi:
%58
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
RAAL La Louviere U21 - K. Beerschot V.A. Reserve U21 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.26, Dep: 2.02 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre K. Beerschot V.A. Reserve U21 %54.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %63.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %62.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %40
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
RAAL La Louviere U21 xG 1.60
Dengeli
K. Beerschot V.A. Reserve U21 xG 2.04
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %22.9
X (Beraberlik) %22.9
2 (Deplasman) %54.2

Çifte Şans 1X: %45.8
Çifte Şans X2: %77.1
Çifte Şans 12: %77.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.4 0.5 Alt: %4.6
1.5 Üst: %84.6 1.5 Alt: %15.4
2.5 Üst: %63.6 2.5 Alt: %36.4
3.5 Üst: %41.5 3.5 Alt: %58.5

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %62.9
KG Yok %37.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%10.3
1-2
%9.7
0-2
%7.7
0-1
%6.9
1-3
%6.5
2-2
%6.1

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %21.1 İY X: %38.1 İY 2: %40.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %76.2 İY 0.5 Alt: %23.8
İY 1.5 Üst: %44.1 İY 1.5 Alt: %55.9
İY 2.5 Üst: %18.3 İY 2.5 Alt: %81.7
İY 3.5 Üst: %6.0 İY 3.5 Alt: %94.0
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.62
+
Dep 6.06
=
Toplam 10.67
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %73.8 8.5 Alt: %26.2
9.5 Üst: %62.3 9.5 Alt: %37.7
10.5 Üst: %50.1 10.5 Alt: %49.9

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.91 Korner (Ev: 2.12, Dep: 2.79)
İY 4.5 Üst: %54.4 İY 4.5 Alt: %45.6
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %27.5 | Eşit: %11.3 | Dep: %61.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 27.2
Ev: 11.7 • Dep: 15.5
İsabetli Şut 9.5
Ev: 4.2 • Dep: 5.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %86.6 21.5 Alt: %13.4
23.5 Şut Üst: %75.9 23.5 Alt: %24.2

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %73.0 7.5 Alt: %27.0
8.5 İsabetli Üst: %60.7 8.5 Alt: %39.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
RAAL La Louviere U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
K. Beerschot V.A. Reserve U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
RAAL La Louviere U21 (+0.75)
@1.91
%52.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
K. Beerschot V.A. Reserve U21 (-0.75)
@2.10
%47.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@1.92
%52.1 İhtimal
İade (Push): %22.6
+3.00 Gol Alt
@2.09
%47.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @10.38 %9.6 %0.0 @1.11 %90.4
-1.25 @9.68 %10.3 %0.0 @1.12 %89.7
-1.00 @8.98 %11.1 %13.5 @1.13 %88.9
-0.75 @5.69 %17.6 %0.0 @1.21 %82.4
-0.50 @4.32 %23.2 %0.0 @1.30 %76.9
-0.25 @3.82 %26.2 %0.0 @1.36 %73.8
0.0 @3.31 %30.2 %23.4 @1.43 %69.8
+0.25 @2.54 %39.4 %0.0 @1.65 %60.6
+0.50 @2.15 %46.5 %0.0 @1.87 %53.5
+0.75 Ana Hat @1.91 %52.3 %0.0 @2.10 %47.7
+1.00 @1.68 %59.7 %22.1 @2.48 %40.3
+1.25 @1.55 %64.7 %0.0 @2.83 %35.3
+1.50 @1.46 %68.6 %0.0 @3.18 %31.4
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.21 %82.4 %0.0 @5.68 %17.6
+2.00 @1.25 %80.0 %21.4 @5.00 %20.0
+2.25 @1.42 %70.4 %0.0 @3.38 %29.6
+2.50 @1.59 %62.9 %0.0 @2.70 %37.1
+2.75 @1.72 %58.2 %0.0 @2.39 %41.8
+3.00 Ana Hat @1.92 %52.1 %22.6 @2.09 %47.9
+3.25 @2.20 %45.5 %0.0 @1.83 %54.5
+3.50 @2.48 %40.3 %0.0 @1.68 %59.7
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 4.6% 7.0% 7.8% 5.3% 2.7% 1.1%
1 Gol 4.1% 10.5% 9.9% 6.6% 3.3% 1.3%
2 Gol 3.1% 6.2% 6.2% 4.2% 2.1% 0.9%
3 Gol 1.3% 2.6% 2.6% 1.8% 0.9% 0.4%
4 Gol 0.4% 0.8% 0.8% 0.6% 0.3% 0.1%
5 Gol 0.1% 0.2% 0.2% 0.1% 0.1% 0.0%
RAAL La Louviere U21 — Son 5 Maç
G vs Francs Borains U21 (D)
2 - 3
M vs Lommel U21 (E)
0 - 2
M vs K. Beerschot V.A. Reserve U21 (D)
6 - 0
K. Beerschot V.A. Reserve U21 — Son 5 Maç
G vs Lierse K. U21 (E)
2 - 1
M vs Westerlo U21 (D)
4 - 1
M vs Patro Eisden U21 (D)
1 - 0
M vs RWDM U21 (D)
2 - 1
G vs RAAL La Louviere U21 (E)
6 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
28.11.2025 Reserve Pro League K. Beerschot V.A. Reserve U21 6 - 0 RAAL La Louviere U21